Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Lehet.:D Tényleg!Nem tudsz véletlen oroszul vagy nem szoktál innen letölteni egyedi tartalmakat?: [link]

Tegnap találtam ezt az oldalt és szerintem elég jó cuccok vannak rajta.Persze vannak olyan letöltések is amikkel már más oldalon találkoztam,meg fel is tüntetik,h. honnan van.De vannak olyanok is amikkel még nem találkoztam.Regisztráltam is rá és sikerült is letöltenem 1-2 dolgot.De némelyiknél nem tudom,hogy kell letölteni.:)

2010. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok oroszul.

Én egyedi tartalmakat eddig csak torrentről töltöttem le.

2010. nov. 30. 12:36
 63/71 anonim ***** válasza:
Oh!:( Mindegy!Már feladtam!De azóta találtam még néhány oldalt,de azok is oroszok.Próbáltam a google-vel lefordítani magyarra,ahová regisztráltam,de akkor meg nem enged belépni.
2010. nov. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

Hát igen, jó ez is, hogy legalább ennyi van.

Milyen játékokat szeretsz még?

2010. dec. 1. 18:26
 65/71 anonim ***** válasza:
Hát igazából mostanság csak simsel játszok.De szeretem a mászkálós játékokat is,meg azokat,amiken kicsit lehet gondolkodni,meg amik kicsit kalandosabbak.Pl.: a Dracula 1-2-őt nagyon szerettem,azt többször is kijátszottam már.:) Akkor szerettem még a Broken Sword című játékot is.Meg volt egy Messiah című játék,azzal is szerettem játszani,de ott mindig elakadtam egy bizonyos ponton és már meguntam.:) Régebben még szerettem,ilyen háborús játékokat is(Call of duty,Line of sight vietnam),de ezekkel csak ritkán játszottam.Aztán játszottam még a Tarzannal,a Shrekkel.Ezek is tetszettek.És te milyen játékokat szeretsz?Amúgy a simshez milyen torrentekről szoktál letölteni egyedi tartalmakat?
2010. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:

Én is játszottam régebben háborús játékokkal, Medal of Honor, Call of Duty, Far Cry, Diablo, Resident Evil, szoktam online játékokkal is játszani, szeretem a csajos játékokat, sminkelős, fodrászos, öltöztetős, lakberendezős,Mario, a parkolós játékokat, és sok gyagya játékokkal is.:D

Én egyedül a Diablo torrenten találtam egyedi tartalmakat.

2010. dec. 1. 22:05
 67/71 anonim ***** válasza:
Én is szoktam játszani ilyen online játékokkal (sminkelős,öltöztetős),de azokkal már régen játszottam.De főleg akkor nyomtam ezeket,amikor itt volt az unokahúgom.Ő nagyon élvezte.:) De én is néha játszottam velük,akkor is,amikor nem volt itt!:D Jó unaloműző.:) Meg most játszok az Én kicsi tanyámmal és a Farmeramával is.Igaz már azokat is unom,de ha már elkezdtem,akkor játszom vele.:)Meg még szoktam játszani a Kvízparton és Honfoglalózni is szoktam,bár ezekkel is már nagyon régen játszottam.
2010. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:

Én is szeretem a farmeros játékokat, de én is ráuntam azokra, amiket felsoroltál.

Honfoglalóztam is régen, de én is már ezer éve játszottam vele.

Ezeket a vendéglátós játékokat is csak egy ideig élvezem, aztán felbosszant, hogy nem tudom elég ügyesen, vagy gyorsan csinálni, és elégedetlenek a vásárlók.:D

2010. dec. 2. 11:00
 69/71 anonim ***** válasza:
Én ilyen vendéglátósakkal még nem játszottam.Vagy valami olyasmi játék rémlik,h. hotdog-okat kellet osztogatni,meg talán sört.De ezzel már tényleg nagyon régen játszottam,de lehet nem is ezeket kellett benne csinálni.:D Meg egyszer találtam egy olyat,h. valami téglalap szerűséget kellett átvinni egy pályán és a végén bele kellet forgatni egy lyukba.Azzal hetekig elvoltam,de sokszor fel is húztam magam rajta!:D
2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:

Sokféle buta, vagy bolond játék van, de néha pont azért jó.:D

És szerintem amelyik nem vált ki az emberből érzelmeket, az nem is jó.

Nagyon szeretem azt a lufis játékot is, mikor ki kell pukkantani a lufikat, mielőtt a pálya végéhez érnének.

A Nannys is jó.

2010. dec. 2. 12:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!