Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most úgy őszintén. Mit lehet...

Most úgy őszintén. Mit lehet szeretni Fluoron? Mi az ami ennyire bejön rajta a tiniknek?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom Fluort. Mindenhol róla hallani... Már nagyon unalmas... A tv-ben,rádióban,újságokban,interneten,a kis tinik telefonján mindenütt. Arról nem is beszélve hogy sok ember szájából. Hogy Fluor így,Fluor úgy,jaj de imádom,meg olyan helyes,ilyen olyan cuki,meg őt akarom stb. Kajak idegesítő:S Pont tegnap szóltam be egy ismimnek facen h. mit tud benne szeretni hisz olyan cs*cska meg minden. Erre aztán nekem támadtak vagy 3-an 4-en facen,ilyen 13-14-15 évesek hogy mit szólom le őket,miért mondom hogy csak a tini p*csák szeretik mert ez nem igaz,meg hogy ők okosabbak,több eszük van mint nekem,mert én utálom ők meg nem Fluort. Na most én itt egy konkrét véleményt szeretnék kapni. Megköszönném. 19/L
2011. jún. 3. 09:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Ez a meglepetés is megjátszás volt!

Most valaki azt állitja,hogy nem próbálták el együtt a műsor előtt?Ugyan-ugyan.....

2011. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Sztem is megjátszás volt. Látszik is az meg a másik. Hiszen ha jól megnézitek először meglepődik utána pedig mintha mi sem történne körülötte full nyugodtan mintha nem is róla szólna az irigytől való fikázás,lazán beleolvad a helyzetbe és még elő is adja magát,meg röhög az egészen,nemh. szégyellné magát vagy bármi ilyesmi... Szánalmas...
2011. jún. 8. 14:35
 33/34 anonim válasza:
Bejön mi?
2011. jún. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Neked esetleg...:D
2011. jún. 30. 12:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!