Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyet értesz a hatósági...

Egyet értesz a hatósági intézkedéssel, miszerint MHVlog Tomi illegális autóbontóját fel kellett számolni?

Figyelt kérdés

Tényként kezelem, hiszen jogerős végzést kapott.

Megnéztem pár videóját, elég erősen hasonlított egy illegális bontóra (az udvar kinézetéből).



2023. júl. 5. 13:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/102 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már az ügy vége, végjátéka. A nagyján már túl van, végzés van róla, hogy nem követett el bűncselekményt vagy szabánysértést. A viszontperelés kimenetele kétes lehet, mert a hatóság, az állami szervek mindenképpen meg fogják magukat védeni. Innen már csak a költség és idő megy az egésszel.

A helyében itt meghúznám a határt, már mindent megtett, mindenki tud róla, hogy intézik a dolgokat, hogy élnek vissza a hivatalnokok a helyzetükkel.

aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/102 A kérdező kommentje:

#101-nek


Vègig nèztem a videóit, magasra rúgta a vödröt. Viszont nem, hogy elnèzèst kèrtek volna Tőle, de mèg azon kínlódnak, hogy meg merte osztani a nagy nyilvánossággal a kollègákról kèszült hanganyagot, a szemèlyi jogokat nem csorbítván.

Nèzd meg a becsületes nepper munkáját, ugyan úgy nincs èrdemi változás továbbra sem, pedig számtalan alkalommal, számtalan fórumon, hivatalosan jelezte a totális fejetlensèget, szabály ès törvènysèrtèst.

Alátámasztott, jegyzőkönyvezett bírósági ügyek tömkelege elèrhető bárki számára online, de ezek elolvasására nincs igèny.

Balhèznak, időt töltenek az emberek csak a tèmában. Nincs èrtelme erről itt tovább beszèlni, de okulás gyanánt az utókornak legalább megmarad.

aug. 17. 22:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!