Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 61/95 anonim ***** válasza:

Rossz ránézni olyan csúnya Oli barátnője, 1 videót láttam mikor a Reggeliben nyilatkozott tényleg olyan fogyatékosnak néz ki meg kicsit úgy is beszél.



A kibeszéléssel kapcsolatban egyetértek Alekosszal

miért ne lehetne beszélgetni egymásról, mindig üljenek össze az asztalhoz és csak akkor beszélhetnek egymásról?

Főleg hogy ott bent más témát nem is nagyon tudnak előhozni

Nem tudom miért vannak ezen a villa lakók is kiakadva

Itthon ha a szomszéd olyan részegen jön haza hogy beborul a bokorba azt mi is kibeszéljük.


a Mai adásban is mikor Ildivel aludt valaki biztos ezen is felháborodik hogy már megint mit csinál?

Én viccesnek találtam és szerintem Alekosz se komolyan gondolta hogy rámászik Ildire csak poénkodott.



Évának is szurkolok remélem ő nyeri a párbajt, mert nagyon kíváncsi lennék hogy akkor ki kapná a legtöbb jelet.

2011. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
most nincs kedvem másba belemenni, de hidd el, Alekosz azt teljesen komolyan gondolta :D
2011. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
akkor úgy írom tudta hogy nem lesz belőle semmi de azért próbálkozott hátha mégis alapon
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 A kérdező kommentje:

érdekes karakter éva, meret emberileg nem érdemli meg a győzelmet (szanatórium kéne neki), de engem is leköt :)


u.akkor nyerni nem fog, csak közel lesz hozzá a végén..



a korábbi BB és VV játékokat a VV Lacit és BB Évit leszámítva csendessebb emberek nyerték (Milo, Szabolcs, BB Zsófi), de BB Évi meg nem volt taktikus.


szóval én aszt mondom, ha kihuulltak majd az unalmas emberkék és 4-5 -en lesznek, akkor lesznek egyre népszerűbbek az oylanok, mint pl. a Laci , aki nem botrányhős, de mégis rengetegen szeretik.

Volt pár esélylatolgatós kérdés a leendő győztesről itt a GYIken, múltkor összeesezámoltam a szavazatokat, és nem Olié votl a legtöbb, hanem Lacié.



Éva biztos hogy nem nyeri meg ezt a játékot, csak közelíteni fog hozzá.


Alekosz meg hiába vicces, ha egyszer szellemi fogyatékos, előbb-utóbb csak leesik ez a nézőknek..

Nem értek egyet azzal, hogy ártatlan kibeszéléseket folytatnak, szerintem bicskanyitogatóak és utána nem vállalja.

Szerinted az egyenes ember, aki egy adáson belül rámászik ildire is meg évára is ?? na ne .......

férfiként is bejön ?



oli nője hasonló kommentekeket kapna, mint ildi, ha bent lenne. ezért utálom, hogy oli kiröhögi ildit.

2011. jan. 8. 21:47
 65/95 A kérdező kommentje:

bocs az elírásokért

pl : azt

2011. jan. 8. 21:48
 66/95 A kérdező kommentje:

Na, Torres, van egy új kérdésem :)

Hátha nem értünk egyet:)

Szerintem Ildinket megeszi majd reggelire Évánk.

Ja, és legközelebb Éva sztem Gigit viszi ki, mert őt oltjta legjobban mostanság (Erzsit is, de Erzsit lenézi.

egyébként Évánk leidiótázza Erzsi, de egy hete még babydollban vonaglott neki a fürdőben :))



http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__14..

2011. jan. 9. 09:02
 67/95 anonim ***** válasza:

Legközelebb Éva nem hívhat ki senkit, mert védett lesz :P


De most tényleg foglalmam nincs, mi lesz :D

Ildi kimegy, Zsuzsa kint van, Éva védett, Oli már visszajött egyről... érdekes lesz ki kapja magjd a legtöbb jelet...


Most Zsófit kihívhatná valaki, aminek nem sok esélye van. Tényleg teljeses elveszik bent, Ildi legalább valami negatívat csinál, de Zsófi... még egy összefoglaló-töredékben sem volt főszereplő... esetleg mikor beköpte Ildinek a "négyes-fogatot" :D

2011. jan. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy bédett lest éva, pnot azért kérdeztem, hogy AZ ALATT a két hét alatt, amíg nem teheti rá megint mindenki a jelet, mi fog történni. ugyanis vkit ki kell választani és vki utána kiesik párbajon.


szerintem egyébként oli most kezd majd ráakaszkodni lacira aki mindig is a bögyében volt, de tart tőle.(jelet rak rá és egyre gyakrabban fogja oltogatni)


persze lacit nem fogják kiváalsztani, csak elkezdődik köztük a komoylabb csata.


lehet, hogy VÉGRE alekoszt váalsztják ki, nem ?

kiviszi anikót és talán anikó marad kint.



éva járt a legjobbam ezzen a kendővel, mert így még 2+2 hétir tuti bent lesz, ez a kihívás valójában neki jött a legjobban!

2011. jan. 9. 10:17
 69/95 A kérdező kommentje:

ja, nem is ! hisz most anikó és alek összemelegedtek.

ha ez a jó viszony megmarad, kiviszi zsófit.

2011. jan. 9. 10:21
 70/95 anonim ***** válasza:

"pl aki írta, h Lacival meg lehetett volna beszélni, fellökés helyett... Lacival semmi baja nem volt, vételenül lökte fel, mikor érzékeltetni próbálta a maga hülye módján, hogy Anikót NEM lökte meg"


Én az elejétől nézem a valóvilágot,minden egyes részt láttam!!!Úgy értettem beszélni vele,nem pedig érzékeltetni,hogy lökte fel Anikót,de teljesen mindegy.És szerintem egyértelmű,hogy nem véletlenül volt,de ez az ő dolguk nem érdekes.Anikó meg túlreagálta,hogy Alekosz meglökte....

2011. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!