Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)Ok!Biztos frissítették azóta azt az oldalt,amit belinkeltem,mert amikor én szenvedtem az egyedi tartalmakkal,akkor ez a 2.2-es pont még nem volt fent!:) Az meg nem lehet,h. nem vettem észre,mert vagy 100-szor elolvastam végig az egészet!:) Remélem sikerülni fog!Akkor majd írd meg,lehet én is áttérek erre a telepítési módszerre!:)
2010. nov. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

Mindent megcsináltam lépésről lépésre, de úgy tűnik, hogy nem jártam sikerrel.

De amúgy nem olyan fontos, nem élet, halál kérdése az a pár cucc.:)

Néhány megmaradt a játékban, kb a fele.

Csak a város idegesít picit, hogy az nem maradt benne.

No de ennyi baj legyen.:)

2010. nov. 20. 19:44
 13/71 anonim ***** válasza:
Akkor ha van kedved akkor próbáld meg azt,amit leírtam úgy lehet a város is benne lesz!Mondjuk nekem az a bajom,h. így magában a játékban nincsenek túl jó cuccok és ezért szeretem az egyedi tartalmakat,de azokat is meg szoktam unni egy idő után!:) És így legalább nem kell folyton újratelepíteni az egészet,ha szeretnék felrakni újabb cuccokat.Nem tudom,de valahogy ez az új kiegészítő nem igazán nyerte el a tetszésemet.Engem az is idegesít benne,h. ha pl. elküldöm valami szórakozóhelyre a simsemet,akkor kb. csak ő egyedül van ott vagy talán még 1-2 sims.És a vámpírok is elég gagyik.Nekem eddig még fent volt a Világ körül és az Álomállások,de a Világ körült leszedtem a Leszáll az éj miatt.Ezek közül nekem az Álomállások tetszik a legjobban.:)Na,mindegy!Akkor ha gondolod próbáld meg azt is,amit leírtam és ha kell segítek szívesen,ha tudok!:)
2010. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek Veled.:)

Nem értem, hogy ha már ilyen drága a játék, meg hát elég híres is, akk miért nem raknak bele több kiegészítőt...

Pl a hajak is tök kevés van és hát van, ami iszonyat gagyi.

Csípőnaci is csak az egyedi tartalomban van,ha jól emlékszem.

Nekem is fent volt a világ körül, meg az álomállások is.

Akkor az idegesített, hogy folyton mosni kellett a ruhákat...

Másból sem állt a nap.:D:D

Amúgy nálam is ez van, hogy mikor elmegy szórakozni, akkor senki nincs rajtam kívül, vagy csak egy ember.

Múltkor elhallgatott a zene is, utána meg be is zárt a hely.

Mondom jó, hogy jöttem.:D:D

És tök alapfunkciók meg nincsenek is benne.

Pl amit én hiányolok, hogy ne a semmiből vegye elő a tálat, meg a fakanalat, mikor főz, nincs babakocsi, nem lehet az újszülöttet öltöztetni, nincs értéke, ha kiviszem a friss levegőre, nem tetszik a levegőben pelenkacsere, nem lehet fürdetni, hiányoznak az évszakok, az állatok, sok minden.

Persze ettől függetlenül jó ez a játék, élvezhető, csak sokat kellene még simítani rajta.

Tök jó lenne, ha közös játékban játszhatnánk, most ez jutott eszembe.:D:D

2010. nov. 21. 18:11
 15/71 anonim ***** válasza:

A babakocsin,az állatokon és az évszakokon én is gondolkodtam,h. olyan jó lenne,ha benne lennének a játékban.Pont a napokban járt ez az eszembe!:)

Ezt amúgy hogy érted:"Tök jó lenne,ha közös játékban játszhatnánk..."? Úgy hogy pl.:más játékosok is részt vehetnének benne,mint némelyik online játékokban?Mert én is gondoltam már erre is.:) Tényleg jó lenne!

Meg én sok helyen láttam karácsonyi letöltéseket,egyedi tartalmakat,de szerintem évszakok nélkül nem jó!Nekem az az igazi Karácsony,amikor esik a hó!:) Mondjuk sajnos manapság igazából sem esik hó Karácsonykor,de legalább így lehetne kicsit pótolni.:) Jó,ez lehet hülye gondolat,de mindegy!:D Meg szerintem az lenne a legjobb,ha nem ennyi kiegészítővel pótolnák a hiányosságokat,hanem már minden benne lenne az alapjátékban.De akkor nem tudnának annyi pénzt leakasztani az emberekről!És még az zavar engem a sims 3-ban,h. minden kiegészítő 4-5 Gb-t.A Sims 2-nél meg alig volt,ami elérte az 1 Gb-ot.És így rengeteg helyet foglal és a játék minősége is romlik.Legalább is szerintem.

