Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
22%

Fúú, nekem is annyira unszimpatikus ez a nő. Amúgy alapból, milyen név a Fatima Panka?

Ennél gázabb nevet el sem tudok képzelni.

2020. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
Kis egyedi. Mert ezeknek az anyjával be van akadva az egyediség. Inkább csak egy felhibbant kukacos kakukktojás 😂 szerencsére teljesen a süllyesztőbe került mióta a gyerekek miatt nem tud tartalmazni 😁😁😁
2020. aug. 12. 14:04
 23/77 A kérdező kommentje:
Na maga is bevallotta hogy pszichés kezelésre szorul és ilyennek van ennyi követője.. biztos nem követnék egy ilyen embert akinek a látszat világa az internetre épül..
2020. okt. 5. 17:10
 24/77 A kérdező kommentje:

Anyuci elkényeztetett kislánya belecsoppent a való világba.. Nem nem a rózsaszín nyávogó kislány csillamponis életbe..

Minden elemzésre raigazolt. Egyedül nem megy neki a gyerekezes, fizetett bébiszitter jön minden nap.. Szakemberhez kell járni szegénynek mert ő kiborult.


Istenem azt a tápos életképtelen mindenedet.. mi lenne veled pénz nélkül. Vagy ha a férjed még külföldön dolgozna, nagyszülők nélkül.. mint nagyon nagyon sokan.


Örülj neki, hogy egy kosszal csinálod a 2 gyereket. Másnak is van 2-3 gyereke, ikrei de így senki nem csúszik le. Semmivel nem pelenkazol es kelsz éjjel tobbszor mint barki mas.. Igénytelen fej.. latszik hogy életedbe egy komolyabb munkát, iskolát nem végeztél ahol éjjelekbe fenn kellett volna lenni.

Csak ez a fancy nyávogós komfort festmény. Mögötte meg a rohadó sz@r. Egy idegbeteg hisztis elkényeztetett liba. Jol pofara estél

2020. nov. 26. 19:39
 25/77 A kérdező kommentje:

Na meghallgattam ezt a bő fél órás kamupicsogást a te "anyaságodról"... bakker széééégyen.

Fatika! Remélem elér a kis buksidig! Most komolyan azt akarod bemagyarázni a követőidnek, hogy téged a "blw" (alias aki nem tudná "falatkás" etetés!!!) borított ki??!! Akkor ismételten lerántanám a leplet, és nézzük az igazságot!Az ikrek 100% hogy tápláló és egészséges kaját kapnak, nem tök mindegy, hogy falatka vagy pép formájában? Erre hivatkozol, hogy erre "görcsöltél" rá. Ez KAMU! Plusz hát nem vagy komplett az tuti, ez is azt jelenti, hogy egy burokban tartott kis védett növény voltál egész életedben. Hagyjuk már ezt a nyavalygást. Fáradt vagy? Nem mondod?? Az a normális, hogy fáradt vagy ééés? Az anyasággal ezzel JÁR, TERMÉSZETES.


Ahogy elnézem eddig sem voltál segítség híján.. bőőőven volt segítséged, erre téged befizettek egy egész napos dadusra=Petra..

Az alvás a másik amire hivatkozol.. szerinted kell diploma ahhoz, hogy eszedbe jussanak jó ötletek? Mint például az egyik babához kelj te a másikhoz az apja, vagy az egyikőtök kel hajnali 3-ig, a másikótok, 3-tól reggelig. Hétvégén felváltva sokáig alvás, így kialudhatja mindenki magát. Ezek olyan elképzelhetetlen dolgok?? Másnak még ennyi segítsége sincs, nemhogy egy komplett állásba felvett dadus..Leégne a pofámról a bőr, hogy 1 évig se tudnék teljesen anya lenni. Belemondja a videóba, hogy Petra aki nem messze költözött egy albiba, és mindig azt csinálja amit kér.. ha éppen babázás, rendrakás stb. Neked tényleg csak kutya való..És amin besírtam, hogy azt mondja a videóba, hogy ő megemeli minden anyuka előtt a kalapot aki ezt végig tudja csinálni.. 2-3 gyerekkel. Hát anyukám ebbe a országba elég sokan.. mindenféle anyagi pénzszórás nélkül.Ezért nem ajánlatos egy gyereket így elkényeztetni, burokban tartani, mert élete megpróbáltatása, hogy "anya" lett. 1 teljes évet nem tudott a gyerekeinek szentelni, mert ő "úúgy kivan".. hogy neki teljes állásos fizetett segítség kell. Mekkora szégyen! Tudod Fatika, az anyák 99% az anyaság minden terhét és örömét viselik, csak te vagy ilyen selejt, akinek nem elég a heti pár órás segítség (nagymama, férj stb.) és állandó fizetett egész napos mankóra van szüksége. De te "szereted" a gyerekeid, hogyne.. akkor más hozzád képest milliószor jobban imádja..neked csak púp ez a két gyerek, mert nem tudsz azt csinálni, amit megszoktál= úgy és azt amit eddig (hamis brand építés).Én már megmondtam sokszor, hogy te csak egy kamu tüncibünci insta celeb vagy, aki mögött bűzlik az, hogy idegileg és pszichésen egy fogyatékos.Csak tedd a kamu világodba az időt és az energiát, a gyerekeidet, meg add csak a Petra nyakába..bravóóóó mentem hányni

