Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 41/95 A kérdező kommentje:

hú, köszi, hogy belinkelted.

a legtöbb videót már láttam, ezt még nem.


így némileg módosul az alek beszólása, de nálam akkor is ő van emberségből alul..

kár, hogy nincs meg arról a beszélgetésről is a videó, hogy láthassuk, ténylegesen mi hangzott el.

2011. jan. 7. 17:39
 42/95 anonim ***** válasza:
21%

Attól.hogy valaki választékosan beszél még nem biztos,hogy inteligens.Én mindent értek amit nehezményezel ezzel a féreggel kapcsolatban.Mindent amit róla gondolsz.Mekkora f.sz már.Nem talál nőt aki szóba álna vele....de azárt neki se az Anikó sem a Zsuzsi nem jó nő.Az Anikó tényleg sötét...de hogy ne lenne jó nő...

Ildi igen is szép(szeretnék én olyan lapos hasat mint neki van).Neki is volt egy taktikája:türelmes és kedves volt.Felba..ták az agyát...most már remélem kiáll magáért.

Ahogy láttam az előzetest...EZ a Szandika is egy görény.

2011. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:

megértem, hogy sokak szemében Alekosz egy f*sz...

de hogy Szandika? azon kívül, hogy könnyen hihozható a sodrából, normális ember

kinézetéhez képest inteligens, vicces, magával szemben is kritikus és most igaza volt... mi lesz ha Ildi kiáll magáért? az ég világon semmi, senkit nem érdekel, a nézőket meg pláne nem


Ildinek Alekosszal és Szandikával voltak legnagyobb konfliktusai, volt szavazás kivel aludjon, eredmények:

48% Alekosz

40% Szandika


vagyis a szavazók 88% leszarja Ildit, és össze akarta zárni Alekosszal v Szandikával, mert ezek bármikor reggelire megeszik

2011. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 A kérdező kommentje:

ácsi, itt alekosz a fő téma.


a Vv4 legnagyobb, egyben legszánalmasabb p.r.sztja !

2011. jan. 7. 20:20
 45/95 anonim ***** válasza:

az előző fejezte be Szandikával... Ildi meg szóba került :P


Alekosz tényleg beteg, de kinek árt ezzel?? bent lévők közül max Ildinek, nézők szeretik... ilyen emberek kellenek ide mint ő, nem olyanok mint Ildi, és ezzel szerintem le lehet zárni a vitát :P

2011. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 A kérdező kommentje:

OFF topik megjegyzés :


én nagyon bírom a szandikát, de most előszöt kicsit csalódtam, meg amikor élő adásban elkezdett röhögni és mondta azt a kultúrbarbár dolgot.


szvl ildi kapcsán kijött szandinak is egy rossz tulajdonsága. bezony.



de itt alekosz a téma, és akiket bántott.

amúgy ma meg azt mondta ildire, még a látványa is undorítja.

őt ? no comment..

2011. jan. 7. 21:17
 47/95 anonim válasza:
Azért mielőtt mindenki aztmondja,hogy Ildi semmi esetre sem szép, az nézzen már magába.Ildi egy átlagos nő nem csúnya mint a Szandika mert amikor Szandika'nincs megcsinálva' egy bányarém,Ildikó természetes ,egyszerű szép nő!Nem a villába való, ezt elismerem. De azt,hogy az Alekosz még énekelnii is szégyell vele.. Alekosz ,hogy néz ki? Az a nagy pocak,ronda fej.Egyáltalán nem intelligens,amikor fel lökte Lacit a nyugi szobába még ő sértődött meg,hogy a Laci azthiszi direkt csinálta.Alekosz csinálja a showt???? Ha nem lenne bennt az Oli csak nyávogna meg inna.. egyedül semmit nem ér..Még egy kutyát is megb@szna@ nehogy már az Ildikóval még énekelni is szégyelljen...
2011. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 A kérdező kommentje:

teljesen egyetértek utolsóval !


ILDI sztem is egész jól néz ki, nem értem, mi a baj vele.


ezen a linken beszél oli barátnője :

[link]


ő olyan szép ??! akkora hü...eket mondott ne is haragudjatok.. és még oli röhögi az ildit, mikor ilyen barátnője van ???

2011. jan. 8. 10:47
 49/95 anonim ***** válasza:
Már írtam,hogy Alekosz egy bunkó p*raszt,azt is,hogy kétszínű,de láttátok az előző adásban,hogy ott hagyta Ildit???Ő nagyobb embernek tartja magát Ildinél,csak mert régebb óta van a villában.Hogyha mindenki szeretné Ildit a villában,akkor Alekosz is szeretné.Csak neki így könnyű,hogy Ildit a villalakók nagy része nem bírja,így ő se!!!Szandika se szereti,Éva se,Olivér se,neki miért kéne???Ez így van.És valaki írta nekem,hogy nem vagyok tisztába a kétszínűség fogalmával,örülök,hogy ennyire ismerjük egymást,szerintem te nem vagy képbe,ha nem veszed észre,hogy Alekosz egy kétszínű f.sz...Bocsi,de ez a véleményem.És nem érdekelnek az előzmények,meg lehetett volna beszélni Lacival,nem pedig felborítani...Lehet,hogy Alekosz egy inteligens embernek látszik,mert próbál annak tűnni,de én már a beszavazón rájöttem,hogy egy lúzer!!!
2011. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:

Most miért kell le parasztozni?

Na de mind 1 is mert nem tudjuk egymást meggyőzni annyira másképp látjuk a dolgokat.


Noémi meg még írta valaki hogy Ildi szép mert lapos a hasa és nincs nagy segge, lehet nőként nektek szép,

gondolom a kérdező is az

De nekem 23F nem tetszik

2011. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!