Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
Ezekkel sem játszottam még!:) Hát belőlem aztán némelyik tud ám érzelmeket kiváltani!Főleg ha jól felidegesít!Olyankor legszívesebben ordítani tudnék!:D Bár ez inkább kisebb koromban volt rám jellemző ma már azért tudom magam kontrollálni.:D Ha nagyon felhúz,akkor inkább abbahagyom!
2010. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!