Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 81/95 A kérdező kommentje:

[link]

itt a videó


az meg, hogy laci nem cseszte le utána, az nem alek tettét kisebbíti,hanem laci önuralmát nagyítja ...


ráadsául még aleknak van pofája azt mondani, "laci nem mérlegelt ". Mágis mit b.meg ??!



felhívnám a figyelmet a videó 5.45 m perc utáni részére !!!!



gigit magához akarja költöztetni ez a szerencsétlen,

béci félti tőle a hugát..

2011. jan. 9. 19:07
 82/95 A kérdező kommentje:

néztem az élőt, de csak 6-tól.


majd meg tudom, mit mondott megint a szentem, de 6 -és 7 között megint csak az olival való esélylatolgató susmorgás ment, ami már nagyon uncsi.


lehet, unalmasabbak a többiek a négyesfogaton kívül, de legalább elengedik megaukat annyira, hogy nem csak betegesen a győzeelmről beszéljenek egész nap. oli meg éva mást se csinál, ezzel a szerencsétlen sancho panzával..



gombi fürdetése : kit érdekel ? nem ez a téma.


és alek tetteire se az a mentség, hogy a többiek (a többség) korreketül kezelték le, érted. .. ez őket minősíti felfelé, alek tettén nem változtat.

2011. jan. 9. 19:11
 83/95 A kérdező kommentje:

OFF topik :


szerintem az RTL túlzottan sokszor mutatja a négyesfogatot, ezért IS érdeklik ők az embereket elsősorban.

mert megy az intrika, a show.


a többiekről azért SEM tudunk sokat, mert nem nagyon halljuk őket. fogalmam sincs, hogy azért, mert tényleg keveset beszélnek, vagy azért, mert pl. a laci élettörténetei vagy az anikóél csajos beszélgetései vagy

az erzsiék "románca" kevésbé "felszínes".



ilyen szempontból manipultaív a műsor, mert nem hiszem el, hogy mindig az oliék beszélgetnek a legérdekesebb témákról..

én őszintén kíváncsi lennék pl. laci vagy a csajok vagy a béciék bsezélgetéseire, de mindenki máséra is. sőt, szívesn nézném azt is, hgy a csajok hogy főzik az ebédet, komolyan. meg azt is , hogy laci megy a "bevásárlólistával" a kajáért.


lehet, hogy neked se alekosz lennne a "legérdekesebb" figura, ha másokat is ugyanolyan gyakran hallanánk beszélni, tevékenyedni.



meg se hagyják ismerni őket az RTL-esek.

2011. jan. 9. 19:24
 84/95 anonim ***** válasza:

utolsó kommentem óta annyit írtatok, semmi kedvem elolvasni :P


DE! a mai összefoglalóban Ildi tovább égette magát, de már olyan szinten, hogy az valami hihetetlen. A szavazásról és az SMS-ekről már nem is beszélve.


Ildi és a humor... kb mint Pákó és az ö betu


A párbajon meg megint az lesz mint Olivér - Kristóf esetnél, nem Évi fanok vs. Ildi fanok...

Évi fanok vs. Évi ellenesek

2011. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 A kérdező kommentje:
torres : teljesen egyetlrtek mindennel. ildi nagyon furi volt ma.
2011. jan. 9. 20:03
 86/95 A kérdező kommentje:

egyébként lehet, hogy a kamerák zavarják ildikót és emiatt sokkal furább, mint az életben.


am. alekosz és éva a mai részben egy féreg volt..

és szandika is ..

2011. jan. 9. 21:08
 87/95 anonim ***** válasza:

szerintem a mai rész az eddigi legtöbbet mondó volt...


kezdjük Ildivel:

Eddig nagyra volt, hogy ő nem a humorával, a szépségével, a stílusával tunik ki, hanem az muveltségével, a muvészetekkel. II. világháború 19. század... ettol létezik nagyobb szégyen? bebizonyította, hogy mindenben szar, és még ő volt felháborodva


Alekosz meg...

Amit Évával csinált, az egyrészt megbecsülendő, mert hidd el, személyes tapasztalatból mondom (átéltem már ilyet) ő ezzel segíteni akart, nem tudom volt-e hátsó szándéka, valószinuleg, de mindenképp nevelte Évát


és lemondtátok Alekosz "csajozási" stílusát, nézd meg Éva hogy kezeli :D

2011. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 A kérdező kommentje:

Én nem fogom attól kedvelni az Alekoszt, hogy a tegnapi részben pont nem csinált semmi rosszat . :)


igen, ildi csúnyán leégette magát .

2011. jan. 13. 11:57
 89/95 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te vagy szerelmes vagy Alekoszba vagy pedig írígy vagy rá...

Hát miért kell valakit így pocskondiázni akit nem is ismersz?Katasztrófa vagy komolyan...elszomorít...

2011. jan. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 A kérdező kommentje:

ezek

tények.

pocskondiázni

alekosz

szokott.minősíthetetlen hangnemben...



szevasz..!

2011. jan. 16. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!