Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most úgy őszintén. Mit lehet...

Most úgy őszintén. Mit lehet szeretni Fluoron? Mi az ami ennyire bejön rajta a tiniknek?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom Fluort. Mindenhol róla hallani... Már nagyon unalmas... A tv-ben,rádióban,újságokban,interneten,a kis tinik telefonján mindenütt. Arról nem is beszélve hogy sok ember szájából. Hogy Fluor így,Fluor úgy,jaj de imádom,meg olyan helyes,ilyen olyan cuki,meg őt akarom stb. Kajak idegesítő:S Pont tegnap szóltam be egy ismimnek facen h. mit tud benne szeretni hisz olyan cs*cska meg minden. Erre aztán nekem támadtak vagy 3-an 4-en facen,ilyen 13-14-15 évesek hogy mit szólom le őket,miért mondom hogy csak a tini p*csák szeretik mert ez nem igaz,meg hogy ők okosabbak,több eszük van mint nekem,mert én utálom ők meg nem Fluort. Na most én itt egy konkrét véleményt szeretnék kapni. Megköszönném. 19/L
2011. jún. 3. 09:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan minden 14 év fölötti ember sza.rik rá. A rajongói sem érdekelnek senkit. Tedd te is ezt. Csak saját magadat húzod fel.
2011. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%

Miért te talán nem vagy csicska, hogy itt fikázod?

Elég szánalmas vagy.

2011. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt el kell mesélnem. Nincs fél órája, hogy kint voltam az udvaron. Egyszer csak énekszóra kaptam fel a fejem. Óvodások, vagy max 1. osztályosok (!) vonultak az utcán. És mit énekeltek kórusban???? "Te lány én meg fiú, na mizu-mizu-mizu?" Dobtam egy hátast!
2011. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Első egyetértek veled. Második... Mit szólsz be? Te is egy hülye p*csa lehetsz ha így bevéded. Majd rájössz h. egy nagy rakás sz*r,de ehhez még fel kell nőnöd. Szal egyél meg még pár gombócot:)
2011. jún. 3. 09:51
 5/34 anonim ***** válasza:
33%

Nem csak legalább annyira unalmas vagy, mint azok akik éljenzik.

De örülj, megsimogatom a kis buksid, hogy te milyen kis értelmes vagy:)

2011. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Ezt mondod te. Gratulálok xDD Ha olyan értelmesnek hiszed magad,miért süllyedsz le idáig? Ha ennyire zavar amit kiírtam,akk. kezdjük ott h. miért olvasod el,sőt miért írsz leosztásokat? Ha szted ennyire unalmas vagyok?:D
2011. jún. 3. 09:57
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom. És képtelen vagyok felfogni, hogy mire kapták föl ennyire ezt a nulla embert. Ronda, ellenszenves, egy darab számmal futott be, amit ráadásul Szécsi Páltól lopott, csak a szövegét kicsit átírta. És már a csapból is ez a nyomorult ember folyik. Képzelem, milyen színvonalú emberek rajonganak érte... Azok is olyan műmájerek lehetnek, mint ő maga.
2011. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudjátok, hogy amit most itt csináltok (vitázás), pont emiatt egyre nagyobb a népszerűsége Fluornak?! Manapság akiről beszélnek, az már valaki, aki meg ilyen indulatokat vált ki, az még nagyobb valaki. Az emberek saját maguk generálják ezt.
2011. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek teljesen igaza van! Hisz minél többet beszélnek vkiről annál nagyobb figyelmet kelt a központban.
2011. jún. 3. 10:26
 10/34 anonim ***** válasza:
48%
Épp ezért mondom, h te is legalább olyan szánalams vagy mint aki nem győzi éljenezni.
2011. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!