Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
73%

58-as igen. Sokkal jobban néz ki és kiegyensúlyozottabb is.

Nyilván hatalmas támogatás veszi körül, így nem nehéz, de eddig ennek ellenére is feszkós volt.

2021. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
74%
Mostmar sajat yama kitchen studioja is van… nem semmi.
2021. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
84%

Nyilvánvaló, hogy hatalmas háttér van mögöttük.

Vagy csak ennyire jól megy a határidőnapló biznisz, vagy a kávé szakértőség?


Kíváncsi vagyok, lesz-e olyan helyzete az életben szegénynek, hogy bele kelljen kóstolnia a valóságba.

Hiszen még állami kórházban szülni sem mert (pedig az még a fogadott orvos lehetőség "időszakában" volt), ő csak olyan helyekre megy, ahol mindenki mosolyogva nyalja a fenekét, mert csak ezt bírja el az a kedves, kis, rózsaszínű, szuperérzékeny lelke.

Egyszerűen burokban él. Biztos vagyok benne, ha lenne bátorsága elengedni anyuci kezét és az első kudarc után nem futamodna meg (mint pl. Angliából való hazaköltözésnél), hagyná, hogy a való élet megerősítse, akkor még kedvelném is. Mert meg kell hagyni, sok jó tulajdonsága van, csodás stílusérzéke, gyönyörű hangja. Csak az a "rózsaszín felhő", amin üldögél láblógatva....

2021. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
33%
Hát én se szülnék állami kórházban. A mai magyar állami egészségügybe csak az megy akinek nincs más opciója. Pont szülni menne oda? Amúgy nem értem miért fáj az nektek, hogy rózsaszín burokban él. Nála csak kártékonyabb alakok vannak a social médiában
2021. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
95%

Igen csak igy is azt latja a sok kislany hogy te majd 2X evesen mar epitkezel a sajat lakasodban ulve, meg csak ugy studiod lesz meg minden, ugy h nem dolgozol. Ez nem a magyar valosag…

Ugyan ez a bajom a Bnagy Rekaval, csak o megnagyobb kozhely.

2021. nov. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
34%
64-abban igazad van, hogy most már nem egyszerű államiban szülni, hiszen az orvosod, akiben megbízol is csak hatalmas szerencséből lehet jelen. De azért eddig nem így ment, simán kibírható volt az állami, nem úgy kell beállítani, mint valami "szegénykórházat".
2021. nov. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
88%

63-as vagyok.

Nem "fáj" nekünk, nem erről van szó.

Csak hiteltelen. Ne magyarázzon az életről valaki, akinek fogalma sincs a valóságról.

Akinek nem kell igazából dolgoznia, akinek mindent odatolnak a feneke alá, aki még szülni is csak úgy mert, hogy közben megvette magának a legnagyobb törődést és kedvességet, aki segítség nélkül képtelen felnevelni egy ikerpárt, aki mutatja a vegán, bolygóvédőt, közben meg akkora az ökológiai lábnyoma, hogy megélne belőle egy afrikai falu...

2021. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
26%
Fuh bakker, mennyi rosszindulatú ember... rengeteg irritáló influenszer van, de akkor ne kövesd, könyörgöm! Én sem csípem a lányt, de ez... Mindenki, aki megírja neked, hogy beteges vagy, megvádolod azzal, hogy ő Fatima, miközben te írkáltál regényeket saját magadnak. Amilyen zakkant vagy, kinézem, hogy a többi profilt is te kreáltad csak emiatt. 😅 Mondjuk, hasonlót láttam már sokat itt a Gyakorin és nem vágom, hogy lehet ennyire tapadni valakin, akit nem is kedvelsz. Nagyon nem vagy oké. Lepontozhatsz minden profilodról.
2022. jún. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
63%
Te sem lehetsz százas utolsó az összeesküvés elméletes csoportok várnak szeretettel. Nemrég volt redditen Fatimaról poszt, hát nem kevesen nem kedvelik és mesélik a személyes tapasztalatokat.
2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 68-as válaszoló. Nem a kérdező vagyok.

A kérdező stílusával és indulataival nem értek egyet, de a lényeggel, amit finomabban is meg lehet fogalmazni, azzal nagy vonalakban igen.

Amit mutat, az nem egy normális élet!!!

Heti vlog: ilyen a ruhám ma, meg olyan, ma ezt vettem, itt ebédeltem, másnap meg amott, aztán itt kávéztunk, ott meg workshop-on voltam, meg edzés, meg hát anya is vagyok, kicsit a gyerekekkel is muszáj lenni és dolgoztam is pár órát "keményen" - nem tudom akkor mit csinál, lehet tervezi a következő évi határidőnaplót...

Az élet baromira nem ilyen. Vagyis lehet ilyen annak, akinek a feneke alá tolnak mindent...

Viszont nemhiába mondják valakire, "jó dolgában elmegy az esze" , mert az a sok poszt, ami már olyan, mintha saját magának is bizonygatná, micsoda álomszerű, "fancy" az élete...

Ha lenne egy normális munkája, most tudnék mondani egy youtubert, csak direkt nem akarom megnevezni ehhez a kérdéshez kapcsolva, akkor sokkal életszerűbb és normálisabb lenne.

Ami még zavar, hogy émelygősen csepegős az a méz-máz hanglejtés, amit kizárólag a követőinek szán. (Ha néha bevág természetesebb videókat, ahol a barátaival beszél, vagy azt hiszem az én testem beszélgetős videókban is hallható volt, hogy tud ő ám teljesen normális hangnemben beszélni, megjátszás nélkül. De itt annyira édes akar lenni, hogy már émelyítő...

És igen, vannak értékei. Gyönyörűen énekel, jó, hogy van egyéni stílusa az öltözködésben, van szépérzéke (bár eléggé "pinterest" - szerű). Szereti a kutyákat és valószínűleg jól főz. (Hogy ne mondjátok, csak szidom) Csak agyára ment a jólét...

2022. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!