Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 31/95 anonim ***** válasza:
de nem is a narancsok miatt zárták ki... voltál te már fejbedobva egy fél kilós kemény palackkal? nem sok hiányzott, hogy a fejét találja el... nem is hiányzik Zsuzsi, és hálistennek most Ildi is kimegy, már nagyon kezdem unni
2011. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/95 A kérdező kommentje:

nem - és nem is tetszett annyira zsuzsi - de nem voltam még úgy lealázva se, ahogy ildit lealázta nagyon nagy alekoszunk; és úgy se, ahogy lci székébe belerugott.


hál' istennek alekosztól csak értelmesebb és érdeksebb emberek vesznek körül, aminek örülök.


maradhat még pár hónapig, de se emberileg, se adottságait tekintve nem méltó iylen nyereményre..

2011. jan. 7. 12:34
 33/95 anonim ***** válasza:

ha téged valaki alaptalanul megvádolna, és mindenkivel szemben ellenszenvessé akarna tenni, te nem lennél ideges? és ő még nem is omlott össze, ahogy pl Zsuzsi, csak véletlenul fellokte Lacit, amit hidd el már nagyon megbánt


Ildit hogy is alázta meg annyira? nem énekelt vele?? te jó ég! így porig alázni valakit, hogy nem énekelni vele... csodálkozom hogy még nem lett öngyilkos


most is azzal jött, hogy Alek hogy fog majd az anyja szemébe nézni... ez már több mint szánalmas

2011. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/95 A kérdező kommentje:

rosszul olvasol.

nem ildi alázta meg őt, Ő ALÁZTA meg ildit, azzal, hogy annyira sem méltatta, hogy 2 percig éneklejnek, mert szégyell vele mutatkozni.

tényleg nem értetted meg? láttad azt a részt ?


nekem az a fura, ha valaki ezt - függetelnül attól, hogy bírja alekoszt vagy sem - nem érti és nem tartja felháborítónak..


pedig ildit se csípem, és tudom, h nem oda való.


tiszta szégyen így viselkedni egy másik emberrel.


ja, és kibeszélni is , amire utaltál.

de gondolom, szerinted nem gáz, h 32 évesen kisiskolás módjára kibeszéli az ildit, csak az, hogy ildi visszaszól erre....

2011. jan. 7. 13:53
 35/95 anonim ***** válasza:

olvasd csak el mit írtam :)

én értem, hogy Alekosz alázta meg szerinted Ildit... de az, hogy valakivel nem énekelsz, nagyon messze van a megalázástól, még a megbántás kifejezést is csak akkor használnám rá, ha nagy Ildi fan lennék


és mért ne lehetne valakit kibeszélni? ossze vannak zárva tizenketten, még jó hogy nem csak úgy fognak egymásról beszélni, hogy mindenki jelen van, ne mondd már nekem, hogy te még senkirol nem mondtál semmi rosszat a háta mogott

2011. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/95 A kérdező kommentje:

Áááá


nem azzal alázta meg, hogy nemet mondott, könyörgöm.


hanem a MAGYARÁZATTAL, hogy miért nem.


de ezen ne vitázzunk, ha neked ez belefér, hogy egy ember ilyet szóljon neked egyszer ..



A kibeszélésnek, meg a többinek sok fokozata van, ezekt Alek hatalmas lángon égeti. (Tudom, mások is.)


Alekoszról nekem egy szellemi fogyatékos vagy egy autista jut eszembe. Az egója meg elképesztő..

2011. jan. 7. 14:03
 37/95 anonim ***** válasza:

mi volt a magyarázat? valami ilyen:


"mert nem akarom hogy azt higgyék, egyutt vagyunk..."


ez inkább Alekosznak kellemetlen, hogy nem tudott jobbat kitalálni, mért lenne ez megalázás?

2011. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/95 A kérdező kommentje:

felejtsd el...:)


ha megtörténei kmajd veled, biztos érteni fogod, ha mással, akkor meg nem akarod érteni :)

2011. jan. 7. 14:27
 39/95 anonim ***** válasza:
hagyjuk szerintem is :)
2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/95 anonim ***** válasza:

Láttad már ezt a videót? Nem tudom hogy az összefoglalóban benne volt-e de én csak most nézem miért nem akart Ildivel énekelni


[link]

2011. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!