Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Most úgy őszintén. Mit lehet...

Most úgy őszintén. Mit lehet szeretni Fluoron? Mi az ami ennyire bejön rajta a tiniknek?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom Fluort. Mindenhol róla hallani... Már nagyon unalmas... A tv-ben,rádióban,újságokban,interneten,a kis tinik telefonján mindenütt. Arról nem is beszélve hogy sok ember szájából. Hogy Fluor így,Fluor úgy,jaj de imádom,meg olyan helyes,ilyen olyan cuki,meg őt akarom stb. Kajak idegesítő:S Pont tegnap szóltam be egy ismimnek facen h. mit tud benne szeretni hisz olyan cs*cska meg minden. Erre aztán nekem támadtak vagy 3-an 4-en facen,ilyen 13-14-15 évesek hogy mit szólom le őket,miért mondom hogy csak a tini p*csák szeretik mert ez nem igaz,meg hogy ők okosabbak,több eszük van mint nekem,mert én utálom ők meg nem Fluort. Na most én itt egy konkrét véleményt szeretnék kapni. Megköszönném. 19/L
2011. jún. 3. 09:35
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Tudod... Cozombolis annyival másabb h. ő nem próbál illetve nem vág fel a nép előtt... Ő önmagát adja és én ezt díjazom. Az h. te ezt magasról lesz*rod az már nem az én gondom. Ennyi.
2011. jún. 4. 11:44
 22/34 anonim ***** válasza:

Na látod...Kikeltél magadból ,mert leszóltam a kedvencedet!:D Tudod szép dolog ,ha valaki önmagát adja , de ennek csak akkor van értelme,ha valakinek kiemelkedően érdekes személyisége van. ;) Én pedig azt díjazom,ha egy előadó magabiztos, tehetséges , és feltűnő , ugyanakkor nem száll el, értékelhető a személyisége és példaértékű. Kár is ezen vitatkozni,hiszen Magyarországon ilyen NINCS.

Arra azért megkérnélek,hogy ha én normális hangnemben írok neked,akkor próbálj meg te is kevésbé alpári stílust alkalmazni. Továbbá, olvasd végig ,amit írtam. Ha ez neked nem megy ,az nem az én gondom. ;)

2011. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Nem keltem ki magamból csak leírtam azokat a tényeket amiket én valah. másképpen látok. Na most ha azt vesszük Fluor tehetségesnek mondható,de viszont feltűnési viszketegsége van. "Ha valakinek kiemelkedően érdekes személyisége van." Itt mintha egy kicsit utalnál Fluorra. Vagy nem? Amit te leírtál h. mit díjazol,na most tudod ezeket én i,a feltűnést kivéve. Magyarországon nincs... Miért manapság máshol van? Én normális hangnemben beszéltem veled de ne haragudj ha neked ez másképpen jött le... Nekem megy,kérdés neked megy-e? :) Még annyit h. lehet h. Cozombolisról nem beszélnek már vagy sosem beszéltek róla,legalábbis annyit tuti h. nem mint a mostani tinisztárokról de viszont jól elő tudja magát adni. És így lesz sztem vki sikeres. Így már mondható annak. Nem csak az a lényeg h. vki énekelni tudjon és magabiztosan kitudjon állni egy színpadra. Hanem h. mennyire lesz nyerő a közönség szemében. Most mondok egy példát. Lehet h. xy jól énekel ki tud állni a színpadra,de ez édes kevés ahhoz ha egy paraszt állat és nem elég megnyerő,illetve ha leszarja a közönséget és csak a hírnév és a pénz érdekli. :/ Na most a tinisztárokat akik mostanában bekerülnek a médiába azokat csak ez érdekli. Nem tudom,te lehet másképp látod,és itt sokan mások is,de sajnos ez a sanyar igazság. :S
2011. jún. 4. 17:53
 24/34 anonim ***** válasza:

Hoppá, bocsi, ezek szerint félreérthető voltam. Nem utaltam Fluor-ra.

Tudod mit? Egyszerűbb ,ha én is hozok egy példát. :D

Azzal kezdeném,hogy alapvetően nem leszólni akartam Cozombolis-t ,mert igazából bajom nincs vele,csak érdektelen. Nem látom benne a "sztárt",ami lehet ,hogy nem baj,de számomra kevés amit ő csinál.

Több kedvencem van nyilván, ezek közül egy sem magyar,de nagyjából azonos az ami miatt őket szeretem és nem másokat. Az első számú nálam Adam Lambert. Nem akartam konkrétan említeni ,azt hiszem érthető is ,hogy miért. Számomra ő a tökéletes előadó és példakép. A tehetsége vitathatatlan, a hangja képzett és különleges, élőben fantasztikus. És mindez nem lenne elég, úgy gondolom. Rengeteg másik énekes hangja is kiemelkedő. De benne megvan a plusz. Magabiztos kiállása van a színpadon,nem csak énekes,hanem előadó. És ezenkívül jó ember, és hihetetlen személyisége van. És nem tökéletes, kicsit sem. Folyton hibázik,de nem is próbál nagy celebnek tűnni, hálás a rajongóknak és nem szállt el.

Számomra ezért érdemel ő figyelmet.


Tudom, most jöhetnek azzal sokan ,hogy miért nem tartják őt még embernek sem.

DE ezt most csak azért írtam le,hogy értsd mit akarok ezzel mondani. Annyira relatív ez.

Te nem érted Fluor sikereit, én nem értem Cozombolis- ét sem ,lehet hogy jönne valaki ,aki meg mindkettőt imádja.


Ezért mondom,hogy hagyja mindenki a másikat, szeresse mindenki ,aki hozzá közel áll.

2011. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Tudod így vagy úgy de valahol átlátod a dolgokat és igazad van. Mindenkinek más a kedvenc előadója és mindenki más mást szeret benne. Ez így is van rendjén. Adam lambert pedig szintén nem nagy sztár,de mondjuk van egy-két jó száma. Vannak olyan emberek akik pedig még mai napig is 80-as évek számait hallgatják. Ezek ugye már lejárt bakelit lemezek pl. de vannak akik még mindig szeretik,hiszen ezek régen nagy sikert arattak.
2011. jún. 4. 21:55
 26/34 anonim ***** válasza:

Hagyjátok békén a fiukámat.

SP voltam

2011. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Utolsó, hihetetlen humorod van, annyira vicceset írtál most,komolyan irigyellek...


Kérdező: örülök,hogy sikerült dűlőre jutni. :)

2011. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
=)
2011. jún. 5. 10:54
 29/34 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas!! Az a meglepődés:


http://www.youtube.com/watch?v=A0Z3c1sVAY8 (1:14)


Irigy Hónaljmirigy paródia :DD <3 <3

2011. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Én már néztem,és a legjobb rész az mikor Fluorka a meglepődéstől pofát vág,hát az haláli xdd Meg irigytől a gatyás letolás dolog húúúú :) xDD
2011. jún. 5. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!