Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én vagyok az anyuka a minervaról. Jól látjátok, hogy nincs már jó ideje a fiatal szitter csaj, helyette most egy idősebb nő van fizetve állandó jelleggel.
2021. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
70%
nem sok ilyen idióta van az országban, akinek két gyerekhez folyamatos mankó "kell" 🤕 vicc ahogy beadja mindenkinek 😜 aztán még ő van ki 😂
2021. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim válasza:
85%

Lehet rájött szegény lány, hogy nem akar ő még két gyerekes anyuka lenni, pluszban vinni a háztartást, ráér majd a sajátjainál. ;)

De bírom, mikor előadja, hogy mennyit volt kint a gyerekekkel, aztán úgy látszik mégse 🤷🏻‍♀️ fontosabb a személyi edzővel formába lendülni. 😊 Sajnálom, mert borzasztó önkép zavaros lehet és nem hiányzott neki ez az anyaság még az egyértelmű.

2021. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon aranyos anyuka, persze ennyi segítség mellett én is mindig aranyos és mosolygós lennék.

Vajon beszámol arról, hová tűnt valójában Petra? Mondjuk ez előre borítékolható volt, ki az, aki a barátnőjét kéri meg, hogy gyakorlatilag "szolgáljon" nála "mindenesként".

Azért nem egy átlagos az anyagi helyzete, hogy tud ilyesmiért is fizetni, de még külföldi nyaralásra, személyi edzőre is telik, miközben épül az új házuk... Átlagosnak ez semmiképp sem mondható, az biztos, ráadásul megdolgozniuk sem nagyon kellett/kell érte. Nem is tudom, mi lenne ezzel a nagyon cuki, nyámnyila kislánnyal a való életben...

2021. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
83%

Nekem tetszik az a nyugodt, harmonikus világ, amit megteremt maga körül. Nagyon kedvesnek tűnik, jó az ízlése, szép a hangja. Látszik, hogy nem kell megszakadnia a munkától, de ez megint olyan dolog, hogy ki ne élne a lehetőségekkel, ha hasonló, tehetős családi háttérrel bír.

Kedves kérdező, neked valamilyen személyes problémád van vele, ezért ennyire negatív a véleményed?

Vagy ismered személyesen és tudsz olyan dolgokat, amit a követői nem?

Vagy? Mi a problémád vele igazából?

2021. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
67%

Tenyleg sok ideje van. Egy par hete feltunoen. Nekem nincs ennyi idom posztolgatni a masodik diplomam vegzese meg a teljes munkaidos allasom mellett. Semmit nem latok, hogy barmit is dolgozna, csak hogy naplementeket posztol, edz, kavezgat.


Barcsak nekem is meg lehetne engednem 23 evesen sajat magamnak.

Vagy tenyleg ilyen jol lehet keresni vlogger influkent 20x ezer feliratkozoval es kovetovel? Most szoljatok, mert akkor Karacsonykor lehet kamerat veszek magamnak es akkor tanuljon a fene mesterszakon meg egy evig, hogy utana netto 250ert alberletben szukolkodjek.😂


En nagyon nagyon kedveltem ezt a not, kb. peldakepkent tekintettem ra, de ahogy idosodok, kezd kinyilni a szemem. A HeyJulie bnoje is otthon lebecol.


Ezeket mind csak ugy tudod megtenni hogy gazdag csaladba szuletsz vagy mint az utolag emlitettnel eltartanak a kovetok. Akkor en is ilyen szivarvanyosan, rozsaszin koddel elnem meg a hetkoznapokat. Nos, ezert tanulok meg dolgozok. Hogy en is megteremthessem magamnak ezt a szinvonalat. Csak eleg bosszanto, hogy masnak ez a segge ala van csapva.


Van egy influ csaj instan, sokan nem kedvelik, nem irom le a nevet, mert akkor torolhetnek innen mindent, de o tobbet dolgozik, mint ez a ket lany egyuttveve, megis allandoan kapja az ivet, kb. mindenre. Mikor o nagyobb peldakep lehet, mert a kecskemeti alberletbol eljutott odaig hogy 25 evesen hazat vesz maganak onerobol… na igen😁

2021. nov. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
100%
Akik ismerik személyesen, vagy közeli ismerősön keresztül, ők hogy látják vajon a személyiségét a videói tükrében?
2021. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon kivirult 🤔
2021. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
56-os, kire gondolsz?
2021. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
28%
59 arra aki most sztorizta ki h plasztikai sebesz parja volt. Es a “tulmeztelen” marka egyik tulaja. Egyre jobban kedvelem.
2021. nov. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!