Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valahogy ezt ki lehet küszöböl...

Valahogy ezt ki lehet küszöbölni? (The Sims 3)

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy ha már fent van az Alapjáték, meg a Padlógáz cuccok és a Luxuslakáscuccok, (játszottam vele, vannak mentések)de a Leszáll az éjt már nem engedi feltelepíteni, mert kiírja, hogy nem tud frissíteni, akkor van azon kívül másik megoldás, mint hogy gyalu az egész és újra, sorban feltenni az összes játékot?

Szóval van valami olyan lehetőség, amivel fel tudja telepíteni a kiegészítő játékot anélkül, hogy újra az egészet le kelljen szedni és feltenni megint?

Akinek van erről tapasztalata, azt kérem pontosan, érthetően leírni.

Köszönöm szépen.


2010. nov. 18. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Jaj,nem!:) Tudod,amikor pl. házasodtak a simsek a sims 2-ben,akkor volt ilyen kis videó,amikor egymás kezére húzzák a gyűrűt.:)Szerintem az olyan aranyos volt.Kár hogy a Sims 3-ban nincs ilyen!Meg már azon is gondolkodtam,h. jó lenne,ha beszélnének rendesen.:) Még ha angolul is,az is jó lenne.Szerintem még tanulni is lehetne belőle.Nekem először a Sims 2 angol verziója volt meg és azért jó pár dolgot sikerült megtanulnom a játékból.:)
2010. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:

Most is van valami kis pár másodperces videó szerű akármi, amikor megkéri a kezét az egyik a másiknak.

A 2-re már nem emlékszem, hogy ott milyen volt.

Hát én olyanokat szoktam nevetni a simseken, mikor beszélgetnek, néhány szó nagyon vicces, meg amikor pl. amikor ül a laptop előtt és lefejeli mérgében a billentyűzetet, vagy az egeret püföli. vagy mikor böfög, vagy pukizik, és kiröhögi magát, vagy épp undorodik magától.

Ezeken olyanokat tudok röhögi.:D

Múltkor olyan volt, hogy elmentem látogatóba, és az egyik sims állt, jött a zöld gőz, vagy micsoda a hóna alól, amikor tudod nagyon büdös, és szagolgatta magát, és mondta, hogy uhh, pfujj, de nem ment el fürdeni.

De vagy órákig ezt csinálta.:D:D

2010. nov. 26. 15:41
 43/71 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyen videót,lehet valahol tényleg be lehet állítani vagy nem tudom.Majd meg fogom nézni.De nekem még olyat sem csinált,h. lefejelte a monitort meg ilyenek.De ami nem volt még lehet!:) Ezeken a böfögéseken én is szoktam jókat nevetni.:D Volt olyan simsem egyszer,aki egyfolytában elengedte magát.:) Egyszer amikor játszottam volt,h. kiszaladtam inni és a simsem épp kajált.Hát mondom mire visszaérek addigra befejezi a kaját,mert már nem sok volt neki.Ittam,visszajöttem és látom,h. a simsem ott áll az asztal mellett és látom a hátsójától jön a zöld gőz.És csak legyezgetett az orra előtt.Mondom mi a franc ez,mert akkor láttam először ilyet.Na,aztán amikor leesett,h. szellentget,akkorát röhögtem!:D De valami baja lehetett,mert utána egyfolytában csinálta.Lehet a kaja miatt volt!:)
2010. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:

Mikor rányomsz, hogy házasodjanak össze, akkor letérdel és előveszi a jegygyűrűt, és megkéri a másik kezét, ha nő, ha férfi, akkor is meg lehet csinálni, és utána felhúzza a másik ujjára a gyűrűt.

Akkor szokták lefejelni a billentyűzetet, meg verni az egeret, mikor már egy ideje ott ülnek előtte.

Nekem akkor is csinálta, mikor csevegtem valakivel, vagy írást tanultam.

Meg olyan is van,nem tudom láttad e már, hogy a trehány simsek evés utána kinyalják a tányért, ezzel mossák el.:D

Amúgy elkezdtem aktív háztartás cserével visszaváltoztatni a simseket, közben pénzt adagolok nekik, meg javítom a kapcsolataikat, meg teljesítem a kívánságaikat, szóval még jót is teszek velük.:D

De persze kb. a 10 aktív cserénél lefagyott az egész...

De már kb. 4 simset visszaváltoztattam emberré.

Nem tudom miért vannak egyáltalán vámpírok, jó lenne ezt is beállítani, hogy ne legyenek.

