Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VASTAG CSABA flört/csók/ölelés...

VASTAG CSABA flört/csók/ölelés kapható rá? Esetleg valakinek van vele tapasztalata? Mennyire igaz, hogy csalja a nőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a Csabi,de nem tudom hol lehetne vele ismerkedni.Nem rajongói célzattal szeretném megismerni:))


L/25


2010. dec. 24. 21:59
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/226 A kérdező kommentje:

Arra kiváncsi lennék hogy hányan érzik most úgy,hogy Csaba számukra az IGAZI...


lehet felteszek majd ide egy ilyen kérdést is:)


Ha esetleg szakítana a Katával,akkor meg összejönne valami celebbel,az sem lenne nekünk jobb,úgyhogy így is úgyis alul maradunk egy Zimány Lindával vagy egy Bódy Szilvivel szemben pl...

2011. jan. 1. 23:40
 112/226 anonim ***** válasza:

én csak azt érzem,h nagyon kiváncsi lennék,h milyen az igazi személyisége. Mert amit eddig mutatott úgy érzem,h pont ilyesmi pasira vágyom, külsőleg, meg belsőleg (persze megcsalás nélkül :))

Engem biztos nem a pénze érdekelne!(perszem, nem mondom,h nem jó, hogy ha van. De én szimplán nem azok közé tartozok, akik ez alapján választ! Sose lennék csak azért kalitkában, mert az a kalitka arany stb.)

Az érdekelne,h illünk-e egymáshoz.


Másrészről az ismertebb emberek is bukhatnának ugyanúgy a pénzre!


Ja és a hírnév miatt meg pláne nem kéne (pont ezért ami itt folyik)

Biztos jobban örülnék ha nem lenne ennyire felkapott mint most!

2011. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/226 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Majka is amióta kikerüllt VV-ből csak celeb lányokkal jött össze:S


Hát válasszatok ilyen szakmát,h ebből a körből tudjatok választani :)

2011. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/226 anonim ***** válasza:

csajoz csaba

csak az ő köréből

2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/226 anonim ***** válasza:

Tomika összejött Mimivel? Tényleg? Írtak ezt-azt az újságok, de ők nagyon tagadták akkoriban...Miket tudsz :D

(Amúgy ez a Mimi nekem annyira unszimpatikus. Nekem egy kicsit ribi beütésű, bár tény hogy nagyon dögös csaj. Talán pont ezért tűnik ribinek) :D


Hát én nem érzem úgy, hogy ő lenne az igazim. Tetszik külsőleg, de sok olyan van aki tetszik...A személyisége még úgy ahogy elmegy számomra, de azért nem annyira jön be. Meg valamelyik nap volt a Való Világban Tomi vendégként. Hát, eddig soha sem vettem őt úgy észre, de mikor megláttam, hát.... :D

Eddig mindig úgy voltam vele, hogy Csaba jobb mivel igazi felnőtt férfi, ő jobban érdekelt. De azért ez a Tomi is elég jó pasas.... Hmmm

[link]

2011. jan. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/226 anonim ***** válasza:
60%

személyiség? jesszus! Nem zavar, hogy nem ismeritek? Az egy dolog, hogy szimpi a tv-ből, de ez alapján azon tanakodni, hogy hogy tudnátok elszedni a barátnőjétől, na ez beteges! Meg ez a celebcsajokkal szembeni alulmaradás... Hány évesek vagytok ti???

Ő egy férfi, önálló érzésekkel. Katát szereti, s nem fog ilyen libák miatt szakítani vele, akik az alapján elkönyvelik "igazinak", hogy látták a tv-ben!

2011. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/226 anonim ***** válasza:
60%

Ha meg szakítanak, akkor majd választ egy lányt, legyen celeb vagy nem, de olyat fog választani, aki hozzá ilĺik, és nem olyat, aki álomképekbe kapaszkodva tesz rosszindulatú megjegyzéseket, meg sző fikciókat.

Mellesleg: nem zavar, hogy egy van belőle? Ti meg már itt nemtomhányan nyáladzatok utána. Egymást nem fikázzátok, csak a barátnőjét? Ez is furcsa...

2011. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/226 anonim ***** válasza:

napraforgó pont ezt magyarázom,h nem a tv-s személyiségére lennék kiváncsi hanem ő magára!!!

És nem akarom (én legalábbis) elvenni!

Csak azt mondom,h külsőre tetszik, meg az egy-két mondat amit mond!

DE mivel NEM ISMEREM, ezért szeretném megismerni, ha tehetném! Lesz.rom,h az X nyertese!!!!!!!

Az érdekel,h milyen ő maga! (miért nehéz ezt felfogni?)

Nem lennék csak azért vele mert nyert egy műsort, ha élőben egy s.ggfej!!!!!!!

És igen, ez tény,ha nem mozogsz most abban a körben, akkor nagyon-nagyon minimális az esélyed,h megismerd!

2011. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/226 A kérdező kommentje:
NA NA AZÉRT NE LIBÁZZUNK ITT,JÓ?
2011. jan. 2. 17:33
 120/226 anonim ***** válasza:
60%
JA MERT CSUFIZNI MEG RONDASÁGOZNI LEHET? Libaként viselkedsz, én meg elmondom a véleményem, na :D
2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!