Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismertem, de rákerestem.

Borzasztóan irritáló ez a nyálas tenyérbemászó beszédstílusa. Egyébként semmi extra tizenkettő egy tucat csaj influencer.

2019. júl. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:

Engem nagyon megfogott a temavalasztasa az elejen. Neztem is egy darabig.. De annyi ellentmondás van benne hogy szörnyű. 25 evésen olyan mint egy elkenyeztett 16 éves, ahogy beszél ahogy rózsaszín maszlagba el amit az anyja tett a seggé alá.

Ne vásárolj sokat.. tele van h und m es haul videóval.. sportot űz a halmozásból a ruhákból..

Vedd a természetet.. basszus ezek a szemétből konkrétan a nejlonzacsko és társaiból gazdagodtak meg, ilyen ceguk van. Biztos vagyok benne hogy már a tengerbe is került a milliárdos bevételű eladott cuccaikból.

Rengeteg frusztráltság, szélsőségesség van benne közben pedig rózsaszín hintoporba mártogatja még a hangját is 😏 mutagatja az új építésű csilliardos otthonát, az állandó vásárlásait. És a legjobb az anyja szponzorált neki egy könyvkiadást is. A draga utazásokról nem beszélve. Kitesz mindent az ablakba amit ő maga soha nem ért volna el. Mert neki már csak élvezni kell az anyja javait. A pasija dettó ilyen hulye. Amúgy van közös ismerősünk, az egyik barátnőm osztálytársa volt mindenhol egy különcködő, sértődékeny kis holyagkent viselkedett..

2019. júl. 5. 14:05
 3/77 A kérdező kommentje:
Na valaki fentről nagyon jól irányítja a dolgokat 😂 elkényeztetett kis nyávogó "14eves" pnak ikrei lesznek 🤣🤣🤣 na most fog végre felébredni csipkerózsika almából és megtapasztalja a valóságot, amitol drága kis gazdag anyukája annyira védte.. bár biztos itt is a segge alá lesz tolva a segítség, felváltva lesz kisegítve a nemdolgozo, antiferfi párjával és a vezérigazgató anyucival. Mert a kis kedves elkenyeztett csemete nem nagyon fogja tudni milyen 2 kicsi babára egyedül lenni napokig. Ha Masnem lesz bébiszitter akár. De azért még így is ki fog neki jarni a jóból és fel fog ébredni a rózsaszín habos babos alomvilagbol.. hullafáradt lesz, nem fog szülni se, jól megcsaszarozzak, szoptatni se hiszem.. az ikrektől 100% hogy szétreped mindenhol a bőre.. és egy perc nyugta nem lesz, amilyen picsogo kis p.a a depike is befigyel nála. Alig várom hogy koppanjon egy hatalmasat ez a burokba tartott kis királylány 😂😂😂🤭🤭🤭🙏😜🤫
2019. júl. 18. 10:18
 4/77 A kérdező kommentje:
Na ez a nyomorult folytatja pályafutását 😂😂😂 előadta újabban magát, hogy mennyire ki van lelkileg a terhességtől..hát anyukám a neheze még csak most jön attól hogy ki leszel. Ikrekkel azt se fogod tudni merre vagy arccal előre 😁😁😁 ráadásul pszichológust keres, innen ajánlom hogy keress magadnak egy kis pszichiátert aki az anyád által elkényeztetett csipkerózsika agyadat felébreszti 😜🤐
2019. aug. 25. 17:08
 5/77 A kérdező kommentje:
Fatima tegyél már ki egy képet a 38 hetes hasaddal hogy mennyire nem repedtek szét.. tudod ki hiszi el mikor akkora a hasad az ikrekkel hogy nézni is rossz. Bezzeg 33 hetesen nem volt nagy kunszt mutogatni hogy nem vagy strias. Mostanra már tuti az vagy. Sőt szülni se fogsz tudni, anyuci elkényeztetett kis rózsaszín babarozsaja ahhoz te kevés vagy.. hiába fizetsz csilliardokat a magankorhaznak anyád pénzéből..
2019. dec. 28. 20:51
 6/77 anonim ***** válasza:
91%
Azért neked is lehet valami becsípődésed, hogy hónapok óta itt írogatsz magadnak...
2019. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:

