Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyet értesz a hatósági...

Egyet értesz a hatósági intézkedéssel, miszerint MHVlog Tomi illegális autóbontóját fel kellett számolni?

Figyelt kérdés

Tényként kezelem, hiszen jogerős végzést kapott.

Megnéztem pár videóját, elég erősen hasonlított egy illegális bontóra (az udvar kinézetéből).



2023. júl. 5. 13:44
 81/102 A kérdező kommentje:

Règen elkövettem azt a hibát, hogy magyarázkodtam a saját igazamat bizonygatva. Felesleges, többet ilyen nem lesz.

Akit èrdekel kifizeti a jogtanácsost, de ne ossza meg itt mert úgyis bele fognak veszni. Mièrt? Mert csak.


Dühöngjetek nyugodtan, szereljetek otthon továbbra is, de sose tegyetek fel róla videót ès ne ismerjètek el.

febr. 13. 10:40
 82/102 anonim ***** válasza:
Nincs olyan jogszabaly ami ezt tiltja amirol a kerdezo habzo szajjal irogat mar julius ota.
febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
82: De látod, hogy a hivatal is szarik a szabályokra. A Tomi jogaira is szarik. Meg kell nézni a videóit, ő maga is elmondja. Ez a rendszer ilyen. Cinikus, önkényeskedő, hazudozó.
febr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
Igen lattam a videot. Alapbol a magyar mentalitas latlelete ezaz ugy. A kerdezo is csak nagykepusodik meg ossza az eszt itelkezik is. Ahhoz, hogy Magyarorszagon valaha is ugy eljenek mint nyugatabbra....
febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
84: Azért nyugaton is van ez meg az. Talán a hivatal sokkal korrektebb, de ott a szomszédok mondjuk egy társasházban sokszor azért szólnak, ha egy hangosabat tüsszentesz, vagy nem oda parkolsz, ahova nekik tetszik.
febr. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
A kerdezo egy igazi hos. Bevallalta, hogy kifizet 20 ezret egy ugyvednek csak hogy utana itt okoskodjon tovabb es szidja Tomit.
febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 vamoszs ***** válasza:
100%

Elolvasva a kérdező pár válaszát elég erősen hasonlít egy olyan emberre aki csak a száját jártatja, de igazából nem tud semmit (a semmitmondó válaszaiból). "Mert csak".

Ebből következve, hogy otthon tilos szerelni, akkor az összes autóalkatrész

kereskedő aki magánszemélynek ad el alkatrészt bűnt követ el?

Vagy szerelhetek otthon csak nyilvános videót nem csinálhatok róla?

Én is leírhatom, hogy megkérdeztem egy ügyvédet, mert jogtanácsos nem volt a közelben, és azt mondta szerelhetek otthon, de csak saját magamnak.

Gondolom ha kiég a lámpádban az égő, akkor hívod a villanyszerelőt, mert az is szakmunka.

febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
83%
Utolso neaggodj a kerdezo akkora vilagi ember, hogy meg a sajat picsajat is massal torolteti ki🤣
febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
63%
Nem érte el rosszindulatú célját a feljelentésed, a rendőrségi nyomozás megállapította nem történt bűncselekmény. A hatóság többszörösen is hibát hibára halmozva jogsértések tömkelegét követett el, így beindult a következő fázis perre ment a jogtiprás, hivatali visszaélés és kizsákmányolás ellen :)
máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 Bala74478 válasza:
77%
Szerintem aki felnyomta az valakinek a valakije (mai magyar valóság, nap mint nap látjuk). Mert ha fordítva lenne, a valaki valakijét hiába nyomják fel, nézd csak miket tesznek a “nagyok” eltussolják, mindenki látott már ilyet. Az unatkozó spicli meg nemhogy bontóst nem ismer, de azt sem tudja mi az, nem is látott még olyat. Még az elején hallottam az ügyről, már akkor is tele volt gyanús elemekkel, mára beigazolódott, hogy totál kamu volt az egész. Kb. csak az elején követtem, meg most, hogy mindenki erről beszél. Ajánlom nézd meg az összes részt a sorozatból, az ember zsebében bicska nyílik ahogy hallgatja, hogy ilyen megtörténhet az országunkban. Én is most kezdtem el visszanézni, mert elég felkapott lett a téma tegnap óta. Sajnos, ez megy, kicsiben és nagyban, nagyon jól teszi, hogy nem hagyja annyiban, bárcsak mindenki legalább fele ilyen tökös lenne. Vagy a feljelentő, hogy kiállna, elnézést kérne, és elmondaná, mégis mit értett ennyire félre, hogy ezt muszáj volt elindítania. Aki nem tudná, miről van szó: [link]
máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!