Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Egyet értesz a hatósági...

Egyet értesz a hatósági intézkedéssel, miszerint MHVlog Tomi illegális autóbontóját fel kellett számolni?

Figyelt kérdés

Tényként kezelem, hiszen jogerős végzést kapott.

Megnéztem pár videóját, elég erősen hasonlított egy illegális bontóra (az udvar kinézetéből).



2023. júl. 5. 13:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 nyilas1 válasza:
79%
Friss utcakép: [link]
2023. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim válasza:
90%
Nem értek vele egyet. Megvoltak a papírok illetve a végzettsége is, ami alapján ez egy bénázás volt a hatóságoktól. Remélem a srác mielőbb összeszedi magát, esetleg egy élhetőbb országba megy és onnan csinál tartalmat nekünk. Hajrá MHVlog hajrá Tomi
2023. júl. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 milano0406 válasza:
81%
Nincs ott semmi fèle autobontàs, sem èrtèkesítès... Ez egy hobby...
2023. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 A kérdező kommentje:

Megnéztem tőle egy halom videót.

Igazatok volt, tényleg csak egy próbálkozó fiatal diplomás srác, egy hobbival.

2023. aug. 14. 18:48
 25/102 anonim válasza:
82%

Ez most komoly? Ennyi? Megnéztél tőle egy halom videót..? És ezidáig meg itt verted a nyáladat és szilárdan kiálltál amellett, hogy a hatóságok csak tették a dolgukat és hogy illegális autóbontót üzemeltet.. ?

Pontosan ez az a mentalitás ami itt is és a csatorna kommentelői közül is nagyon sokakban (a jó érzésű emberekben) kiverte a biztosítékot. Hogy kapásból és élből megy az ítélet.. Nammeg persze amit a hatóság tesz/állít az csak "jó" és "jogszerű" lehet, hiszen ők a hatóság, ők már csak tudják.

Pontosan ezért tart itt ez az ország. Ha máról holnapra eltűnne minden most pozícióban/hatalmon lévő ember, pillanatok alatt ott teremne másik pár száz/pár ezer, akik pontosan ugyanazt és ugyanazzal a mentalitással folytatnák. Merthogy ebből a mentalitásból van ám bőven.. Süsü befigyel.

2023. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

Ennyi. Nincs mit ezen szépíteni.

Álljak ki az utcára és kérjem a nyilvános botozást? Vagy egy életfogytiglan méltó büntetés lenne? Minimum!


Még szerencse, hogy nem trollkodik a kérdés kiírója!

2023. aug. 15. 17:18
 27/102 Kamikaze0521 válasza:
72%
Aki fel jelentette, a helyèben oda àllnèk Tomi elé, és minimum bocsánatot kérnék a viselkedèsemèrt. De egy biztos én nem tudnék tükörbe nézni ha ilyet tennèk, inkább el tennèm magam láb alól mert közveszélyes vagyok. De annyira csökött agyú lehet hogy fel sem fogja mit művel az ember társával. Csak egy jó poén, amin lehet röhögni. El kell hogy keseritselek ez nem poén, tönkre tenni más életét, egy ilyen ajjas hátsó szàndèkkal, remélem az élet kamatostul vissza adja neked amit tettèl.
2023. szept. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
80%

Ő a bontó fordítottja. Megvásárol olcsó, régi kehes járműveket és működőt, használhatót csinál belőlük és ebből készít videós tartalmat.

Az, hogy kapott valamilyen hivatalos végzést még nem jelenti azt, hogy az abban foglaltak megfelelnek a valóságnak. A hivatalnokok kimentek és találtak nála régi, még rossz állapotú járműveket és alkatrészeket, ez alapján feltételeztek valamit. Ugyanez a kép tárult volna eléjük sok autószerelő udvarát látva is.

A videói egyértelműen bizonyítják, hogy nem szétbontja, hanem megjavítja a járműveit. Ahogy elmondta a feljelentéssel foglalkozó videójában, gépészmérnök, ezért megvan ehhez a végzettsége, azaz ért hozzá és amúgyis, mindegyik a saját tulajdona.

2023. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező egy hozzád hasonló ösztönlény engem is feljelentett csendháborításért, hogy egész este ugatnak a kutyáim + hozzávágtak valami állatkínzásos baromságot, hogy verem a kutyákat és azért vonyítanak.

A hatalom kijött, körbenéztek, befenyített a 2 kistestű kutya végett, velem is alá akarták íratni a vizsgálódásuk eredményét, de mondtam nekik bekaphatják a macskák nem ugatnak!

2023. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 A kérdező kommentje:
Ennyi privát szitkozódást még nem olvastam. Adjátok ki magatokból, olvasás nélkül törlöm mind.
2023. okt. 13. 20:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!