Hidd el rendszeresen az itteni dolgokat kontrazza.. a hulye kirakott egy takarítós videót, érzékeltetve hogy milyen csudijo szorgalmas, azert mert a 2 szobás lakást ki tudta takarítani 😁😅 másnak ez rendes munka mellett alap.. de neki nem kellett 8 órát dolgozni soha se a kis Adikanak, neki anyuka a segguk alá adta a kenyelmet és a jólétet. Amivel nincsen semmi gond csak Fatika ebből videókat kreál, mit vettem, csillios lakás, porszívó, laptop stb stb. Más javaival kerkedik miközben magát eljenezteti .

A strias szuleses kiírásra külön videót és podcastet varázsolt, hogy ő aztán nem strias és természetesen fog szülni.. aha peeeersze 😁😅🤭 jókat röhögök rajta 😜😇

2019. dec. 29. 08:16
 8/77 A kérdező kommentje:

Mielőtt bárki nem értené, hogy Fatika miért kapja ennyire az ívet itt...

Ha valaki egy rossz szót mer kérdezni az oldalán, azonnal töröl mindent. Én csak annyit kérdeztem tőle, hogy ez a engeteg feltöltött (haul) videó hogy fér össze azzal, hogy ne vásárolj, ne fogyassz. Konkrétan az egész ember élete a fogyasztásra épül, de ő egy környezetbarát életstílust akar közvetíteni... persze... ugyanez az okostojás az anyukája is.. milliárdos bevétellel adják el a csomagoló anyagokat (catering, cukrászat, hús, tejipar, zöldség, gyümölcs stb. Starfol Plusz Kft.), tonnaszám szennyezik ezzel a környezetet, hiszen nekik is a profit a cél.. és ehhez eladnak egy rózsaszín habos babos kamu hangvételt..

És Fatika igenis figyel a kritikákra, mert a legutóbbi írásomra 2 napra csinált egy videót, hogy hát tényleg megcsászározzák, magyarázva ezzel, hogy miért nem tud szülni... mekkora feleslegesség akárhova menni magánkórházba, milliós tételt fizetni egy olyan műtétért, amit bárhol rutinszerűen fél óra alatt megcsináltak volna.. Érdekes Fatika a 38 hetes hasaddal már nem dicsekedsz, hogy mennyire stria mentes.. Szanaszét szakadtál, akkor hasad volt, ez 1000% sőt megsúgom szép kis kötényhasad is lesz a császár után.. na ezt mutogasd.. erre biztosan nem leszel olyan nagyon fellengzős..

Viszont van egy jó hírem Fatika, most egy jó időre eldugulsz és nem ontod magadból az okoskodást és a rózsaszín diavetítést a sok hülyének, aki nyeli be ezt.. egy darabig azt se fogod tudni, hogy fiú vagy e vagy lány.. a következő amit várok, hogy mikor dugod bölcsibe a gyerekeket, vagy mikor lesz bébiszityód, bár akinek a férje is ekkora léhűtő, azoknak igazán tudni kell ketten megoldani a dolgokat.. majd anyuci azt is alátok tolja..

2020. jan. 5. 12:58
 9/77 anonim ***** válasza:
92%

Régen bírtam a hölgyet, üde színfolt volt a többi youtuber lány között, de aztán jött a rengeteg the body shopos hirdetés, majd a vegánság amikor minden második szava a vegán lett, és ahogy próbálja a követőit is nevelni erre az életmódra az nem tetszik.. (azt sem mondom, hogy húst hússal együnk, de nekem kicsit túl van moralizálva a kérdés. az állatokat is sajnálom.) Aztán kiköltöztek a Brighton-ba ami elég nevetséges volt, elején lehetett érezni, hogy nekik ez nem fog menni, és haza fognak jönni. De akkor is jöttek a politikával, meg mindenféle marhasággal, hogy miért hagyják el az országot amikor lehetett sejteni, hogy nekik azért nem megy rosszul.. Majd fél év múlva haza költöztek.. Jön a környezetvédelemmel, meg a vegánsággal amikor majd minden hónapban vagy ők jöttek repülővel, vagy hozzájuk mentek.. Az amerika imádat... néha túl sok, de persze azért oda sem költöztek volna...

