Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

Igen,mesélek!:)Most ahogy feltelepítettem az új kiegészítőt,új játékot is kezdtem.Szóval először volt egy lány simsem és azt kufircoltattam egy vámpírral.:) Azért,mert kíváncsi voltam rá,h. ebből milyen gyerek lesz.Vámpír vagy rendes sims.Hát vámpír lett és pirosak a szemei.Amikor fiatal felnőtt lett,megitattam vele a vámpírtalanító italt.Most rendes sims csak a szemei pirosak maradtak.Na,szóval el is költöztettem otthonról és most ő az aktív háztartásom is.Arra gondoltam,h. majd filmsztárt csinálok belőle,mert kíváncsi voltam,h. ezzel a szakmával mennyi idő alatt éri el az 5 csillagot.Csak az a gond,h. a népszerűségi csillagok öröklődnek vagy hogy mondjam,így már alapjába volt neki 3.:( Az életcélja is az lett,h. filmsztár legyen.:) A személyiség jegyeire most így fejből nem igazán emlékszem,mert azokat gyakran lecserélem.:) De a kertész személyiség jegy az mindig megvan,mert így fel tudja éleszteni a halál virágot.

Eddig felhőkarcolókban lakott.Most meg csináltam neki egy elég nagy házat.:) Van benne egy ebédlő,egy nappali,3 hálószoba,egy konyha(vagy főzőfülke),egy fürdőszoba.Az emeleten pedig van egy kis szobácska,ahová ilyen disco-os cuccokat tettem(de csak a lámpa,a füstköpködő miatt,mert kíváncsi voltam milyenek),de még nem nagyon használtam.És szerintem nem is nagyon fogom,ha csak nem csinál házibulit,mert mondjuk én személy szerint nem nagyon rajongok a disco-ért így pl. a simsemet is csak az elején küldtem el megnézni,h. milyen.De amikor megláttam,h. kb. egy sims ropja az én simsemen kívül,hát gondoltam ide se kell sűrűn jönni.:) A házát oda építettem fel,ahol a híres simsek laknak,arra a környékre.Legalább ha már én csóró vagyok,a simsemnek menjen jól!:D Na,most pedig azt tervezem,ha eléri a filmiparban a csúcsot utána váltani fogok szellemes szakmára.Mert szeretném,ha megkapná azt a lehetőséget,h. fel tudja támasztani a simeket.:)Meg persze családot is szeretnék neki,legalább egy gyereket meg persze férjet is.:) Aztán azon gondolkodtam,h. majd visszaköltöztetem valami felhőkarcolóba,mert végül is némelyik egész jól néz ki és vannak közte tágasabbak is.Ez mondjuk tetszik a játékban csak kár,h. ott nem lehet átmenni csak úgy a szomszédba.De ezt azért majd még meglátom,mert azért jó ez a ház,amit csináltam neki.Lehet csak akkor költöztetem,ha öreg lesz.:)Azon is gondolkodtam,h. csinálok egy új háztartást és azzal úgy fogok játszani,h. nem használom a pénzes csaláskódot,hanem saját erejéből teremtse meg magának a dolgokat.Bár már sokszor elterveztem,de úgy nagyon nehéz lenne és nem sok ideje lenne családot alapítani sem.Mert azok a hülye jártasságok szerzése is rengeteg időt elvenne.Arra kellene valami csalás kód.:)Meg már ennek a simsemnek megvan egy csomó jártassága,így nem szívesen kezdenék mindent előröl,de majd meglátom.Az a baj,h. annyi mindent eltervezek,meg magamban kitalálok történeteket,de mikor elkezdem megvalósítani,mindig jön egy újabb,így össze-vissza játszok!És te mesélsz a te játékodtól,játékaidról?:)

2010. nov. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy elmeséled..:)

Hát én csináltam pár sim-et, lányokat, fiúkat, testvéreket, családokat, és ezek mindig megtalálhatóak a család beköltöztetése menüpontban.

Így lehet válogatni.:)

Meg ha új játékot kezdek, akkor be lehet költöztetni a szomszédságba őket.

Én általában hozzáadom a személyiségjegyekhez a Jó humorút, a Mázlistát, a Barátságost, a Bátort, a Jót, pasiknál a Sportost, a Zsenit, ilyesmi.

Általában úgy kezdek egy játékot, hogy majd szerényen fogok élni, és majd karriert fogok csinálni a simemnek, legtöbbször nővel játszom.

Veszek egy házat, kicsit átalakítom, veszek bele jobb cuccokat, és elkezdődik a kis életet.

Tök jó minden, de pár nap múlva már magányosnak érzem őt, a játékot.

Akkor elkezdem ismertetni egy pasival, dumálnak, flörtölnek, stb.

Akkor ráunok, hogy miért nekem kell mindig udvarolni nő létemre...

:D

Utána elkezdenek járni, vagy épp még lesz néhány reménybeli partnerem.

Utána összeköltöznek, hogy tudjam irányítani a másikat is, hogy ő is haladjon a kis életében...

