Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vv4- Szerintetek Alekosz...

Blacky007 kérdése:

Vv4- Szerintetek Alekosz jogosan nyerte a vv4 et, és szerintetek Jerzy is gyözhetet volna ha 7sms en mulik (szerintem se ) és ha évan nem kéri a szurkoloit hogy alekoszra szavazanak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
szerintem jogosan nyerte. volt neki vagy 7 száz ezer like ja a facebookon bazze.
2011. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Őneki volt a legnagyobb tábora. Éva rajongói pedig szerintem akkor is szavaztak volna Alekra, ha Éva nem kéri ezt külön. De az a 7 sms az mi?
2011. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Igen, Alekosz jogosan nyerte!!! Ha nem ő, akkor a következő esélyes Éva kellett volna hogy legyen, mivel egész végig ők csináltak műsort.

Jerzy meg semmi szín alatt nem győzhetett volna, mert sz@rt se csinált 4-5 hónapig a villában. (Az is = semmi ha folyton ayt lovagolja, hogy de neki be nehéz volt a gzerekkora, manapság egyre kevesebben vannak akinek felhőtlen gyerekkor megadatik, ez nem jótékonysági műsor volt)

2011. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
faterom es en szerintem is Jerzy egy unalmas poffeteg balf*sz emberke. egy igazi hikomat nulla senki. ha nem alek nyerte volna elkuldom az egesz RTL ZSIDO klubbot a jo k*rva anyjaba!!
2011. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a véleményed , de az volt a kérdés hogy Alekinyo jogosan nyert-e nem az ha nem nyer volna és hogy mit csináltál volna akkor, de véglis igyazad van :D
2011. máj. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!