Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VV alekoszra miért nem raknak...

VV alekoszra miért nem raknak soha elég jelet a párbajozáshoz?

Figyelt kérdés
Egyszer FELLÖKTE LACIT is székestül !
2011. jan. 6. 04:29
 11/95 A kérdező kommentje:

az első kettő válaszadó szerint az a nagy mákja, hogy oli haverja (utánfutó).

szerinted ők ezzel azt mondták, h alekosz intelligens ?

ők a többségbe tartozhatnak ?

2011. jan. 6. 10:29
 12/95 A kérdező kommentje:

apám, való igaz, ildi uncsi, alekon lehet röhögn i(rajta !!) , de a pofámról lesülne a bőr, ha ilyet mondanék több millió ember előő egy embernek, hogy szégyellek vele mutatkozni (értsd . énekelni).úgy, hogy saját bevallása szerint életébe nem nagyon volt még sovány nője se...



itt most nem csak a szórakoztatásról van szó..


32 éves biztonsági őr létére megteheti. gratu neki és ezek szerint a többségnek!

2011. jan. 6. 10:34
 13/95 anonim ***** válasza:
nem tudom ti mit láttok, de Alekosz egyáltalán nem azért van még bent mert Oli haverja, az mért lenne előny? egyszeruen bent van, mert ő oda való, a sokat emlegetett Ildivel és Zsófival ellentétben...
2011. jan. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 A kérdező kommentje:

torres : én egyetértek veled !

de a kérdés nem ez volt, hanem az, hogy hoghogy nem került még prbaj közelébe se, hogyhogy nem kapja jeleket orrba-szájba

és attól függetlenül, hogy leköti a figyelmemet - szemben a 2 lánnyal - egy orbitális nagy p.r.szt , nem tud viselkedni, többra tartja magát valakitő lcsak azért mert annak nincs kameraarca - és nőként is lealázza, holott amikor ildi bejött, még rá is mozdult (akkor még jó nő volt neki ?) és mivel tudja, hogy ildi ki van közösítve,

degradál neki egy 2 perces dalt vele énekelni, mintha ember se lenne.


mindezt úgy, hogy 32 éves, "csak" egy bizt. őr, és még egy komoly kapcsoalta se volt, elmondása szerint csak rosszarcú, dagi nőkkel.


ehhez gratuláltam aleknek, emberségből színötös .


ettől függeteln az, hogy nem uncsi. de nem vele röhögünk, hanem rajta..


az életben ki menne hozzá/lenne a cimborája ?

fogadok hogy olinak meg ott degradálna vele szóba állni..

2011. jan. 6. 11:29
 15/95 anonim ***** válasza:
79%
Alekosz egy idióta, bent csak azért nem szavaznak rá, mert olivér haverja, meg mert éppen van más akire szavazzanak. szerintem idegesítően okoskodó ember. az egyetlen amit bírok benne, a hülye fogalmazói képessége, azon szoktam röhögni, de amúgy számomra csak olivér haverja. olivértől meg mindenki be van tojva szerintem odabent, mert őt hiszik a legerősebbnek, mondjuk sajnos van benne igazság.
2011. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésre is válaszoljak Szerintem 2 dolog miatt nem kap annyi jelet mint először.


1.Mert az elején nyomult minden lányra akiknek ez nem tetszett, most már belátta hogy a villában nem akarnak tőle semmit a lányok és lenyugodott

2.Mert ő kapja a legtöbb dicsérő SMS-t ebből gondolják hogy szeretik kint ezért nem mernek rá szavazni.

2011. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 Morfologus ***** válasza:
torresnek igaza van, miért lenne előny az neki, hogy Olivér haverja? Szerintem ő közösségi ember, el tud beszélgetni az emberekkel még ha fäszságokról is, de ő "él" bent, nem véletlenül látjuk sokat a képernyőn, mert ő csinál valamit...baromi érdekes lenne a műsor, ha ilyen Zsófifélékkel lenne tele. Ők azok (Alek, Szandi, Oli, Éva, Laci, Gombi, Anikó akkor is ha egy picsä XD )
2011. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 anonim ***** válasza:

Meg láthattuk hogy ő másképp képzelte el a éneklős dolgot,

egyedül énekelt 2 lány meg táncolt mellette.

2011. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 Morfologus ***** válasza:
Lemaradt: ...akik miatt érdemes nézni :)
2011. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 A kérdező kommentje:

ok, ezek érdekes válaszok .


egy megjegyzsés :

máshogy képzelte el a táncot ?

ne har., de a magyar valóság show- történelem (wow) egyik legfelháborítóbb mondata volt szerintem, és hidd el, én s tartom ildit odavalónak, alekot meg igen (hogy röhögjünk még rajta pár hónapig).

hihhetelten nagy paraszt - tudod, olyn, mint amikor részegen megd-g egy pasi egy ronda nőt aztán letagadja a haveri társaságban.

ő szégyell szóba állni ildivel ??


a való életben ó az egyik legcsóribb,az egyik legalsó figura egzisztenciálisan - életvitel szempontjából (tudom, vannak bent szexiparos arcok is, de azok 20 évesek, előttük az élet, még letehetnk vmit az asztalra. ő mit tette le ?


ő van legalul, elb.szta az életét, és egy együgyű, mániákus hatökör.

2011. jan. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!