Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:

Ha van Ea download manager-ed,akkor engednie kell,h. frissítse a játékot.Ha nincs akkor töltsd le.Sajnos én már nem tudom honnan töltöttem le.De írd be a google-be.Töltsd le és telepítsd.Akkor elvileg engednie kell a frissítést.De mielőtt frissíted készíts biztonsági mentést,mert ha esetleg újra kell telepíteni,akkor a biztonsági mentéssel,visszaállíthatod a mentett játékállást.A biztonsági mentésről itt megtalálsz mindent: [link]

Az V.Technikai segítség alatt lesz az első pontban.Remélem segítettem!:)

2010. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm szépen a válaszod.

Én már egyszer feltelepítettem az Ea download manager-t, csak ott regizni kell.

Az a félelmem támadt ekkor, hogy mivel nem boltban vásárolt játék, nem lesz e belőle baj.

Itt jegyezném meg minden kedves háborgó olvasónak, hogy nagyon szívesen megvenném a játékot eredetiben, minden vágyam ez, sokkal szívesebben játszanék eredeti, szép csomagolásban lévő játékkal, és nem szenvednék itt a letöltögetéssel, meg a telepítgetéssel, ha módomban állna és lenne rá 10-en, 20-on ezer forintom.

2010. nov. 18. 19:08
 3/71 anonim ***** válasza:
Szívesen!:) Én is így vagyok vele!És megmondom őszintén,h. sajnálnám is rá a pénzt!Főleg úgy,h. tudom egy idő után meg fogom unni.:)Na,szóval!Hová kell regisztrálni?Mert én letöltöttem valahonnan a download manager-t és csak telepíteni kellett.Aztán az indítópanelen kiírta,h. rendelkezésre állnak újabb frissítések.Aztán az indítópanelen keresztül frissítettem.De nekem még nem volt belőle gondom,pedig már jó néhányszor végigcsináltam!:)Amúgy ha van kérdésed,akkor kérdezz csak nyugodtan,ha tudok szívesen segítek!:)
2010. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

Szia.

Sikerült minden, tényleg nem kell regisztrálni, csak lehet, azt hittem kell a frissítéshez, de nem kellett.:)

Kicsit akad a játék néha, de valszeg azért, mert egyrészt sok helyet foglal el, másrészt meg eléggé leterhelheti a gépet.(Gondolom)

Igen, egy idő múlva meg lehet unni ezt a játékot, ezért is gondoskodnak róla, hogy időnként kihozzák a kiegészítőket, ami ismét feldobja, és még több pénzt le tudnak húzni az emberről...

Hát biztos nincs megélhetési problémájuk.

Köszi még egyszer a segítséget.

2010. nov. 19. 19:17
 5/71 anonim ***** válasza:
Szia!Örülök,h. sikerült!:) Nekem is szokott kicsit akadozni,de nem olyan vészes!Tényleg sok helyet is foglal és le is terheli a gépet.De nekem egy csomó egyedi tartalom is van telepítve,úgyhogy az miatt is lehet az akadozás.Mondjuk én a napokban telepítettem a Leszáll az éjt,de már kicsit unom.:)
2010. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 A kérdező kommentje:

Nekem nem igazán tetszik az a város, túl sötét, meg a sok új lehetőséget még nem látom át, amik eddig nem voltak.

Képzeld, nekem is sok egyedi tartalom van felrakva a játékba, az a másik város is, a Riverview, meg egy csomó ruha, haj, stb, de ahogy felraktam a luxuslakáscuccokat, meg a padlógáz cuccokat, nem jelenítette meg, csak néhányat belőle.

A városom alapból nem jön be.

Ez vajon miért lehet?

Neked mennek az egyedi tartalmak mind?

2010. nov. 19. 20:39
 7/71 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom,h. a város miért nem jön be.Az az a város,amelyiket külön kell hozzá letölteni?De az egyedi tartalmakkal nekem is meggyűlt a bajom.Nekem az volt,h. nem tudtam telepíteni a sims 3 pack fájlokat,miután frissítettem az alap játékot.Mert azokat ugye az indítópanelen keresztül kell telepíteni.És hiába tettem be a downloads mappába nem rakta ki az indítópanelre.Nagyon mérges voltam,mert tök jó cuccokat töltöttem le.Így egy darabig úgy tudtam csak telepíteni,h. újratelepítettem mindent és még az alapjáték frissítése előtt feltelepítettem az egyedi tartalmakat.Aztán már elegem lett és utána olvasgattam,h. hogyan lehetne ezt másképp megoldani.És találtam egy olyan programot,amivel a sims 3 pack fájlokat át lehet alakítani package fájlokká.És így már bele tette a játékba.És mindegyik működik is.

