Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VASTAG CSABA flört/csók/ölelés...

VASTAG CSABA flört/csók/ölelés kapható rá? Esetleg valakinek van vele tapasztalata? Mennyire igaz, hogy csalja a nőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a Csabi,de nem tudom hol lehetne vele ismerkedni.Nem rajongói célzattal szeretném megismerni:))


L/25


2010. dec. 24. 21:59
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/226 anonim ***** válasza:
70%

Lévén Csaba erősen közelít a 30-hoz, és már ennyi ideje együtt van Katával, szerintem nincs ebben a nyilatkozatban semmi meglepő. Mióta nyilvánosságra hozták, hogy van barátnője, azóta "vártam", hogy mikor kerül ki egy ilyen nyilatkozat is, hogy lassan gyermeket szeretnének.

Én is úgy vagyok vele, hogy várjuk ki a végét, mert sose lehet tudni, mik fognak történni, de én azt mondom, remélem együtt maradnak, és valóra váltják a terveiket.

Persze egy-két éjszakára továbbra is szívesen elfogadnám Csabát, de ha ez tényleg ilyen harmonikus, boldog kapcsolat, akkor én egyáltalán nem kívánom a végét.

Amúgy sincs semmi közöm hozzájuk, szóval végül is nekem tök mindegy. :D

2010. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/226 anonim ***** válasza:
20%

szerintem nem marad bányarém mellett

egy év múlva v szingliként habzsolja életét

v szeexbombával jár

v max az,h továb csalja csúfit,de már tudott lesz médiában is

2010. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/226 A kérdező kommentje:

szerintetek Kata egy érzéki,szenvedélyes csaj?

ezen gondolkodom már hetek óta...


mert Csabát ilyennek hiszem,egy jégcsappal nem tudnám elképzelni.

2010. dec. 31. 22:07
 94/226 A kérdező kommentje:
pf vmi liba kiadta magát bors katának és irt a másik topikba(van e barátnője?)nézzétek meg
2011. jan. 1. 01:37
 95/226 anonim ***** válasza:
100%

szenvedélyes-e?

háááát vmivel meg tudta tartni :S

annyira nehéz kérdés, h most az ágyban jó-e, vagy főzni tud :) vagy szimplán lelki társak, vagy netalán minda3 meg van benne

De szerintem, inkább az,h fiatalon kerültek össze(persze vmi nagyon megtetszett egymásban és ahogy Vastag Mama mondta, nem volt szerelem első látásra, szóval inkább lelki kapocs volt eleinte) és most a megszokás (ebben/vele nőttem fel, van már közös múltunk) érzése van bennük!

aztán, h meddig tart ez még!?! Horoszkóp szerintem nem igen kéne már :) de nagy százalékban az ilyen kapcsolatok ebben a korban szétmennek.


Ui.: Ne csúfizátok már Katát, annyira nem szép dolog, pláne,h nem egy Kiszel Tünde(sorry) vagy nem is tudom ki:S


Nagyon gonosz dolog ennyire csúnyának hívni és ilyen csúnyákat mondani róla!

Már csak Csaba miatt is, meg hát elvégre egy nőről van szó!

2011. jan. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/226 anonim ***** válasza:

buék csajok

és sok sikert csabinál

2011. jan. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/226 A kérdező kommentje:
köszi neked is de én már lemondtam róla....úgy látszik nagyon oda van a csajáért...
2011. jan. 1. 18:23
 98/226 anonim ***** válasza:
55%

utoló

oda van a bányarémért??fenéket

akkor nem csalná

megszokás,biztonság,stb

DE CSALJA

2011. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/226 A kérdező kommentje:

hát én akkor nem tudom...

bár még nem voltam koncertjén,de állítólag megközelíthetetlen...


mégis hogy mész oda,mit mondasz neki?lehetetlen....

2011. jan. 1. 20:21
 100/226 anonim ***** válasza:

utolsó rajongóként az

de pl szakmabéliként,újságíróként nem

2011. jan. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!