Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeritek fatimapanka youtuber?

Ismeritek fatimapanka youtuber?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?
2019. júl. 5. 12:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:
Fatika végre megvan a magad "baja" és eldugultál 🤣🤣🤣 sztem totál igazam lett.. szétrepedt a dicsekvos hasad.. jól megcsaszaroztak, mostanra már biztos nem tudod hogy fiú vagy e lány. És ha ez így van az azt jelenti hogy tökéletes babáid vannak akik végre találkoztatnak téged az élettel, a való világgal. Nem pedig a rózsaszín burokba repkedsz anyuci jóvoltából.. abba is tuti vagyok hogy saját magad még nagyon sokáig nem tudod ellátni a babákat de legalább addig se osztod az igét 😂😂😂🤭🤭🤭
2020. jan. 12. 07:22
 12/77 anonim ***** válasza:
75%

Először sokkal részletesebb volt az irományom, csak 85x átírtam, mert felindultságomban sem akartam írni, pedig sok minden idegesít nem csak nála más youtubereknél is, csak 99%ban elengedem, mert nem látom értelmét kifejteni. Itt meg névtelenségbe rejtőzve kicsit kiírhatom a bennem rejlő gondolatokat, mert ha egy videó alatt tenném meg akkor valószínűleg törölnék, vagy jönnének a fanok aztán jól szétszednének.. Pedig normális hangvételű negatív kommentből szerintem még tanulni is lehet..

Hú én ennyire nem ismertem Fatit, és nem is ellemezgettem annyira csak az egyre szembetűnőbb ellentmondásokra lettem figyelmes.. Az, hogy pszichiáterhez jár az szerintem jó, mert akkor felismerte, hogy gond van.. Ehhez sok sikert is kívánok!

Az angliai kiköltözés nem tudom, hogy tényleg kalandvágy volt-e, vagy inkább leszakadás a családról és a családi bizniszről, de az látszott, hogy nem kicsit bénultak le attól, hogy nem voltak körülöttük, sem a család, vagy valaki aki be tudja őket nyomni valahova. És ügye Fati elvileg nem is dolgozott hanem az itthoni cégnek az ügyeit intézte, illetve sütit sütött a kávézónak, de rendes állása nem volt. Na most, hogy akar valaki külföldön új életet kezdeni ha az otthoni cégét igazgatja, és nincs rendes állása, hogy az ottani dolgokra jobb rálátása legyen? Ezek a youtuber, blogger barátságok általában addig tartanak amíg mindkét félnek előnyös. ;) Persze ettől még Viával privátban tarthatják a kapcsolatot. Nekem kicsit szomorú volt az amikor az egyik kiköltözős q&a videó alatti komment válaszában leírta, hogy semmi nemzeti öntudata, érzése nincs, úgy hogy valószínűleg java részt Magyarországon nőtt fel, és valahol biztosra veszem hogy az apja felőli részt annyira nem is ismeri. Nem mondom, hogy nagy magyarkodni kell, vagy álszenteskedni, de hogy semmennyi lojalitás nincs affelé az ország iránt amiben mégis csak felnőtt, hát... De ugye amikor meg mehetek volna akkor még se tudtak élni a lehetőséggel. Mondjuk azt hozzáteszem, hogy leginkább azok tudják igazán elhagyni a hazáját (egyáltalán beszélhetünk az ő esetében erről?) akinek már nincs közeli családtagjai, vagy ami ott tartsa. Már pedig tapasztalatból tudom (sajnos nekem is 14 évesen halt meg az apukám), hogy amikor az egyik szülő a gyerek fiatal korában meghal utána sokkal szorosabb lesz a másikkal a kapcsolat, és Fati meg a mamája között látszólag elég szoros a kapcsolat..

Az tényleg dicséretes, hogy az anyja egyedül felépített egy céget. Viszont tudni kell kicsit hátrébb lép szülőnek amikor a gyereke felnő, és elkezdené a saját életét. Csak szerintem Fati elkezdhett volna akkor jött Ádám, és ha jól vettem ki eddig nem is próbálhata ki magát egyedül. Mindig volt körülötte valaki.. Szerintem nincs megfelelési kényszere inkább valószínűleg, nincs igazán olyan légkör körülötte, hogy ő is el tudná mondani a véleményét, és ehhez kellett egy platform. Ez még kicsit bepúdezte a jóbarátokos körítéssel.. Illetve erősen a pénz szagúnak érzek sok mindent körülöttük..

