Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
91%

Azért kíváncsi vagyok, milyen lehet valójában? Vajon mennyire élesen tér el az itt mutatott személyisége a valóditól.

Annyi biztos, hogy elég feszült, ez lejön a gesztusaiból. Merevnek találom és elkényeztetettnek. Van szépérzéke, biztos nagyszerű szakács is, szereti a kutyákat, ez egy jó pont mindenképp.

2021. júl. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon kedvelem Fatit, de most valahogy nekem ez nem fer ossze, hogy nyomjak a nagy vegan es vilagbeke, kornyezetvedelem vonalat, az anyja meg 1milliardos bevetelu muanyag (hus,tej stb.) csomagolasos ceget csinalt, kis avonos tanacsadobol nagy szerencsevel vezetove valva (ami persze tisztelendo), de kva nagy szerencse kell hozza...

Szoval innen van a kellemes otthon meg az epitkezes, hiszen se Fati se Adam nem tunik munkamaniasnak, sot azt se tudjuk mit csinalnak polgadi munakaban.

Hm. Most kicsit mas megvilagitasban van szamomra ez az egesz. Csalodott vagyok.

2021. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
4%
de most arról ő miért tehet, hogy az anyja x éve ilyen vállalkozásba kezdett?
2021. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
80%

Arról nem tehet, hogy mivel foglalkozik az anyukája, de arról igen, hogy ő is igencsak érdekelt a vállalkozásban, úgy, hogy ahogy fentebb írták, mutatja kifelé, mennyire környezettudatos és bolygóvédő.

Persze, ebből a nagy tudatosságból nem lehet megélni. Legalábbis nem azon a szinten, ahogy ő szeretne.

2021. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
82%
Számomra elég visszataszító egy információ ez, illetve az is, hogy mennyi H/M houl videót készített, illetve mit vettem videók, amik a felhalmozást és hajszolást közvetítik. Hol van ebben a valódi tudatosság? De számomra az sem túl szimpatikus, amikor egy huszonéves folyamatosan azt a lakást mutogatja, amit a szülő a segge alá tolt. Érdekes mód a videókban felbukkanó apple és egyéb drágaságok sem maradhatnak le. Borzasztóan kényszeres és kicsinyes viselkedés. Az elvei, a bigott gondolkodás meg... Uhh. Az anyuka podcast halgathatatlan, annyira irritáló és ingerült. Még mindig a szülésén rugózik, ott is skandálta, hogy természetes úton fog szülni. Burokban és álomvilágban él szerintem is.
2021. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
3%
milyen bigott gondolkodásra gondolsz?
2021. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim válasza:
64%
Engem az is érdekelne, hogy mostanában hová tűnt mellőle a babysitter...
2021. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem észrevette, hogy egy idegbeteg hülye és ott hagyta! Ezek a podcastok szörnyű, komolyan. Másról sem szól mint csak róla, érződik a feszültség belőle. Szandi meg egy végtelenül türelmes ember.
2021. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
76%

Valami nagy gáz lehetett, mert már nem is követi Petrat..


Miért van nekem is olyan érzésem, hogy milyen éérdekes ez..

2021. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
71%
miss béna Harry Potterné biztos vele sem bírt kijönni 🤓🤧
2021. aug. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!