2020. dec. 3. 12:18
 26/77 A kérdező kommentje:

Ja és hogy tisztába legyél vele, az anyák 99%ának úgy szokott egyre jobban kinyílni a világ, ahogy a gyerekek önállósodnak. Ez nagyjából olyan 2 éves kor körül szokott eljönni az esetek legnagyobb többségében.

Még 1 évet se tudtál babázni megfelelően, úgy hogy volt segítséged korábban is rengeteg, amit magad is elmondtál..

Neked kár volt "szülni", számodra az anyaság kimerült abban, hogy ego és teljesítmény versenyt rendeztél a "szülésedből", a "blw"ből.. Más anyának teljesen természetes, hogy megszüli a gyermekét, szoptatja, felkel hozzá, hozzátáplálja és együtt élik át a világ kinyílását..életképtelen pojácának lenni nem menő..

2020. dec. 3. 12:26
 27/77 anonim ***** válasza:
27%
Rákos féreg a magyar youtube testén. Na ilyenkor nem csodálkozok hogy egyes politikusok miért emlegetik választás előtt azt a bizonyos szibériába tartó tehervonatot amire az ilyen gyökereket pakolnák. De addig is örülök hogy Angliában éli a tökéletes életét a pojáca férjével és nem ide piszkít a patkány fajtája.
2020. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
53%
27 Nálad mivel verte ki a biztosítékot? Sajnos fél év után visszaköltöztek...
2020. dec. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy csak úgy kíváncsiságból érdekelne, hogy mi lenne, ha ezt az energiát, amit Fatira szánsz, magadra fordítanád? :D


Nem akarok itt ellen-írni, meg semmi, mert teljesen megértem, amiket érzel és gondolsz róla, én is voltam hasonló szituban rengetegszer más influval kapcsolatban... (Mikor én dolgozok, mellette tanulok és sehova nem jutok, főleg nem egyről a kettőre, addig más, velem egyidős kiscsaj meg a "nagyon megerőltető komoly munkájával" otthon ülve kapja a százezreket, elég elkeserítő.)

De egy kis idő után elgondolkodtam, hogy ez miért is jó nekem, ha én olyannal foglalkozok, akihez közöm nincs és felk.r, vagy sz.rul érzem magam miatta? Fogtam az összes social media platformom és átszűrtem mindent. Elkezdtem bodypositive, mentális fejlődésre ösztönző instákat követni, azokat, akikre meg csak féltékeny vagyok, vagy felcsesznek, kikövettem, tiltottam (-1 eléréssel kevesebb van neki haha) és basszus, annyival jobban érzem magam!!!


Ha nem tetszik valakinek a tartalma, ne nézd, keress olyat, aki téged fejleszt, felemel, motivál, örülsz neki stb. Ennyi. Ez a kulcsa, én tapasztaltam.


Nagyon mélyen kérlek nézz magadba, mert ez amúgy nem egészséges, hogy valakiről - aki egyébként egy tök jó ember (inkább 10 ilyen újgazdag túllibsi nő, mint konzervatív begyöpösödött erőszakos frusztrált sz.r), így nyilatkozol.

Nem fogok reagálni arra, amit válaszolsz (feltételezem majd örjöngsz, és nem nézel magadba), én csak egy segítő/elgondolkodásra vezető kommentet írtam. Ha megfogadod a tanácsom, akkor meg, ha nem, akkor fulladj bele a féltékenységbe és a negatív érzéseidbe, mert úgyis csak magadat mérgezed ezzel. :)


Minden jót kívánok!

2020. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

Köszönjük Fatika 😅 elcseszett idő volt ezt mind leírni

Vélemény szabadság van, nekem ez, neked az. És igenis legyenek kielemezve a kamu influencerek. Bennem csak 1 kérdés van miért szeretek ennyire Colombo lenni, lerántani a leplet a hazugságos kamuvilagrol 😅 majd megfejtem magamnak 😉

2020. dec. 21. 22:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!