Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyet értesz a hatósági...

Egyet értesz a hatósági intézkedéssel, miszerint MHVlog Tomi illegális autóbontóját fel kellett számolni?

Figyelt kérdés

Tényként kezelem, hiszen jogerős végzést kapott.

Megnéztem pár videóját, elég erősen hasonlított egy illegális bontóra (az udvar kinézetéből).



2023. júl. 5. 13:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom sokan azt hiszik az vagy aki feldobta.... Bár úgy tudom már tudják pontosan ki az, videók alatt többször volt róla szó, csak nagyon gyorsan el is lettek azok a kommentek távolítva, elvileg szimplán annyi, hogy nem akarják, mármint így Tomi meg a baráti köre / ügyvédje / stb, hogy nyilvánosságra kerüljön, mert az tényleg várható, hogy azt az embert akár többen meg is vernék, vagy épp 8 napon túl gyógyuló sérülésekkel juttatnák kórházba, ezt meg azért érthető okokból nem akarják.


Bár aztán ami késik nem múlik, idővel úgy is nyilvános lesz, ha már párszor céloztak rá, és gondolom nem véletlen törölték mindig azokat a kommenteket.

2023. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező miért utálod ennyire a Tomit? Mi értelme van ennek a szarkavarásnak? Miért haragudtál meg rá?


Hogy legyen egy kis közös alap engem az bosszant, hogy naponta 1-2 alkalommal ránézek van-e végre pótlakos videó, de sajnos régen jött új rész :(

2023. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
100%

A pótlakos videókat én is várom. Ez egyben látlelet is az ingatlanpiacról. Hiába tudott telket venni, építkezni csak így tud. Mert a lakható házas telkek méregdrágák lettek, az építkezés is ugyanúgy megfizethetetlen. Átlagos halandó magyar ember, aki a magyar nettó mediánbért keresi (ami 300 ezer, mint ahogy nagyjából ő is, amikor éppen eléri azt a bevételt az adott hónapban), az nem tud megfizetni egy lakható házat és már a lakások is rohadt drágák lettek a fizetésekhez képest, a bérleti díjak is. Ha nézed, a pótlakra is már milliós szinten költött pedig ez elméletileg egy olcsó változata a lakhatásnak. Aki ezt a szintet sajnálja tőle, az nem tudom, hogy hol él, vagy miért pont ő vele van baja. Egy kis videós, nem az a szint, aki havonta szerez stabil 20 milliós bevételt a szponzorokból, reklámokból és a feliratkozásokból és mellette még donéteket is vár (mert vannak ilyenek is, az már szerintem is pofátlan szint).

Teljesen korrekt videós, akinek adni lehet a szavára.

2023. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
67%
Aki rászállt valószínű a saját sikertelenségét akarja úgymond kivetíteni, ha neki nem jött valami össze akkor másnak se jöjjön össze, csak mellé éppenséggel gerincet sem sikerült növesztenie. De igazából úgy is elkapják valószínű, az meg neki szinte biztos nagyon kellemetlen lesz, nem feltétlen jogi értelemben.
2023. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
100%

34: Az az érthetetlen, hogy miért pont vele van valakinek problémája. Ő annyit keres ezzel, mint egy átlagos ember és látszik, hogy azért videózik mert szereti amit alapjában véve csinál. Nem olyan, mint a videósok 80%-a, akiknek csak biznisz és azonnal abbahagynák a videózást, streamelést, ha már sehogyan sem lehetne pénzt keresni vele.

De mivel csinálja, jogos, hogy legalább átlagos szinten meg akar élni belőle, plusz a projektjei sem olcsók.

Vagy az a baj, hogy kap termékeket? Ebben sem az a szint, mint a nagyok, akik rendszeresen kapnak például 1-2 milliós értékű laptopot tesztelésre és megtarthatják (legfeljebb eladják) és még pénzt is kapnak mellé.

Ő gyakran pár tízezer forintos szerszámokat kap amiket rendesen használ is, néha megtalálják kínai gyártók a különböző minőségű, sokszor nem túl értékes termékeikkel amiket szintén használ, vagy felhasznál.

2023. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak emberek akiknek ez " elég ", hogy mi az már, hogy a másik örül annak amit csinál....
2023. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
84%

Egyet értesz azzal, hogy aki feljelentette MHVlog Tomit, az egy rosszindulatú köcsög pöcs?


Tényként kezelem, hiszen az eddigi viselkedése erre mutat.


Megnéztem pár kommentjét, és elég erősen hasonlít egy olyan valakire, akit zavar mások létezése (a rosszindulatú gyökérségei alapján).

2023. okt. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 A kérdező kommentje:

Az új fejlemènyek függvènyèben tènylegesen bizonyítást nyert, hogy illegális autóbontást folytatott, a bevágott videórèszletek ezt egyèrtelműen alátámasszák. Jogilag ha kiszed 2 csavart, az már bontás ami kèpesítèshez kötött.

Leadta a járműveket, ezzel is elismerte a vètkessègèt.

Sajnálom, hogy fentebb fèlrevezettetek, hagytam magam meggyőzni. A hatóság èrt hozzá, ezt el kell fogadni.


Tomi, nem kívánok Neked rosszat, de remèlem, hogy megkapod a mèltó jutalmadat amint lefolytatják az eljárást.

Felfoghatatlan számomra, hogy ilyen mèlysègig elmentèl, sőt minősègi tartalmat próbáltál közölni.

Fèlve teszem fel a kèrdèst.. Mi lesz a következő lèpès? Nem szeretnèm megtudni, hogy a defektes kereket kicserèled! Hagyd abba ezt a tevèkenysèget, mielőtt olyan bírságot szabnak ki Rád, amit sose fogsz kifizetni.


Ui.: Kitartás!

2023. nov. 4. 22:03
 39/102 anonim ***** válasza:
79%
Szóval tényleg a kérdező ez a gerinctelen aki feldobta?
2023. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 A kérdező kommentje:
Kezdődik megint :)
2023. nov. 5. 01:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!