Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs honnan szedte!:D Én is csak néztem mi a fene.Eddig kétszer jött vissza gyerekkel,hozott egyszer a múltból és a jövőből is.És mindegyik nagyon hasonlított a simsemre.:) Én egyszer töltöttem le heckeket vagy mi a nevük.Olyat,h. a tinik is tudjanak házasodni,meg egy olyat,ami kiszedi a játékból a cenzúrát.És ahogy azokat feltelepítettem utána volt olyan,h. hiába kattintottam másik simsre,nem történt semmi.Ezért újratelepítettem az egészet.Azóta nem töltök le ilyesmiket!De a titkos kóddal még így nem gyűlt meg a bajom.De lehet ezután óvatosabban fogom használni,nehogy nekem is bezavarjon a játékba.
2010. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy amikor a múltból hoztad a gyereket, az valójában a te simed volt, csak kicsiben.

:D

De vicces.:D

Azt szeretném kérdezni, hogy a városomban egyre több a vámpír, és folyton meglátogatnak esténként.

Nem lehet valahogyan visszaváltoztatni őket emberekké?

2010. nov. 24. 12:05
 33/71 anonim ***** válasza:
Lehet,de az egyik amit hozott az fiú volt.:) De a vonásai tisztára olyanok voltak,mint a simsemnek.Amikor meg lányt hozott,akkor meg majdnem úgy nézett ki,mint amivel játszottam sims.:) Lehet azért van,mert nem keveredik senkivel a genetika.:) Vagy nem tudom.Hogy látogatnak meg a vámpírok?Elmennek a simsedhez és becsengetnek?:) Nálam nincs olyan sok vámpír és alig tudtam eleinte összeakadni egyel.:) Azt nem tudom,h. hogyan lehet más simseket visszaalakítani.Csak azt tudom,h. én a tudományos laborban vettem olyan szert,amitől a simsem visszaalakult.
2010. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:

Igen, már többször előfordult, hogy jött, és becsengetett.

Nem támad meg, nem tudom minek jönnek.

Egyszer meg kocogtam este, és feljött az a jel, ami akkor jön fel, amikor vámpír van a közelben, valami piros, nem tudom mi van oda kiírva.

Pedig abban a városban játszom, ami az Álomállásokkal jött és oda nem is raktam be a vámpírbárt a városszerkesztővel.

Nem értem.

Én is megnéztem a labort, de nem ajánl fel semmit, de nincs is közöm ezekhez a vámpírokhoz, csak barátságban vagyunk.

Meg tudod mi jutott eszembe?

Az, hogy a játékban van takarító, babysitter, pizzaszállító, szerelő, de ezekben a munkakörökben nem lehet elhelyezkedni.

Vajon mért nem?

2010. nov. 24. 19:03
 35/71 anonim ***** válasza:
Na,én még erre nem is gondoltam,h. miért nem lehet elhelyezkedni ezekben a munkakörökben.:) De pl. babysitter szívesen lennék a simsemmel.Nem tudom miért nem lehet.De mondjuk nekem tetszenek azok a munkalehetőségek,amik az Álomállásokban vannak.Jó,h. lehet őket követni a munkahelyre is.Így legalább nem kell néznem az üres lakást,amíg dolgozik.Amúgy még egy vámpír sem támadott meg?Vagy nem vadásztak még rád?Amikor még vámpír volt a simsem,akkor az egyik szórakozóhelyen próbáltam vadászni vele,de vártam egy darabig és nem csinált semmit.Csak úgy tett,mint aki vadászik.:)De áldozata nem volt,pedig volt néhány sims ott.Ja és olyan vámpírtalanító löttyöt a tudományos laborban csak akkor vehetsz,ha ha simsed vámpír.De azt nem tudom,h. hogyan kell a többi vámpírból sima simset csinálni.:D Lehet úgy meg tudnád csinálni,h játszol mindegyik vámpírral és elküldöd őket a tudományos laborba,h. vegyenek olyan vackot.De az hosszadalmas lenne és aktív háztartást kellene váltani,akkor meg eltűnnek a simed vágyai.Vagy,úgy lehetne még,ha a titkos kóddal hozzáadnád a vámpírokat a családodhoz és úgy itatnád velük a löttyöt,aztán meg ismét a kóddal kiiktatnád a családodból.De ez elég macerás lenne,főleg ha sok van belőlük!:)
2010. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:

Igen, macerás is lenne, meg szerintem megint meghülyülne a játékom.

A másik, meg hogy nem tudom hogy változtak vámpírrá, lehet, ha visszaváltoztatom nagy szenvedések árán, akkor utána megint vámpírrá válnának, vagy mások is.

Mindegy.

Még nem támadtak meg, de nem is szeretnék vámpír lenni.:)

Amúgy mikor először láttam vámpírt nem tudtam, hogy az.:D

Csak feltűnt, hogy fura a többihez képest.

Sápadtabb.

Utána leesett.

És ez akkor volt, mikor este meglátogatott, tökre megijedtem, hogy most rám ugrik, vagy mi lesz.:D

2010. nov. 24. 20:08
 37/71 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég furák ezek a vámpírok.Kicsit lehetnének jobban kitalálva.Ha jól emlékszem a sims 2-ben kicsit félelmetesebbek voltak.De nem vagyok benne biztos,mert azzal már nagyon régen játszottam.Kicsit hiányzik is a Sims 2.:) Nem tudom,azokhoz olyan sok jó egyedi tartalom is volt,meg minden.Csak most az idegesítene benne,h. pl. nem lehetne menni szomszédokhoz,meg ilyenek.De eleinte a sims 3-ban az nem tetszett,h. olyan hülye fejű simseket lehet csinálni.:) Amikor letöltöttem és kipróbáltam,utána kellett jó sok idő mire megint rászántam magam a játékra.Aztán rájöttem,h. hogyan kell kicsit "finomabb" arcvonásokat csinálni.És így már azért tetszik!:) Csak jó lenne,ha lehetne hozzá jobb egyedi tartalmakat letölteni.Így is van sok jó,de remélem idővel több választék lesz.:) Már azon is gondolkodtam,h. majd csinálok hozzá én.Le is töltöttem hozzá programokat,de valahogy azt nem az én türelmemnek találták ki.:D
2010. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:

Nekem az állatok, meg az évszakok hiányoznak nagyon, no meg a karácsonyi kiadás.

De gondolom idővel lesznek azok is.

Szerintem csinálhatnának egy Ünnepi kiadást, amiben a karácsony és a szilveszter van, hozzá kiegészítők, lehetőségek, új sminkek, frizurák, ruhák, eszközök, alkalmazások, de tehetnének bele eszközöket a többi ünnephez is.

Pl. a házasság is jobb volt a sims 2-ben, mint ebben.

Itt vagy titokban összeházasodnak, vagy rendeznek bulit, de nincs szertartás, szép ruha, nászút, semmi...

Így elég hát semmilyen.

Már előre kíváncsi leszek a sims 4-re.:D

Olyan jó lenne, ha bele lehetne szólni a készítésbe, ötleteket adni, megvitatni.

Kíváncsi vagyok amúgy milyen végzettség, vagy kapcsolatok kellenek ahhoz, hogy ott ülhessen az ember egy ilyen projekt kitalálásának részeseként.

2010. nov. 25. 17:51
 39/71 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi lennék!:) De biztos kell jó sok kreativitás,türelem és idő is az ilyen játékok készítéséhez.Na,meg nem is kicsi számítástechnikai tudás.Én biztos nem tudnék ilyennel foglalkozni.:) Azért kíváncsi lennék,h. mennyit keresnek egy ilyen játékkal.Biztos nem minimálbért!:)Tényleg!Lehet lesz Sims 4 is.Amikor nekem mondták,h. lesz sims 3 nem is hittem el.:) Az tényleg jó lenne,ha lehetne ötleteket adni és beleszólni a készítésbe.

Na,igen!A sims 2-ben azért tényleg megvolt a módja a házasságkötésnek.Most ez így elég rossz.Azon gondolkodtam,h. nem lehet azt beállítani valahol,h. legyenek ilyen kis videók a házasságnál és a felnövésnél?

Bár mintha egyszer már néztem volna a beállításoknál,de nem találtam.Vagy lehet,h. csak meg szerettem volna nézni és elfelejtettem.:D Na,mindegy majd legközelebb megnézem még egyszer.:)

2010. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz?

Hogy fel lehet venni a játékot videóra?

Mármint, hogy lehet videót készíteni és utána visszanézni?

2010. nov. 25. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!