2010. nov. 26. 18:07
 45/71 anonim ***** válasza:

Ja,igen!Azt tudom,h. letérdel elé,de a Sims 2-nél az volt,h. pár másodpercben mutatták egy kisebb videóban.Nem emlékszel?:) Én a 2-nél csináltam olyat,h. mielőtt megkérte a kezét,begyújtottam a kandallóba és mindig az előtt kérte meg a sims a másik sims kezét.Így a kis videóban az is látszott,ahogy ég a tűz és nekem így még aranyosabb volt.:)

Azt sem láttam még,h. evés után kinyalják a tányért.:) Ez a Sims 3-nál van.Nem?És a személyiség jegyek között van olyan is,h. trehány.Ugye?Mert akkor majd lehet megváltoztatom a személyiség jegyét és megfigyelem miket csinál!:) Amúgy engem nem különösebben zavarnak a vámpírok,mert nem látom semmi értelmét,h. beletették őket a játékba.Először azt sem tudtam,h. melyik vámpír,melyik nem.Úgy jöttem rá,h. a csaláskóddal "elintéztem",h. ismerjen mindenkit,aztán ott a kapcsolatoknál pirossal be voltak keretezve a vámpír simek.:) De nem nagy értelme van!Legalább lenne valami igazán különleges tulajdonságuk vagy nem tudom.De küllemre sem különlegesek.Most így eszembe jutott a sims 1 Makin Magic című kiegészítő.Az olyan jó volt,nekem nagyon tetszett!Jó lenne,ha lenne sims 3-ban is ilyen varázslós cucc.Most azért a grafika miatt is kipróbálnék szívesen egy ilyen varázslós kiadást.:) Mert azért a Sims 1 grafikája meg sem közelíti a 3-mét.Mondjuk ezen is lehetne mit tökéletesíteni,de azért így is megfelel!:)

2010. nov. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem már hogy volt ez a videós dolog a 2-ben.

Rég volt.:D

Igen, a trehányt kell választani, és akkor csinál ilyen dolgokat, meg nem pakol el magam után, ilyesmi.

Szerintem tök gázak a vámpírok, mármint hogy olyan csúnyák lesznek, kifakul a bőrük, meg a szemük kivilágosodik, olyan hörgő hangokat adnak ki...

Milyen volt az 1-ben ez a magic?

Mit lehetett ott csinálni?

2010. nov. 26. 21:47
 47/71 anonim ***** válasza:
Azt sem hallottam még,h. milyen hangokat adnak ki a vámpírok!:) Majd megfigyelem!A Sims 1-nél abban a kiegészítőben lehetett varázsolni,varázslöttyöket készíteni és el lehetett menni ilyen varázslós helyre.És ott két varázsló sims össze is mérhette az erejét.Meg ilyenek.Pontosan már nem emlékszek rá még miket lehetett csinálni,mert 1000 éve játszottam vele,de akkor ez volt a kedvenc kiegészítőm.Akkor még nem is gondoltam volna,h. lesz sims 3 is.Abban az időben játszottam a sims 1-el,amikor megjelent a 2.Csak az akkori gépem nem vitte volna a kettőt.De amúgy eleinte nem voltam oda a sims játékokért.Az első részét már nem is tudom hol láttam,aztán úgy voltam vele,h. mi értelme van ezeknek a játékoknak.Mert úgy nem mélyedtem bele.Csak egy házat láttam,azt még nem tudtam,h. lehet simseket csinálni és játszani velük.Akkor ennyi volt,elkönyveltem magamban,h. mekkora sz..r ez a játék.Aztán nagyon unatkoztam és kölcsönkértem.Nagy unalmamban rájöttem az értelmére és azóta játszok vele!:D Mondjuk van olyan időszakom,amikor rettentően megunom aztán egy darabig nem is játszom vele.Volt,h. kb. 3 hónapig rá sem néztem a játékra.Aztán elkap megint valami és akkor megint nem tudom megunni jó ideig!:)Te nem játszottál a sims 1-el?
2010. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok vele, hogy ráunok, és akkor hanyagolom egy ideig.

De, játszottam az 1-el is, de már nagyon rég, és akkor nekem nem volt saját gépem, mindig valamelyik sims-el játszó barátnőmhöz kuncsorogtam át és rimánkodtam, hogy hagy játsszak vele.:D

De akkor még tényleg nagyon kezdetleges volt.

Persze annó ez is nagy dolog volt.

2010. nov. 27. 19:04
 49/71 anonim ***** válasza:
Hát ja!Elég kezdetleges volt.Most meg már örüljön az ember,h. egyáltalán fut a gépén a sims 3!:)
2010. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:

Jaja, komoly gép kell, hogy elbírja ezt, meg a hasonló játékokat.

Főleg így, hogy a kiegészítők is ilyen nagy terjedelműek.

Amúgy mesélsz kicsit a játékaidról?

Hogy pl milyen simsel játszol, mi az életcélja, milyen házban lakik, stb, stb.

Ha van kedved.:)

2010. nov. 27. 20:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!