Ádám... Szerintem ő is eléggé befolyásolja Fatit, és ugyanakkor jól el van Fati farvizén...:) Ha jól tudom eredetileg az ő ötlete volt a vegánság is.. No comment... Kiváncsi leszek én is a gyereknevelésre mert állítólag őket is vegán életmód szerint szeretnék nevelni xD Jah mint kávé szakértővé avanzsálás tiszta nevetséges xD Dolgozott talán fél évet még hozzá egy kávézóban.

Engem is leginkább az zavar az egészben, amit te is írtál, hogy a legszomorúbb ahogy az embereket megvezetik és pénzt csinálnak belőle... Bár nem csak ők az egész youtuberség egyre inkább erre épül..

2020. jan. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 A kérdező kommentje:

Ó ha mindenki kavémester lenne, aki kávét főzött le életében.. :)))) annyira nevetséges.. imádják felnagyítani a dolgokat.. mondjuk nem csodálom, akinek nem átlagos élete van ("pórnép"), annak egészen más a felfogása..


Annyira kabaré ez a Fatima, amúgy én jókat kuncogok rajta.. szeretek mindenféle önjelölt, exhibionista véleményvezért kielemezni és fogást találni.. és átlátni a szitán.. mielőtt még azt hinné, hogy ő megtestesült jóisten...


Most újabban, amin jókat derülök, hogy az ikrek megszületése (császármetszés..) kapcsán minden komment, gratulálok egy hős vagy, gratulálok, le a kalappal előtted....

Te jó Isten!!! Most komolyan ez teljesítmény??? Mégis mi más tudott volna csinálni, én ebben semmi pluszt nem látok, még ha megszülte volna őket természetes úton, eskü megemeletem volna a kalapom előtte...(mondjuk borítékolható, hogy nyafi, rózsaszín buborék erre sehogy e lett volna képes..), de az hogy kihordta?? Mégis mit tehetett volna másképp? Trambulinozik, fejre áll, bútort tologat (franc tudja) hogy ne kelljen kihordani az ikreket? Az egyszeri asszonnyal is ha ilyen "történik", hát mit tud tenni, viseli a természet törvényeit nem?? De Fatikának sikerült akkor imidzskultuszt csinálni, hogy az összes kommentelő ott nyal neki csontig, hogy Fatiii Úristen egy isten vagy... :DDDDD kész röhej...


Amúgy Fatika, innen üzenem neked, hogy tényleg nagyon cuki a babák, pont olyan cukik, mint mások babái, de kétség nem fér hozzá, aranyos gyerekek! :)


A másik, hogy Fatika már megint beégette magát... podcast szól arról, hogy ő mennyire dühös, szinte kirohanása volt neki, mert neki senki ne mondja hogy császáros lesz, Ina May Gaskin természetes szülés könyve van minden videóban, ő gyakorlatozik, légzés, mozgás, mert ő igenis tud szülni.. aham persze... ja..

Most pedig leírta egy hosszú posztban, hogy ennél szebben, csodálatosabban nem is történhettek volna a dolgok, és így minden jó.. hagyjuk már Fatika..

Ez az egész szülés téma olyan volt mint költözése... az megvolt győződve valamiről (kiköltözés,természetes szülés), váltig, teljes meggyőződéssel állítja, veri az asztalt, hogy az csak úgy lehet. Utána minden az ellenkezőjeként alakul érdekesmód.. és utána pedig beadja, hogy ez így mennyire csodálatos.. (hazaköltözés, császár)


Nevetséges vagy Fati..... a tindézserek viselkednek így, és anyucika jó voltából meg is maradtál annak burokban... mert nem az élet nevű filmet élted..


Szegény gyerekei remélem eldönthetik, hogy szeretik e a húst. