Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
Ja,amúgy szívesen!:)
2010. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:

Amúgy beugrott így utólag, hogy én a sims 2-ben használtam ezt a kódot, csak ugye akkor más volt a neve, nem ez a buydehug, vagy mi.:D

Igen, én is erre használtam, hogy amíg tanul, addig ne kelljen eljárkálni a szükségleteit kielégíteni.

Most meg eddig a jutalompontokból vettem meg az alig éhes, meg a maszatálló, stb.

Pedig a csalással így könnyebb.

Amúgy pl a pénzcsalás már majdnemhogy muszáj, mert anélkül nem is lehetne soha gazdag.

Hát akkor én nem fogok tudni időutazni, mert nekem nincs felrakva az álomállások.:D

Van még valami egyéb turpisság, amiről tudsz a játékkal kapcsolatban?:D

2010. nov. 22. 17:08
 23/71 anonim ***** válasza:
A pénzcsalást azt én is mindig használom,pedig már sokszor elterveztem,h. nem fogom,mert az sokkal jobb lenne,ha saját erejéből gazdagodna meg!De múltkor is elterveztem,erre jött a behajtó és a fél lakást kirámolta!:) Na,meg a takarítónő is vitte a székeimet,asztalt stb...:)Hát most így más nem nagyon jut eszembe.Max. még annyi,ha a buydebug-gal ültetsz növényeket,akkor azokon már termés is van.Akkor még ültethetsz életnövényt,halál virágot ezzel a kóddal és nem kell hozzá magas jártassági szint.A titkos kóddal megadhatod a hivatását,akkor az adott munkahelyen nem kell felküzdenie magát,hanem egyből eléri a legmagasabb szintet vagy amelyiket kiválasztod.Ha a simsre kattintasz a shift lenyomása mellett,akkor módosíthatod a jellemvonásait,életszakasz váltást is lehet így csinálni.Vagy ha egy idegen simsre kattintasz,akkor hozzáadhatod a családhoz.Most nagyjából ezek ugrottak be,de ha eszembe jut még valami akkor leírom!:) Ja,meg még a titkos kóddal fel lehet húzni a barátság szintjét is.Így a Leszáll az éjben hamar meglesz az 5 csillag is,ami a népszerűséget méri.És akkor a kidobó ember is beenged oda,ahová egyébként nem lehetne bemenni.:)És ha kertész személyiség jegye van a simsnek akkor a halálvirágot betakarítás után újra tudja éleszteni(ez nem mindig sikerül)és akkor már 2 halálvirágot tud leszedni és nem egyet.:)
2010. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:

Nekem egyszer a tv-met vitték el, de nem értettem miért, hisz arra mindig odafigyelek, hogy be legyenek fizetve a számlák és mindig figyelmeztet is a jobb felső sarokban, ha már csak egy nap van a befizetésig.:D

Igen, most, hogy írod, emlékszem, hogy ezeket én használtam a sims 2-ben.

:D:D

Régi szép emlékek.

Ja, meg van egy dolog amúgy, ami nagyon nem tetszik nekem a simsben.

Az, hogyha ott alszom valakinél, akkor ugye mindent lehet csinálni, nem vagyok udvariatlan, de ahogy eljön a másnap, azt hiszem reggel 6 óra a váltás, akkor már egy paraszt vagyok, mikor eszem, vagy elmegyek zuhanyozni.

Ez vajon miért van így?

Ezt tök hülyeség szerintem.

2010. nov. 22. 18:15
 25/71 anonim ***** válasza:
Én mindig elfelejtem a számlákat!:) Vagy amikor jön a figyelmeztetés,akkor mindig mondom magamban,h.na majd mindjárt,aztán elmarad.:) De most legutóbb,amikor elvitték a cuccaim először kijött az a behajtó,aztán csalással csináltam pénzt,h. ki tudjam fizetni a számlákat.Ki is fizettem.Csak elfelejtettem lemondani a szobalányt és arra lettem figyelmes,h. eltűnt 2 székem.Mondom mi a franc,hát azt nem vitte el a behajtó.Akkor következőre az asztalom tűnt el.Na,egyik nap otthon maradt a simsem és láttam,h. a takarítónő hordja el a cuccaimat!:D Mondom hát ez marha jó!Az Álomállásoknál vannak a mosáshoz dísznek öblítő,mosópor stb... A szobalány még azt is elpakolta!:D Amúgy nem tudom mitől van ez az ott alvásnál.Mondjuk az én simsemet nem nagyon altattam senkinél.Bár most jut eszembe,h. amikor feltelepítettem az új kiegészítőt,akkor altattam ott egy vámpírnál(gyerekcsinálás miatt),de egész este,éjszaka csak kufircoltattam őket,mert sehogy sem sikerült gyereket nemzeni.Aztán végül csak összejött!:D De utána le is léptem onnan,nem vártam meg a reggel 6 órát.:) De viszont volt olyan,h. átmentem valamelyikhez és láttam rajta,h. éhes és fogja a hasát.Hát mondom csinálok neki valami finom kaját,(10-es szinten volt a főzéstudomány)had egyen a szerencsétlen.Erre nekiláttam és még odajött háborogni,h. illetlenül viselkedek.Á..mondom folytatom,nehogy éhen haljon erre hazazavartak!:D Akkor épp valamelyik nap volt egy olyan,h. elhívták a simsem egy buliba.Hát elment.Ott aztán nem volt se zene,se kaja.Ott is fogta már néhány a hasát.Hát gondoltam csinálok valamit.Elkezdtem kaját csinálni,erre az egyik vendéget megrázta az áram és meghalt.De nem tudom mi rázta meg,mert ott ült a pultnál és csak kajált.:) Jó kis buli volt!Utána mindenki a simset siratta,így onnan is leléptem.Hát nem tudom vannak érdekes dolgok ebben a játékban!De azért el szoktam lenni vele!:) Ja,eszembe jutott még valami!:) Azt tudtad,ha a sims terhes és sok dinnyét eszik kislánya lesz,ha pedig sok almát akkor kisfia?
2010. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:

Jókat mosolyogtam az írásodon.:D

Velemi s volt ilyen, hogy átmentem egy barátomhoz, eldugult a wc, mondom majd én megcsinálom, erre már rögtön lebunkóztak.:D

Meg én is főzni akartam, az sem tetszett.

