Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyet értesz a hatósági...

Egyet értesz a hatósági intézkedéssel, miszerint MHVlog Tomi illegális autóbontóját fel kellett számolni?

Figyelt kérdés

Tényként kezelem, hiszen jogerős végzést kapott.

Megnéztem pár videóját, elég erősen hasonlított egy illegális bontóra (az udvar kinézetéből).



2023. júl. 5. 13:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon néphagyomány a másik feljelentgetése. Mivel hányok Magyarországtól és a magyar emberektől, ezért nem értek vele egyet.
2023. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
100%
Definiálnád az "illegális autóbontó" fogalmát?
2023. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked is az fáj hogy a hobbijából és a hobbiját élvező nézőkből is meg tud élni-mint valszeg a feljelentőnek?Nem te voltál?

Várd meg míg elkészül az utánfutóból készült háza majd jelentsd fel hátha azt is elvitetik a bontóba valami indokkal.Mert milyen már hogy saját kezűleg építi így ezzel kár okoz az építőiparnak,kereskedelemnek,állami adóbevételnek stb,4-5 millából kijön neki nem pedig 50-ből mint egy kőház aminek a ~negyede áfa.

Ami pedig a jogszerű eljárást illeti kár hogy nem készült legalább hangfelvétel róla,tényleg elmondták-e mit keresnek és miért,milyen jogai vannak,tényleg van-e olyan jogszabály hogy az ideiglenesen kivont jármű roncsnak számít és zúzdában a helye (rengeted kitűnő állapotú hobbiautót kivonnak ideiglenesen pl.a téli hónapokra ha nem tervezik őket használni és így nem kell pl.biztosítást sem fizetni rájuk,azok is mind roncsok?)tényleg csak ott és akkor lehetett volna felmutatni a kocsikhoz tartozó papírokat stb.hiánypótlás kizárt?Tényleg nem tárolhatom átmenetileg a saját telkemen a haverom tulajdonát? stb.

2023. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 A kérdező kommentje:

Furcsa, hogy nincs semmiféle felvétel. Talán, mondom talán csinált róla a Tomi, csak mivel jogszerű volt az intézkedés jobb azt állítani, hogy nincs?

Ez csak saját vélemény.

Fentebb leírtam, hogy mi zavar, és tartom is hozzá magam.

Sosem jelentgettem senkit, abszurd. Viszont nem rejtem véka alá a véleményem.

2023. júl. 6. 16:04
 5/102 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te beteg vagy. Mégis milyen jogon tervezed meg más életét?

Senki sem kíváncsi a véleményedre.

2023. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:

E.V-ként, minimális járulékbefizetéssel mi nyugdíja lesz ilyen "munkakörben"? Elnézést, "illegális autóbontóként"? PAPÍR van róla.

Járjon el terápiára, szedje össze magát, éljen teljes életet. Ezeket az "zillegális" tevékenységeket pedig fejezze be.

2023. júl. 6. 16:54
 7/102 anonim ***** válasza:
96%

Miért,a tavalyig minimáladót fizető katás vállalkozók mekkora nyugdíjra számíthatnak?Egy multinál dolgozó gyári munkás mekkora nyugdíjra számíthat ha megéri egyáltalán?Mi közöd hozzá,majd megoldja a félretett pénzéből ha lesz neki.

Téged tényleg zavar hogy a hobbijából él és nem egy irodában nyomkodja a számítógépet mérnökként 8ó.20perc munkaidőben(robotol),majd hitelt vesz fel 30évre hogy abból építsen/vegyen lakást stb...

2023. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim válasza:
100%

"Nem fogom. Ha beírod a keresőbe, biztos lesz rá találat (de inkább szakembertől érdeklődj!)." Azt sem tudod, hogy miről beszélsz, csak okoskodsz. Aztán amikor valaki visszakérdez, akkor annyival lerázod, hogy találd ki, hogy én miről beszélek.


Az autóbontó egyik alapja, hogy azt haszonszerzésért csinálják és nem mellesleg nagyüzemben.


Plusz attól, hogy egy állami szerv megállapít valamit, az még nem lesz kőbe vésve, főleg Magyarországon. Ajánlom kicsit a '45-'90-ig lévő rendszer áttanulmányozását.


Na jó, én ezt hagyom, mert nem lennék meglepve, ha te lennél az az életképtelen hülye, aki feljelentette. Annyi gerince nem volt, hogy bevallja, hogy azért jelenti fel, mert szánalmas élete miatt zavarja, ha valaki nem olyan nyomorult, mint ő. Okádni tudnék az ilyen férgektől.

2023. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim válasza:
100%

Tomi egy nagyon kedves, aranyos srác és sajnos pont ezért a piszénpisze stílusa miatt bátorodott fel valami genny aki feljelentette. És sajnos pont emiatt felbátorodik majd még pár ilyen és csinálni akarja majd ezt vagy csinálja is. Itthon egyébként is hagyománya van ennek.

Sajnos a piszénpiszeség miatt lett ez is, hogy nem kért jogi tanácsadást, nem ismerte a saját jogait sem, nem tett érdemben semmit így nem is csoda, ha le lett gyalulva. Még csak az ismerőseihez sem vitte el ideiglenesen az autókat.

Ezt nem szabad csinálni, mai világban ha nincs határozottságod elnyomnak, mint egy cigicsikket. Simán menthető lett volna az egész kócerája, ha elmegy egy ügyvédi irodába és segítséget kér.

Engem többször jelentettek már fel vagy a garázsom miatt vagy a kutyáim, lovaim, birkáim miatt, okoztam pár hónap álmatlan éjszakákat az illetőknek nem kell aggódni, amikor az állatorvosi jelentésekkel visszapereltem rágalmazásért, mert semelyik állaton nem volt látható sebesülés, sem régebbi, így nem is láthatott "viadalt", innentől kezdve meg is lett fogva ügyvéddel. A garázst meg full engedéllyel építettem, aztán meg le akarta bontatni a szomszéd, kiröhögtem...

Meg még volt pár hasonló, de az ilyen g#ciskedő feljelentgetések ellen ha kicsit is határozott vagy önmagadtól is meg tudod oldani vagy tényleg kérsz jogi tanácsadást.

2023. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim válasza:
100%

Engem csak az vigasztal, hogy ennek az irigy embernek aki feljelentette ugyan olyan nyomorék marad az élete.

Tomi kilábal ebből akárhogy is alakul a per viszont K. András (ha ez a neve) viszont ugyan olyan besavanyodott proli marad egy megkeseredett élettel. Remélem hallok róla mikor utol éri a karma.


Ilyen ellenőrnek pedig azok a lelkinyomorékok mennek el akik szeretnék magukat végre valakinek érezni, de még rendőrnek sem vették fel őket.


Amit viszont nem szabad elfelejteni, hogy a törvények/szabályok azok mind szögletesek míg a világ gömbölyű.

A hivatal válaszának hiányából is látszik, hogy csak stréberek ülnek benn. Nem értik a dolgok miértjét csak birka mód követik a paragrafusokat és a félelmeiket.

2023. júl. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!