Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VASTAG CSABA flört/csók/ölelés...

VASTAG CSABA flört/csók/ölelés kapható rá? Esetleg valakinek van vele tapasztalata? Mennyire igaz, hogy csalja a nőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a Csabi,de nem tudom hol lehetne vele ismerkedni.Nem rajongói célzattal szeretném megismerni:))


L/25


2010. dec. 24. 21:59
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/226 anonim ***** válasza:
én eddig soha nme rondáztam le Katát, most se teszem, de ezen a képen szerintem kimondottan, nem szimpatikus! Vhogy olyan negatív kisugárzás jön le!
2011. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/226 A kérdező kommentje:

ja-ja,szerintem nem egy kedves lány...Csaba anyja is ennyit mondott róla: szép,okos,intelligens.


A kedves,aranyos jelzőket nem használta.Ebből a felsorolásból az egyik illedelmességből lett mondva:)

2011. jan. 5. 14:20
 133/226 anonim ***** válasza:

Sziasztok a Viva tv-ben most van az Interaktívban Vastag Csaba és feltettek neki egy olyan kérdést hogy van-e b. nője megint terelte a kérdést, és az Eszter műsorvezető mondat hogy akkor most válaszoljon van-e vagy nincs és mondta olyan furán hogy van...Eszter mondta hogy ő már látta sz újágokban... Csba azt mondta hogy a műsor elején már megbeszélték hogy védik a családot ettől az egész felhajtásból...ja és ami fura volt(én 26 éves vagyok, és nő) azt mondta hogy ő 28 éves és ennyi idősen azért eléggé gáz lenne ha nem lenne b. nője v. kinek, érdekes nekem sincs pasim másfél éve mégsem vagyok lezbi...csak nincs olyan akivel leállnék ennyi....

Most meg kérdezték tőle mikor nősül meg, és mondta hogy nem mostanában majd 10 év múlva..szóval erről ennyit....kezd egyre furibb lenni ez a gyerek...

2011. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/226 anonim ***** válasza:
ja és még annyi így mondat konkrétan...‎"ott már nem stimmel valami, ha egy 28 éves férfinek nincs valakije..." :D és ezt nőre is értette...azért mai világban egyre nehezebb normális embert találni Csaba....ja és a szeme iszonyat piros..gondolom a sok nem alvástól...kamillázni kéne neki...
2011. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/226 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal okosabban tenné, ha azt mondaná ilyenkor,h van de erről a témáról nem szeretne többet beszélni!

Érdekes módón nem is szokták tovább zaklatni azokat akik ezt a módszert válasszák!

Néha kezd már a Csabi is unszimpatikus lenni.

2011. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/226 anonim ***** válasza:

Hát nem igaz...Eddig mindig minden Interaktívot megnéztem, de áhhh mondom Ada már nincs, 2 napig Zola volt, rá nem vagyok kíváncsi, Eszterre meg mégúgysem. Erre pont mikor Csaba a vendég, akkor nem nézek bele....grrr :@

De köszi az infót, remélem felteszik majd a netre.

2011. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/226 anonim ***** válasza:

csajok...mi van,ha meleg a srác??ne esetek nekem...de monden meg lehet

pl sármos hugh jackmannak is álca a vén ronda banya.ismerősöm kint dolgozik,ő mondta,s h még sok sztár él álkapcsiban,de meleg.

2011. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/226 anonim ***** válasza:

á, csaknem meleg. sztem akkor arról már többet hallottunk volna. meg nem is úgy viselkedik, legalábbis nekem nem űgy tűnik. Hú, most már egyre kíváncsibb vagyok mi lesz velük, csak történjen már valami :)

Valaki koncertről nem tud, mikor lesz, hol? Meg akarom nézni élőben..

2011. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/226 A kérdező kommentje:

csajszik kincsre leltem,a rém fellelhető e képen,szerintetek?


[link]

2011. jan. 5. 22:32
 140/226 anonim ***** válasza:

A másik lány a képen, mennyivel szimpatikusabb!

A szélső fiú kicsoda?? Olyan ismerős!

2011. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!