Ehhez kell az ottalvós dolog, hogy ilyeneket lehessen csinálni, viszont azt csak délután lehet megkérdezni.

Délelőtt csak vendégségben vagyunk a másiknál.

Én még nem láttam vámpírt.

Játszottál már vámpírral amúgy?

Az milyen?

Olvastam már róla, de nem vágom milyen.

2010. nov. 22. 20:58
 27/71 anonim ***** válasza:

Igen,játszottam!Azzal játszok,aki született a kufircból,amit előzőleg leírtam.(ez kicsit nyakatekert mondat lett,de gondolom érted):D

Hát nem nagy valami!Amikor először megharapta egy vámpír a simsemet,akkor nem is vettem észre,h. vámpír lett.:)De ennél,ami született gyerek látszott,mert pirosak voltak a szemei,mint az apjának és szürkés lett a bőre,na meg a fogain is észre lehetett venni.De már elvittem a tudományos laborba,mert ott lehet venni vámpírság elleni szert.Vett is és megitattam vele,mert idegesített,ha kiment az utcára nappal akkor gőzölgött.:) De azt írják róluk,h. a vámpír éjszaka gyorsabban tanul,de én nem vettem észre.Meg tud az emberek gondolatában olvasni.És befolyásolhatja a másik simset,h. rá gondoljon.De nekem nem nagyon tetszenek a vámpírok.Azt is írják,h. ha kimennek akkor nem halnak meg a fénytől,de egyszer elmentem az egyikhez és elhívtam magamhoz.Ahogy kitette a lábát már ott volt a kaszás.:) De végül is megmaradt,nem vitte el.Csak nem tudtam mire vélni!Meg állítólag lassabban öregednek,mint az átlagos simsek.Volt olyan,h. elmentem egy szórakozóhelyre és akkor még vámpír volt a simsem és megharaptattam vele egy másikat.Na,utána meg arról pletykált mindenki,h. megharapott a simsem egy másikat.Mivel már megvolt az 5 csillag,ezért népszerű volt és csak ment a pletyka.:) Aztán akárhová mentem vele,mindenki mutogatott rá.:)Nem győztem eloszlatni a pletykákat.

Nekem még az nem tetszik a Leszáll az éjben,h. fogadok egy komornyikot akkor nem csinál szinte semmit csak ül a kanapén vagy alszik.Meg még hiányolom a szolgáltatók közül a kertészt is,mert arra megy rá a simsem egész napja,h. rendbe tartsa a kertet és nincs is sok növény.Pl. ha már van komornyik akkor a lustálkodás helyett megcsinálhatná azt is.:)

2010. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:

Igen, a kertészre én is gondoltam már, hogy kéne.

Meg miközben kertészkedik a sim, nagyon gyorsan megy le a higiéniája.

Képzeld, hogy az én gépem, vagy játékom, vagy nem tudom mim nem igazán csípi ezt a csalás dolgot.

Mikor használtam a csalást, az a testingcheatsenabled true-t, akkor baromira akadt, meg lefagyott egy ideig, majd tovább ment, eltűnt a menüm, stb.

Feltűnt, hogy hiába hívom át a szomszédot nem jön, és amikor meglátogatom, nem nyit ajtót.

Belestem az ablakon, erre a csávó az ágy kellős közepében állt és nem tudott kijönni...

Mondom fasza.

Ekkor aktívháztartás cserét csináltam, és hiába moveobjects on-nal kivettem onnan a csávót, már nem lehetett irányítani.

Úgyhogy töröltem az egészet.

Jó, mi?

Időközben felraktam amúgy az álomállásokat is.

Elküldtem a sim-emet a múltba, de nem volt semmi érdekes, kiirkált dolgokat,majd visszatért.

Kicsit még mindig akad a játék, pedig már lejjebb vettem a grafikát is, lehet sok neki ez a hatalmas terjedelmű játék a kiegészítőkkel.

Igen, én sem értem most miért foglalnak el ennyi helyet a kiegészítők.

Annó ez sem így volt.

2010. nov. 23. 20:18
 29/71 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mi lehet.Nekem sosem csinált még ilyet,pedig sokszor használom a kódot.Mondjuk lehet azért akadozik,nekem is egy kicsit.Bár nem tudom!Inkább akkor kezdett akadozni,amikor feltelepítettem a kiegészítőket és az egyedi tartalmakat.Amúgy nekem jó néhányszor kellett időutaznom,h. visszajöjjön gyerekkel.:) Neked ruhákat,tárgyakat még nem hozott?
2010. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 A kérdező kommentje:

Nem tudom én sem, volt már régebben is amúgy hasonló problémám, hogy egyszer csak nem lehetett irányítani a simseket és akkor csak az alapjáték volt fent.

Nem tudom mikor mi baja.:D

Én még csak egyszer idő utaztam eddig, akkor nem volt semmi.

Mikor neked visszajött egy gyerekkel, akkor azt honnan szedte?:D

2010. nov. 23. 23:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!