Jártasságok, barátok, munka, stb.

Eljegyzés, esküvő.

Akkor újra rákoncentrálok a karrierre, de egy idő múlva valahogy hiányzik közülük a gyerek.:D

És akkor jön a gyerekgyártás.

Akkor már pénzkód, nagyobb ház, stb...

Általában mindnek ez a vége.

De aztán azt is megunom, és vagy veszek pokoltűz szülinapi tortát, és meggyorsítom a növekedését a gyereknek, vagy élem az unalmas életem.:D

Végig még soha nem játszottam egy simssel a születéstől a halálig.

2010. nov. 28. 13:32
 53/71 anonim ***** válasza:
Hát még én sem játszottam úgy simssel,h. születésétől a haláláig!Bár lehet,ha nem fiatalítom meg állandóan,akkor sikerült volna,csak hát nem lenne türelmem egy másikkal végigcsinálni azt,amiket addig elértem.Pl. jártasságok,karrier stb... Pedig annyiszor el szoktam tervezni,h. végigjátszom egy családdal.A sims 2-ben talán sikerült egyszer-kétszer.De most valahogy nem megy.:) Sokszor azt is elterveztem már,h. lesz egy család és szépen felnőnek a gyerekek,a szülők megöregszenek és együtt laknak majd az unokáikkal is stb... De akkor viszont már annyi simsre elég nehéz lenne odafigyelni.Bár a szükségleteket fel lehet vinni,h. úgy is maradjanak,de akkor egy idő után nagyon unalmas.De majd lehet egyszer lesz hozzá türelmem és kedvem!:)
2010. nov. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:

Nekem is volt ilyen tervem, de csalás nélkül nagyon nagyon nehéz.

Volt a két szülő, és volt 5 gyerekük.

Iszonyat nehéz volt kézben tartani mindent, és ráadásul mondom csalás nélkül, egyedül a pénzkódot használtam.

2010. nov. 28. 18:04
 55/71 anonim ***** válasza:
Hát igen!Nekem a sims 2-nél volt egy olyan,h. nagyobb családom volt,nem tudom már hányan voltak.Csak egyszer arra lettem figyelmes,h. 2 simsemért jött a kaszás.Mindkettő éhen halt.:)Tényleg nagyon nehéz odafigyelni egy nagyobb családra.
2010. nov. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:

Hát megmondom őszintén, hogy igazából sokkal nagyobb örömöt lelek a simskészítésben, és az építkezésben, mint magában a játékban.

Persze egy ideig tök jól elvagyok, de hamar ráunok, holott nem játszottam még minden szakmában, nem ismerek minden kis apró részletet.:)

2010. nov. 29. 11:48
 57/71 anonim ***** válasza:

Én így voltam kiskoromban a Barbie babákkal.Addig volt jó,amíg felöltöztettem őket,megcsináltam a hajukat és berendezgettem nekik egy sarkot.Aztán már nem is érdekelt az egész!:D

Én a simsnél 1-2 órán át szenvedek a készítésükkel,mert mindig találok benne valamit,amin javítanék.De az építkezéssel is így vagyok.Azzal is órákat kínlódok,mire megcsinálom a nekem tetsző házat.De rengeteget variálok mindig!:) Aztán mire meglennék elmegy a kedvem a játszástól,persze nem mindig.Szerintem a Világ körül kiegészítő kicsit feldobta az egészet.De csak annyiból,h. voltak feladatok,amiket úgy lehetett megoldani,h. egy kis logika is kellett hozzá.

2010. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:

Én is sokat pepecselek a simskészítéssel, meg a házépítéssel, de az egyik barátnőm az valami horrorisztikus mit művel, ha sims elé kerül.:D

Órákig rakosgatja az alapot, a falakat, megszámlálhatatlanul sokszor bontja le, építi újra, húzza, vonja, így jó, nem mégsem...:D:D

Aztán jön a berendezés, hát hagy ne mondjam...

Na mellette nyugodtnak maradni lehetetlen vállalkozás.:D:D

2010. nov. 29. 18:03
 59/71 anonim ***** válasza:
Hát ezzel a játékkal jól el lehet szórakozni!:) Én is sokszor bontok építkezés közben meg ilyenek.Csak amikor rendezem be a házat,akkor el szoktam kicsit veszíteni a türelmem,mert mindig van valami,ami nem tetszik.És van,amikor már kikészít!Olyankor mindig türelmetlen vagyok,h. mikor lesz kész,mert már játszanék,de amikor befejezem a játékhoz már nincs is nagyon kedvem.:)De amikor meg rászánom magam a játékra,olyan gyorsan telik az idő,h. észre sem szoktam venni,h. már vagy 2-3 órája csak simsezek.:)
2010. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 A kérdező kommentje:

Én is dettó így vagyok vele.:D:D

Ez valami tünete lehet a játéknak, hogy ezt hozza ki az emberből.:D:D

2010. nov. 29. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!