Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező!

Neked mit ártott ez a lány? Ismered személyesen? Honnan tudsz ennyi infót és mi alapján ítéled el? Komolyan érdekelne :)

Egyébként elég sokkoló amiket írsz róla, így már én is egészen más szemmel nézek rá és simán el is hiszem róla.

2021. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 anonim ***** válasza:
61%
Sziasztok! Én egy anyuka vagyok csak innen a minervarol, ahol szoktunk találkozni, mivel itt élünk. Gyakorlatilag nagyon sok mindent lefednek ezek a dolgok, az igazságot. Én még nem beszéltem olyan anyukaval aki igazán kedvelne Fatit, egy különc kis majom. Valóban iszonyú elkényeztetett és burokban tartott. Én úgy látom, hogy neki nincsenek is igazán barátai. És nem úgy vegyül, mint más anyuka/nő. Petrat láttam nyáron sokat, ugye a bébiszitter, mindenesét. Én sem értem, hogy miért akkora szenvedés neki az anyaság. Ikrek mellett nem dolgozni kéne babakkal, hanem megélni és kiélvezni a soha vissza nem térő alkalmat. De ő ezt is kimagyarázza, mint kb mindent. Én soha nem akartam természetesen szülni, de itt a szombathelyi kórházban csodálatos természetes szülés élményem volt. Undorító rágalmazás, amilyen fényben beszél az itteni szuleszetrol. Az én anyuka ismerőseimnek érdekes mind jó véleménye volt és senkit nem zavartak, mindenki örömmel és büszkén meséli a szülését. Ezek az én tapasztalataim. De elég érdekes, hogy én sem találkoztam még olyannal, aki bírja őket.
2021. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/77 anonim ***** válasza:
60%
jézusom de beteg vagy kérdező :O ennyire megszállott, féltékeny hogy lehet valaki? ha nem bírod, minek az anyám p*csájának követed az élete MINDEN mozzanatát, és tudod még azt is, hogy mikor sz*rik. komolyan kezeltesd magad, mert ez baromira nem normális. magadnak válaszolgatsz hónapok óta oldalnyi hosszú kommenteket írva...
2021. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező stílusával nem értek egyet, nekem nagyon bántó, ettől elhatárolódnék. Viszont azt belátom, hogy ez a lány egy hatalmas rózsaszín burokban él. olyan képet fest, ami kb királykisasszonyoknak természetes, nem egy átlag, dolgozó családanyának.

Legutóbbi videót már csak átpörgettem.

Amúgy feltűnt, hogy nagyon idegesen gesztikulál újabban. Nekem zavaró.

Petra hová tűnt mellőle?

2021. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/77 anonim ***** válasza:
76%
Sziasztok! Én ikervári voltam. Elég jól ismerem Fati családját. Sajnos valóban egy kényszeres áll kép kialakítása Fati internetes világa. Aki ismeri tudja, hogy milyen is ő valójában. Nem fogom itt kiadni és lehordani, mert nekem nem tett rosszat sosem. Igaz, soha nem is voltam vele nagyon közeli viszonyban. Nem véletlenül nem kedvelik őt azok, akik valójában ismerik. Van egy természete.....
2021. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
40%
nekem pedig pont az volt annyira szimpatikus a legutóbbi videójában, hogy nem egy csillámporos szivárványfingos gyerekvállalásról beszél, mint csomó anyuka, hanem igenis elmondja, hogy nehéz volt, hogy vannak szar időszakok, és hogy a segítsége nélkül nem tudná csinálni
2021. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
78%
Bocs, de amit ő csinál az már a lónak a túl oldala. Mi az, hogy nem tudná egyedül?? Tudod hány anya van ebben az országban segítség nélkül, távol dolgozó apákkal, dolgozó nagyszülőkkel? Másnak eszébe sem jut egy egész napos fizetett segítség, de még az alkalmankénti bébiszitter is luxus az én környezetemben. Bocsánat, de az én szememben marha gyenge ez a nő és marhára nem lesz ettől szimpatikusabb.
2021. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:
34%
azért, mert megteheti? ha lehetősége lenne rá, szerintem legtöbb szülő igénybe venné, de mivel nincs, ezért dögöljön meg a szomszéd lova is. mert ha nem pusztul bele a gyereknevelésbe, és adja fel magát, akkor már gyenge nő :D engem mondjuk baromira nem érdekel, hogy él más, meg mit tehet meg, inkább az vonzott a kérdéshez, hogy a videókban látott mézes-mázos személyisége valóban egy kitalált ,,karakter" lenne-e? meg itt van a sok ,,ikervári", de igazából senki nem tud konkrét esetet mondani, hogy miért nem kedvelik, pedig ők elvileg ismerik személyesen
2021. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
69%
Igazi klasszikus magyar vagy, aki irigy vagy nem irigy. Ez a két séma van a fejedben. Kissé korlátolt. Nem fogok vitázni ilyenekkel, megfogadtam és be is tartom!
2021. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 anonim ***** válasza:
14%
örülök, hogy 3 mondatból ilyen jól meg tudtad ítélni, hogy milyen ember is vagyok :D remélem valami segítő hivatást űzöl ennyi empátiával
2021. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!