Nekem Fati aranyos lány, de nem kicsit ellentmondásos, és olyan mintha húszonx évesen még nem lenne kialakult személyisége.. Mondanak neki vmit amit előbb utóbb előad a követőinek...

A yama márkájáról csak annyit, hogy tökfelesleges de legalább vegán és mindent 10x áron el lehet adni, amit más boltokban is meg lehet jóval olcsóbban is venni. Amikor indult volt vmi nevetséges videója miért jó eldobható papír formában sütni rendes fém vagy szilikon helyet amit kb életed végéig használhatsz.. Lehet, hogy szebb így adni ajándékba egy sütit, de szerintem sokuknál dísz, csiriviri csomagolás nélkül is elfogadták már a sütemény..

2020. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 A kérdező kommentje:

Ó Te mennyivel nyugodtabban, higgadtabban tudtad megfogalmazni :)


Igen, iszonyatosan szélsőséges és csapongó személyiségű emberről van szó, és ilyen ossza az észt és akar "példát" mutatni... aki egyébiránt orvosi eset, biztos forrásból tudom, hogy pszichiáterhez jár..


Az angliai kiköltözés is valami hirtelen indulat szüleménye volt, aztán mikor jól pofára esett kint, akkor spuri haza. De ugye ő ezt is kimagyarázta.. Pedig emlékszem mekkora bratyik voltak a Farkas Evevel, most meg egymás fele se néznek.. de sebaj reklámnak jók voltak egymásnak.. minden kapcsolatában a szélsőségesség mutatkozik, akikkel még pár éve lógott, azoknak már nem barátnők, akik az esküvőjén ott vannak, azok is elkoptak. Kíváncsi leszek, hogy a naív Borika meddig lesz a talpnyalója.


Szerintem pszichésen az anyja generálta benne ezt az egész viselkedést, Fatika azt hiszi, hogy neki észt kell osztani "lifestyle" témában, folyamatos megfelelési kényszere van, hogy ő milyen frankó csajszi. Mivel az anyja okostódi tanár vérrel van megáldva, plusz azért jó kis rátarti is egyben, így Fatika próbál kompenzálni. Tudja jól, hogy az aranytojást tojó céget nem ő építette fel, de mivel senkijük nincs, ezért osztozkodni kell..


Ebbe simul bele Ádika, aki az évek alatt épp olyan majom lett mint Fatika, a csúcs legújabb bajsza, de a tetkóik, a fogyatékos öltözék, mind nevetséges..

Fatit az anyja irányítja, Ádámkát meg Fati.. nem is férfi, hanem egy kitartott polyáca.. de Fati felcímkézte őt kávészakértőnek, mert befizette egy 2 napos marhadrága kávétanfolyamra.. :)))


A legszomorúbb nem is ezek a történetek, hanem az, hogy az emberek hülyeségéből és megvezetéséből ezek pénzt csinálnak. Persze Fatika a H und M legnagyobb vásárlója, Szhelyen és a neten egyaránt, videóiban már a fél H und Mt felvásárolta. Nekem már nem egyszer végig futott az agyamon, hogy ezt a rengeteg ruhát hova teszi, kidobja e, vagy a sminkes cuccait stb stb. Mert amiket már összehordott, az irdatlan mennyiség..


De remélhetőleg a megvezetésnek vége, mert az ikrekkel a sors tutira betette neki a kaput, mind idegileg, mind időben energiában.. most már nem lesz ennyi ideje, és lehetősége sem hivalkodni.. ugye, nem striás hasú majom.. :)))


Egyébként, azért hogy a kritika teljes legyen, azért van olyan, amit én tisztelek bennük. Az anyja valóban a nulláról építette fel a céget és ez elismerésre méltó sztem. Ennyi.

Minden mástól meg a gyomrom forog és utalom, hogy ilyen igazságtalanul ennyi embert meg lehet vezetni.. de azért nem mindenkit.. én is Vas megyei vagyok, rengeteg a közös ismerősünk, én még embert nem láttam, aki Szombathelyen vagy Sárváron jó véleménnyel lett volna róluk.. és ez sztem mindent elárul.. de legalább a neten lehet egy kamuvilágot árulni..

2020. jan. 7. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!