Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most úgy őszintén. Mit lehet...

Most úgy őszintén. Mit lehet szeretni Fluoron? Mi az ami ennyire bejön rajta a tiniknek?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom Fluort. Mindenhol róla hallani... Már nagyon unalmas... A tv-ben,rádióban,újságokban,interneten,a kis tinik telefonján mindenütt. Arról nem is beszélve hogy sok ember szájából. Hogy Fluor így,Fluor úgy,jaj de imádom,meg olyan helyes,ilyen olyan cuki,meg őt akarom stb. Kajak idegesítő:S Pont tegnap szóltam be egy ismimnek facen h. mit tud benne szeretni hisz olyan cs*cska meg minden. Erre aztán nekem támadtak vagy 3-an 4-en facen,ilyen 13-14-15 évesek hogy mit szólom le őket,miért mondom hogy csak a tini p*csák szeretik mert ez nem igaz,meg hogy ők okosabbak,több eszük van mint nekem,mert én utálom ők meg nem Fluort. Na most én itt egy konkrét véleményt szeretnék kapni. Megköszönném. 19/L
2011. jún. 3. 09:35
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Tudod,az okos úgy gondolja h. enged,ezért szamárral van teli a világ. Én a vitát ezennel lezártam.
2011. jún. 3. 10:56
 12/34 anonim ***** válasza:
61%

Az a vicces,hogy te azt kérdezed: miért szeretik ennyien és miért foglalkozik mindenki vele? Drága,nem veszed észre,hogy te is épp ezt teszed?:D Ezért sikeres,ezért van tele vele a média. Ha majd végre lesz élete a hozzád hasonlóknak, és végre azzal foglalkoznak amit szeretnek,akkor a Fluor és Sp-féle idióták sem lesznek ennyire népszerűek és te is jobban fogod érezni magad. :)

Addig viszont nem.

Én sem tartom sokra sem őt ,sem a többi hozzá hasonló tinisztárt,de nekem nem ártott,mit szidjam itt fél napon keresztül. Amikor ezt csináljátok,az eléggé a féltékenység felé tereli a gyanút,be kell látnod. :)


18/L

2011. jún. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Hogy lehettek ilyen szánalmasak?

Nem értem, miét kell mások 'ízlését' fikázni? Csak hagyjátok őket békén! Félreértés ne essék, én sem szeretem őt, és elég fura, hogy egy ilyen valaki országosan ismert sztá lesz... De úgyis kinövik! Pár év, és sem Fluorról, sem a rajongóiról nem fogunk hallani.


Én is ismerek Fluor anokat, de nem szólok be nekik! Ha nekik ez tetszik, legyen!

2011. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
hát...én 21 vagyok de én szeretm, mármint nem magát Fluort hanem a zenéit...és mindenki azt mond amit akar, sőőőőt...MINDENKI AZT SZERET,HALLGAT AKIT AKAR...senkinek semmi köze nincs hozzá....
2011. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy nagy sz*r amit csinál de nem is érdekel hallgatom annak a zenéit és kérdezek arról aki érdekel. DE ő is lecseng majd.
2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit... Igazatok van,maradjunk ennyiben.
2011. jún. 3. 19:49
 17/34 anonim ***** válasza:
Én spec szeretem. :D Hát viszont azt, h mitől olyan szerethető, azt nem tudom.. Talán az arca miatt, humora, vagy nemtudom :D
2011. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
És most tényleg nem fikázásként,de én ha egy számot meghallgatok illetve konkrét van egy kedvenc előadóm akk. én tudom h. mit szeretek benne a zenéin meg úgy alapból mindenen. Nekem pl. Cozombolis a kedvencem jó pár éve. Nagyon tetszenek a számai,a koncertjei is tök jók,nagyon aranyos,laza és van humora. De ez az én kis szerény véleményem.
2011. jún. 3. 22:34
 19/34 anonim ***** válasza:
Nekem tök mind1 ki mit szeret és miért nem.:D Tényleg mindenhol róla hallani nagyon durva. Ott van az RTL-en, a TV2-n is, a Viváról nem is beszélve.:D:D Tele vannak vele az újságok, és tényleg, ami a durva: Ovodások énekelik nagy lelkesedéssel, én is hallottam élőben egy kiránduló ovodás csoporttól, nem kaptam szikrát.:D:D:D Youtube-on gügyögik kisbabócák, akik még járni sem tudnak.:D Mindenki feldolgozza. Kisebb siker... .:P:D
2011. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Hah kérdező,látod? Neked is pont olyan kedvenced van,akire én megkérdezhetném ,hogy "mégis mit lehet azon szeretni?" Mert engem személy szerint idegesít, és bugyutának tartom a szövegeit és végtelenül unalmas és érdektelen számomra. Szóval tulajdonképpen nem sokkal tartom többre mint Tomikát, talán csak kicsivel több hangja van,de nem kiemelkedő. :)

Érted a lényeget? Ezt nem "fikázásnak" írtam, csak arra akarok utalni,hogy mindenki aki szerepel a médiában megosztó,pont azért mert az emberek különböznek.Nem tetszik mindenkinek ugyanaz.

2011. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!