2010. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

Megint csak egyet kell értenem Veled.:D

Igen, úgy értettem, hogy egy játékban játszanánk, Te a saját simseddel és én az enyémmel.

Igen, én is imádom a havat, és a karácsony akkor az igazi, ha esik a hó.

Gyönyörű látványt tud nyújtani, és valahogy az ember lelkéig hatol az érzés, amit kivált.

Nagyon várom már, hogy a sims 3ban is legyenek váltakozó évszakok.

Ez a 2-ben nagyon jó volt.

Viszont meg szerettem volna kérdezni, hogy nem tudod véletlenül hol találom meg a disco lámpát?

Kiírta a vágyaknál, hogy szeretne venni egyet, de nem találtam sehol.

Meg olyan füstgépet is, ami lángot is szór, meg havat, stb.

Olyat is szeretnék otthonra.:D

Nem tudod hol lehet ezeket megvenni?

Köszi.

2010. nov. 21. 20:29
 17/71 anonim ***** válasza:
A vásárlás módban a Funkció szerinti rendezésnél a szórakozáson belül a buliknál vannak.Ott van egy csomó lámpa és ott van a füstgép is.A füstgépnek ez a neve:BuliFXRicsajláda.:) Amúgy szoktad használni a titkos kódot?Csak azért,mert ha beírod és utána beírod,h. buydebug akkor felold egy titkos menüt,ahol meg lehet venni egy csomó mindent.És ott van az összes növény is,ami a játékban van és a halakat is betelepítheted a saját tavadba,ha van.Lehet,h. tudtad már csak gondoltam leírom!:)Amúgy én is várom már,h. megjelenjen a Sims 3-hoz is az Évszakok.Az lett volna a jó,ha azt már mindjárt beletették volna az alapjátékba vagy az lett volna az első kiegészítő.De hát ők tudják!:)
2010. nov. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:

Te miket nem tudsz?:D:D

Nem tudtam erről a titkos menüről.

Hova kell beírni?

Megtaláltam a disco-s cuccokat, köszi érte.

Igen, az lett volna jó, ha az alapjátékba teszik bele az évszakokat, meg az állatokat is.

De nyilván akkor kevesebben vásárolnák meg a kiegészítőket.

2010. nov. 22. 15:27
 19/71 A kérdező kommentje:

Megtaláltam neten: testingCheatsEnabled true

De azt írják, hogy nem igazán ajánlják a használatát, mert gondokat okozhat.

Nálad nem volt semmi probléma, mikor ezt használtad?

Meg rátaláltam neten az időgépre is, nem is tudtam, hogy van ilyen is, te azt már használtad?

Mennyi új dolog:D:D

2010. nov. 22. 15:36
 20/71 anonim ***** válasza:

Nem nekem soha nem okozott problémát.Amúgy ha használtad kikapcsolod így:testingcheatsenabled false

Én a Sims 2-nél is használtam,ott sem volt semmi gond.Ezzel a kóddal még a szükségleteket is fel tudod húzni.De ha a kód beírása után rákattintasz a postaládára úgy,h. közben nyomod a shiftet akkor kiírja,h. szükségletek statikussá tétele vagy mi és akkor,amíg játszol nem mennek le a szükségletek.És még van pár dolog,amit lehet vele csinálni.Szerintem tök jó kód!:) És ha utána beírod,amit előzőleg írtam(buydebug),akkor a feloldott menüben az időgépet is meg lehet vásárolni.:)

Amúgy használtam már az időgépet!És egyszer nagyon meglepődtem!Bement a simsem,bent volt egy ideig és viszajött egy gyerekkel!:D Ami az övé volt!Néztem is elég nagyot!:) Meg tud hozni a múltból pl. ruhákat,tárgyakat stb...

A kódot ctrl+shift+c lenyomásával tudod beírni.Akkor fent megjelenik egy kis ablak és oda kell.Ha szeretnéd feloldani azt a menüt,amit írtam akkor először beírod a titkos kódot,utána enter.Aztán előhívod újra a kódablakot és úgy írod be a buydebug szót.Szerintem azért jó,h. kitalálták ezeket a kódokat.De én inkább a szükségletek miatt használtam.Csak az a baj,h. akkor kicsit unalmas,mert a szükségletekre nem kell figyelni.Mostanában csak akkor használom a kódot a szükségletek miatt,amikor valami jártasságra tanítom a simsem,mert akkor folyamatosan tud tanulni és nem kell wc-re mennie,nem megy le az energiája,nem éhes stb...:)Ja és még azt hiszem az időgéphez kell az álomállások.(de ez nem biztos)

2010. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!