Nem lehet,h. azért nem teszi neked is bele?Vagy nekem még volt olyan is,h. nem is vettem észre,h. betette a játékba,mert nem volt rajta az a jelzés,amik az egyedi tartalmaknál szokott lenni.Azt tudod amúgy,h. a package fájlokat hogy kell telepíteni?Mert arra is gondoltam,h. lehet package fájlok azok a letöltéseid,amik nem jelennek meg a játékban.

Egyébként nem értem,h. miért bonyolították így túl az egyedi tartalmakat a Sims 2-nél sokkal egyszerűbb volt a telepítése.

2010. nov. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 A kérdező kommentje:

Igen, nálam is ez van, hogy amióta bekerült ugye egy frissebb játék a képbe, a luxuslakáscuccok, meg a padlógáz cuccok, azóta nem akarja beadni az egyedi tartalmakat.

Igen, nekem pack-jaim vannak az egyedi tartalomban, akkor lehet nekem is át kéne azzal a programmal alakítanom ezeket a fájlokat, ahhoz, hogy megint benne legyen a játékban?

Akkor úgy látszik, hogy ugyan az van, volt mindkettőnknél az egyedi tartalmat illetőleg.

Nem tudom mit kell csinálni azzal a másikkal, amit leírtál, én eddig csak így telepítettem egyedi tartalmat, hogy beraktam a pack-okat a downloads mappába, és akkor szépen sorban feltöltöttem az indítópanelen keresztül a játékba.

Ez a másik módszer bonyolultabb?

Amit írtál.

2010. nov. 20. 13:48
 9/71 anonim ***** válasza:

Hát nem annyira bonyolult,leírom!Szóval kétféle fájl van a sims 3 pack,amit az indítópanelen keresztül tudsz telepíteni.Ha azt kicsomagolod akkor olyan az emblémája,mint a sims 3-nak.A package fájloknak,pedig ilyen fej szerűség.Na a package fájlok telepítésére szükség van egy programra.Ez az a program,innen le is töltheted: [link]

Ha ezt letöltötted és telepíted,akkor létrehoz egy Mods nevű mappát és egy Resource cfg nevű fájlt oda,ahová telepítetted az alapjátékot.Nekem ide telepítette: C/Program Files/Eletronic Arts/The sims 3.És ezen belül hozta létre,amiket leírtam.A mods mappán belül van a packages mappa,oda kell tenni azokat az egyedi tartalmakat,amiknek egy fej az emblémája.(a mods mappán belül van még négy mappa,azok arra jók,h. rendezhesd a letöltéseket).Hát röviden csak ennyi volna.De mivel van kiegészítőd telepítve ezért a Mods mappát és azt a Resource cfg fájlt érdemes áthelyezni az egyik kiegészítő mappájába.Pl. ide:C/Program Files/Eletronic Arts/The sims 3 Padlógáz cuccok.És úgy telepíteni a package fájlokat.Én csak simán átmásoltam az alapjáték mappájából a mods mappát a resource cfg fájlal együtt a kiegészítő mappájába és utána pedig kitöröltem az alapjáték mappájából.Remélem érthetően írtam le,de ha esetleg nem,akkor itt is le van írva lépésről-lépésre: [link]

Aztán ha ezt meg tudod csinálni,akkor az átalakító program segítségével már tudod telepíteni azokat is,amit nem tesz ki frissítés után az indítópanelre.Az átalakító programnak ez a neve: Sim3Pack Multi Installer.Én azt hiszem a mod the simsről töltöttem le.Oda regisztrálni kell,de a regisztráció ingyenes.De lehet te is szoktál onnan letölteni.:) Mondjuk én örülök,h. megtaláltam ezt a programot,mert így nem kell újratelepítenem mindent!Ha gondolod,akkor majd azt is leírom,h. hogyan lehet átalakítani a programmal.:) Amúgy ezek a programok,mármint az átalakító és a másik,ami segítségével tudod telepíteni a package fájlokat nem foglalnak sok helyet!:)

2010. nov. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes információkat.

Megnéztem azt az oldalt, amit linkeltél, és mivel nekem pack-jaim vannak, ezért a 2.2-es lépést csinálom végig, mert ha jól értelmeztem, akkor ezzel visszakerülnek az egyedi tartalmaim a játékba.

Írok majd utána hogy sikerült.:)

2010. nov. 20. 19:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!