Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » VASTAG CSABA flört/csók/ölelés...

VASTAG CSABA flört/csók/ölelés kapható rá? Esetleg valakinek van vele tapasztalata? Mennyire igaz, hogy csalja a nőjét?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a Csabi,de nem tudom hol lehetne vele ismerkedni.Nem rajongói célzattal szeretném megismerni:))


L/25


2010. dec. 24. 21:59
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/226 anonim ***** válasza:

utolsók- hoz


Egyébként én ezen tökre fel vagyok háborodva, olyan igazságtalannak érzem,h csak azért, mert ő a színpadon mi meg nem, azért nem lehet velünk összejönni???

Pedig lehet ha leállna egy halandóval beszélgetni, akkor lehet rájönnem,h nem mindenki a hírnevét akarja, sőőőt

sokan pont az igazi Vastag Csabára lennénk kiváncsiak

lehet,h épp, velem, veled vagy vmelyikönkkel találná meg a tökéletes közös"hangot" lehet épp vmelyikünkkel lenne élete legjobb együttléte stb.


De most nem csajok????

2011. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/226 anonim ***** válasza:

rajongóktól minden sztárnak fenntartása van

lásd hollywood

kik a nejek??

színésznők(Afflack),újságírók(Brosnan),sminkesek(Dempsey),asszisztenesk(Bale)

2011. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/226 anonim ***** válasza:

a barátnőm akar vele interjút csinálni,de amúgy nem tetszik neki,szakmailag érdekli csak

akarja, h menjek vele

de nincs kedvem

jó pasi,jó hangú

de én pl tabánit jobban csípem

2011. jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/226 anonim ***** válasza:

Hollywood, ok,h akkora a fentartás a rajongokkal szemben se Mo. :S

Bár George Cloonly vmi pincérnőt szedett már össze :)


De ha Csabi szingli lenne, vajon egy bárban, vagy kávézóban odamenne egy lányhoz,h megismerje, mert küldő alapján tetszik neki???

2011. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/226 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a pasik akiket hirtelen felkapnak (megások, X-esek stb) már nem ismerkednek "sima földi halandókkal". Oké, vannak kivételek: pincérnőt megdöntenek, vagy rajongókat, sztriptíztáncosokat stb (mármint Amerikában, mert inkább ott jellemző hogy kiderül..) de a magyarok is inkább olyanokkal ismerkednek akikkel van valami munkakapcsolat. Király Viktor is most a táncosával van együtt, Caramel is anno valami modell csajjal volt együtt, aki azt hiszem a klipjében szerepelt, meg menedzserrel jönnek össze, meg ilyesmikkel. Rajongóval sztem elég kis esély van...
2011. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/226 anonim ***** válasza:

ez így van, teljesen jól írtad,


de


miért van ez a nagy távolságtartás?????? (nem csak rajongóra gondolok, hanem halandóra is)


Ha szeretnéd vmelyik megisermi, tényleg ő saját magát, akkor nincs is rá esélyed??

de miért??

2011. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/226 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kis esély lehet, hogy van, de minimális. Miért?

Hát, talán mert ezek a hirtelen felkapott celebek elszállnak, és nem állnak szóba a civilekkel, mert azt hiszik a hírnév miatt foglalkoznak velük. Vagy mert nincs idejük sima módon ismerkedni, vagy mert a munkájuk miatt az ezekben a körökben mozgó emberekkel vannak összezárva. Meg ugye ha valaki belecsöppen az ilyen körökbe, akkor onnantól kezdve őt is hívják a celeb partikra és ott jönnek össze egymással.

De amúgy pl Vastagúr esetét vegyük: ha nem lenne a Kata, szingli lenne, és rámásznának a nők (ami így is simán megtörténhet, ez rajta múlik csak, mert a nők azok jönnek bőven) most honnan tudhatná, hogy nem a 12 milla miatt, vagy a hírnév miatt kedvesek vele? És valljuk be sokaknak azért is vonzó, meg hogy elmondhassák egy celebbel vannak együtt. (Mondjuk Csaba a pénz nélkül is vonzó, de sokan nem)

2011. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/226 anonim ***** válasza:
55%

van ronda kata,de mellette csajoz csaba


no,nézem született gyilkosokat

robet downey jr. neje producer

2011. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/226 A kérdező kommentje:

sztem meg nem "csajoz" ez az én nagy bajom is...


én már teljesen odáig vagyok tőle,pedig nem is taliztam még vele,de olyan érzésem van,mintha nekem teremtették volna,nem tudom hogy miért van ez.:(((

2011. jan. 1. 23:34
 110/226 A kérdező kommentje:
a fentebbi kommenthez: pl a Csaba öccse a Tomika is a Mimivel jött össze,ugyebár,pedig ő még esélyes volt,mert szingli volt,hát nem bepalizta a dögös boszorkány:))
2011. jan. 1. 23:37
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!