Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
tökéletesen megfogalmaztad 👍
2022. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nagyon jól írtad, én nem is nézem már őt egyáltalán, ahogy Julcsit sem. Nekem ő is ugyanaz a kategória. Nem ér annyit, hogy rájuk vesztegessem az időmet. Kár, hogy sokan nem jönnek rá erre az egészre.
2022. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
38%
68-as vagyok. Nem vagyok Fatima követője, de igen, részben egyetértek azzal, hogy ő vagy Julcsi nagyon csupormázasak és az élet nem csupa kislányos határidőnapló, szoba rendezgetés meg "énidő". Julcsit amúgy ennek ellenére követem, mert kedves és kicsit kiragad a stresszes mindennapokból, nem beszélve arról, hogy releváns témákról beszél (endometriozis, lombik, lelki folyamatok stb). Fatima nekem már a túl sok kategória, de pont ezért nem értem, hogy miért kell ennyire tapadni a videóin, ha nem tetszik. Nem ér annyit, hogy azon b.sszam fel magam, hogy "hazug, nem érdemel ennyi követőt"... kit izgat. Rengeteg kártékonyabb, bunkó influenszer van.
2022. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

70-es vagyok.

Fatit követtem korábban.

Hogy mi az ami megbotránkoztat? Az, hogy átveri a nézőit és mást mutat, mint amilyen ő valójában, ráadásul ami elvek mellett elköteleződik szavakkal, teljesen nem önazonos az életmódjával.

Mivel a legtöbb influ törölni szokta, ha számára kellemtlen dologra hívjuk fel a figyelmet, vagy kérdezünk rá a videói alatt, ezért jó, hogy itt legalább van lehetőség ezeket tisztázni.

Ha őszinte lenne és önmagát adná akkor erre nem volna szükség. Bár az meg a másik... ha elmondaná, hogy ő is és a férje is, a nagy bolygóvédők, anyukája vállalkozásából élnek ilyen nagy lábon, ami főként műanyag csomagolóanyagokkal foglalkozik... Vagy hogy miért tűnt el mellőle Petra a bébiszitter, mindenese?

Gondolom, akkor nem lenne ennyi követő. Jobban tenné, ha a valódi életére, személyiségére koncentrálna, nem azon fáradozna, hogy nagy energiával ápolgassa az "online személyiségét", ami nem a valóság, hanem egy álomvilág.

A jó tulajdonságait elmondtam már korábbi bejegyzésben.

Azt is, hogy a kérdező rosszindulatú megjegyzéseitől elhatárolódom, viszont van olyan bejegyzése, aminek a tartalmi részével egyetértek.

2022. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%

Már én sem követem őket, átlátszóak, és számomra nem ők a példa akiket érdemes követni. Tipikus mai 30-as dolgozni nem akaró generáció, csak nőket lányokat hülyítenek, meg legfőképpen önmagukat.. a mű negédes stílusuktól már én is frászt kapok. Mindent is csinálnak "munka" címszóval, csak ne kelljen a valóságba beilleszkedniük. Julie-nak már esküszöm szurkoltam hogy összejöjjön a gyerek, nehogy belehaljon a semmittevős depresszióba, meg a végtelen öngondoskodásába.


Tudjuk hogy a legtöbb influencer átverés, olyanok mint a reklámtáblák, csak más stílusúak. Van ez a "szupertudatos", de közben brutál naív kategória a fiatal nőknél, ők kajálják őket. Nem látnak mögéjük.

2022. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
100%
Ne engem pl Julcsi sokkal jobban idegesített, mint Fatima. De én sem követem már egyiküket sem, pedig pár éve imádtam őket. De ez aaz otthon gubbasztok és ölelgetem magam pasztell színekben közben meg jógázok dolog borzasztóan unalmas. Fontos, hogy beleillesszünk ilyeneket is a napunkba, de hogy csak erről szóljon a nap... Számomra egyikőjük sem inspiráló vagy követendő
2022. aug. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim válasza:
0%
Elkepesztoen vicces volt bele olvasni a kommentekbe, mert en azt sem tudom kit utaltok, de az osszes megfogalmazas azt tukrozi, hogy a ti eletetek szar, a csajnak meg jo es baromi irigyek ra rohadt sokan🤣🤣
febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!