Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 21/95 anonim ***** válasza:
100%

Alekosz nagyon idegesítő ember.Olyan hülye viselkedése van.

Egyszer azt mondta,hogy neki nem elég egy nő,mert minden nőbe mást szeret...Oda van magával,mintha ő lenne a csajozás világbajnoka:):):)Közben nem kell egy nőnek sem.Barátnője sincs.Fejre nem lenne csúnya,de az a test,nagyon durva...Tök vékony,a hasa meg tök nagy.:):)

Mindig röhögök,ha meglátom:)Néha jó fej,de általában túl nagyra van magával,mindig okoskodik...Mikor fellökte Lacit az komoly volt.Én nem tudom mik voltak az előzmények,de akkor is milyen dolog fellökni egy másik embert székestül!!!!Mi van ha betöri a fejét vagy akármi...És 2színű is Alekosz.Egyszer le akart feküdni Szandikával,máskor meg azt mondta,hogy ő nem feküdne le vele...

2011. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 Morfologus ***** válasza:
23%

1. Pont az ilyen hülye visekedésüeket szeretik meg az emberek, itt a példa.: Barátok közt - Magdi néni, én "rühelltem", nem ez a legjobb szó rá, de nem volt valami szimpatikus szerepe, mégis a Barátok közt "meghalt" Magdi anyussal együtt XD

2. Ha nem tudod az előzményt akkor ne szálj vitába az üggyel.

3. Nem hiszem hogy tisztába vagy a kétszínűség fogalmával

2011. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Morfologus :

én úgy érzem, te nem érted.

a többség meg azt írta a válaszra, hogy nem szereti alekoszt. tudjuk, hogy érdekes dolgokat csinál, de egy nulla ember az életben is, bent is.


pl. belegondoltál, hogy lacitól nagy dolog volt, hogy nem ment neki, aztán együtt töltötték az éjszakát és ott is korrekt volt vele, és pl. azóta se pikkel rá, nem rakott rá jelet ?

erre mondhatod, hogy laci biztos egy nagy taktikus (szerintem mindegy, hogy az-e), de nagyon nincsenek egy szinten .

lehet, hogy a blikk nem cikkezik arról, hogy laci nem pikkel rá és méltósággal viselte azt az esetet, mert az nem szenzáció, az meg igen, hogy alekosz szánalmas módon minden nőnél kuncsorog a villában , nem csak a hírértékről és a szórakoztatástól lesz valaki MÉLTÓ A GYŐZELEMRE.


alekosszak barátkozni kint szerintem ciki lenne az olivéréknek és magában ő is röhög rajta.. mondjuk olivér az mindenkin röhög, kár, hogy a barátnője is egy elég ksi szerencsétlen, rosszarcú leányzó, de azért kiröhögi az ildit ..

alekosznak meg nem sok olyan külsejű nője volt még sztem, mint ildi..


alekosz együgyű, csúnya és férfiatlan, hiába nézzük még pár hónapig.



alekoszt én is nézném még pár hónapig, hogy röhögjek

RAJTA, de egy kisstílű ember, rossz a személyisége, műveletlen, primitív, semmire sem vitte.


gáz és kész. ..

2011. jan. 7. 10:29
 24/95 A kérdező kommentje:

ja, és szerintem is kétszínű.

nem szandikával, hanem ildikóval.


ez nem feltétlen baj (pl. én évában csípem, hogy az), de alekosznak ez sem áll jól, nem tudja kezelni se a jófiús, se a rosszfiús szerepeit.



még helyesen írni se tud, ki tudja megvan-ne neki a 8 általános, páran meg mondjátok, hogy intelligens ??


talán laci intelligens, van diplomája és képe egy iylen helyzetet kultúráltan kezelni.


amúgy zsuzsit kizárták a narancdobálás után, alekoszt meg ez után nem.

lehet, hogy ez véletlenszerűbb volt, mint a zsuzsi beindulása, de ugyanúgy fizikai bántalmazás.


örülhet, hogy éva-szandika-olivér bevették a négyesfogatba, enélkül uncsi lenne.


egyébknét ha nem dumálna annyit olivérrel, már ő is sokkal unalmasabb lenne, mert mást az utóbbi időben nem nagyon csinál (a nőzés ugye nem jött össze..).

2011. jan. 7. 10:34
 25/95 A kérdező kommentje:

ja , lehet, hogy a zsuzsi nem akkora bombanő, mint ahogy beharangozták (sok helyről hallom ezt, mindegy is hogy ki hogy vélekedik) , de mégiscsak playmate, fotózta a playboy, a testéből él, tehát minimum dekoratív nő.


alekosz meg azt mondta rá, hogy csúnya a lába és a térde.

mér, alekosznak miylen a feje meg a teste ? vagy neki nem kell szépnem lenni, mert ő férfi ?


igaz, hogy elhízott iskolázatlan egyszerű nőktől jobbal még nem votl életében, de azért neki a zsuzsi csúnya.

2011. jan. 7. 10:40
 26/95 A kérdező kommentje:

legszánalmasabb másodpercek :


[link]

5.53-nál mondja gigi...


de az egész róla szól ....

2011. jan. 7. 10:54
 27/95 anonim ***** válasza:

Szoktad nézni éjfél után az élő adást vagy csak az összefoglalókat?


Amikor élő adásban hallgatsz végig egy fél órás beszélgetést nem csak 2 percben sokkal jobban megérted mit és miért mond.


Lacinak lehet nagy élettapasztala van meg diplomája, de

Alekoszt akkor is intelligensebbnek tartom még ha bunkó módon viselkedik is és nincs nagy végzettsége.

Versenyszerűen sakkozik meg fél év alatt megtanult autodidakta módon zongorázni.

2011. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
Ja és ha véletlen fellök valaki én se verem agyon.
2011. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 A kérdező kommentje:

húha, nem semmi zongorosta lehet ez az alekosz ..


gondolom, mint a többezer megasztárba jelentkező figura, nulla énekhanggal, akiknek az énektanáruk javasolta a próbálkozást ..



senki nem mondta, hogy laci azért volt emberi, mert mem ütött vissza. azért, mert azóta sem él vissza ezzel a konfliktussal.


alekosz napi szinten gáz, nem egyszeri eset volt.



biztos nagyon okos és tehetséges.., azért lett "cssk" bizt. őr a kis Mozart, akinek nincs önálló kérója (még albérlete se..) , és félnyévekre van a családalapítástól..

2011. jan. 7. 12:24
 30/95 A kérdező kommentje:
olivér se lett félhalott a narancsoktól, mégis kizárták a zsuzsit.
2011. jan. 7. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!