Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 51/95 A kérdező kommentje:

"Gondolom a kérdező is az."


Tudod mit ? AZ .


Bocs, de utolsó kommented alapján hasonlítasz Alekoszra.

Ez a Te szemedben remélem dicsőség, szvl meg ne sértődj ..:)

2011. jan. 8. 17:09
 52/95 A kérdező kommentje:

OFF topik :

Szerinted oli barátnője szép ?

Volt róla itt a GYIK-en egy kérdés, hogy retatdált az interjús szereplései alapján. Nos, szerintem Ildikó - eddigi szerepléseik alapján - jobb.

Ez önmagában nem baj. Az már inkább, hogy Oli kiröhögi az Ildit.

Alekosztól meg ...hát , no comment ..

2011. jan. 8. 17:12
 53/95 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok hány magyar nőnek jön be az Alekosz, ha már az Ildi nem elég jó a ffiaknak..


Erre ne mondd, hogy Alekosz szereplésének nem ez a lényege, mert az Ildiének sem. Menj csak végig az utcán, ott nézd végig az átlaos nőket, hogy néznek ki hozzá képest .. Hidd el, a CKM-s csajok is retusálással készülnek.. Bezony !

2011. jan. 8. 17:22
 54/95 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy sok olyan tag válaszol, akik nem nézik a VV-t, csak láttak egy bejátszást vagy kettőt és most az szerint játszák az eszüket (kérdező most nem rád gondolok)


pl aki írta, h Lacival meg lehetett volna beszélni, fellökés helyett... Lacival semmi baja nem volt, vételenül lökte fel, mikor érzékeltetni próbálta a maga hülye módján, hogy Anikót NEM lökte meg


Ildiről meg... nem olyan csúnya, de a villában a "legkevésbé szép"

mondjuk ilyen természettel bárhogyan kinézhetne, nekem akkor se jönne be

2011. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 A kérdező kommentje:

Lehet ..

De az alekosz fanok meg sztem néha alkalmi süketek (ezt mondta alekosz zsófira)


tök imndegy, melyi knap kapcsoljuk be a tv-t, minden nap csinál vmi emberileg elítélhető dolgot.


amikor a négyesfogat körberöhögte ildit és zsófi elmondta ildinek, akkor alekoszocska is alkalmi süket volt, hisz zsófit kétszínűnek tartotta (éva le meg lekisk...vázta, hát az se volt semmi, pedig róla tényleg semmit nem mondott)

de saját magát nem..


szerinted ?


nekem az jutott eszembe, hogy tizenévesen is ciki volt már körbe-kibeszélni másokat az osztályban. alekosz 32 éves

(oliról és éváról ne is beszéljünk.)


miért rajongsz egy ilyen emberért ? tényleg kíváncsi vagyok.



engem is lekötnek a négyesfogat intrikái, de ettől sokkal érdekesebb dolgokat is csinálhatnának és pont ezek miatt nem érdemlik meg a pénzt.

szerintem ne egy szar ember nyerjen, inkább akkor egy unalmasabb.


éva is teszi itt az agyá, közbe 28 éves felnőtt őn lenne.. olivér is 32 éves már, egója az van, meg "retardált" barátnője, meg kameraarca - mivel ugye a balázs és lil munkatársa volt a viván - de humánum az már nincs egyikben sem.

2011. jan. 8. 19:47
 56/95 anonim ***** válasza:
nem rajongok érte... de Ildi (és most már Alekosz is) folyamatosan esik a szememben, vannak olyan emberek, akiket egyszeruen nem tudok kedvelni, nem sok van belőlük, ráadásul őt nem is ismerem, de idegesít a rinyálása, ahogy kifejezi magát, ahogy "meglovagolja" a lehetőséget, hogy kifejtse, ő majd mennyire kiáll magáért, most már nem hagyja magát blablabla... most az a rap, amiben rím nem volt, sértegés és önmegszégyenítés annál inkább... nem is minősítem :P
2011. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 A kérdező kommentje:

na, ebben most egyetértünk

ildi rapje szerintem gáz lett, sajna.

-egyedül ez volt bántó (anikót, szandikát, gigit)

-egyedül ő nem tartotta a ritmust, minden sor túl hosszú volt, mint egy 19. századi ódában (pedig ő elvileg jól szaval)


nekem is túl tanárnénis már.



alekosz az mindig is a béka feneke alatt volt.

és most éva is. tiszta szégyen, hogy 28 évesen ilyen áspis kígyó, b.sszus . jerzyt is szidja (múlt héten még babydollban táncolt neki a fürdőben), nem bír fél órát tornázni (amikor dolgozni kell menni, akkor hogy kel fel ??!), festegeti magát míg tizen várják kint, és még ő hisztizik.. 28 éves..

2011. jan. 8. 21:12
 58/95 anonim ***** válasza:

mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, sajnos egyeseknek a jók háttérbe szorulnak :P


amúgy már túlságosan kezdünk egyetérteni, kerressünk valami új témát amiben nem értünk egyet, öröm veled vitázni :D

2011. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/95 anonim ***** válasza:
hát én most azért pezsgőt bontanák ha Ildi menne vissza párbajról-nem mintha kedvelném,de még mindig jobb mint a lusta dög...
2011. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:

P

:)

:)


öö

szerintem lavci nyerjen, és adjon a pénzből 1-2 jófejnek (pl. szandika) és ha már célzott rá, jótékonykodjon


ja, és fizesse be évát szanatóriumba, olivért küldjék el a katonaságba, alekosznak meg keressenek egy böszme nőt,akit k.fircolhat pár évig és főz rá.



sztem éva már elb.sz.a ezt a versenyt.

mindig azt gondoltam, hogy benne lesz a 3-4ben, de most már nagyon lent van szegény.


és egyre több nézőnek esik le az is, hogy oli meg alek gázok.


tippmix :


1. laci

2.szandika

3. még nem tudom

2011. jan. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!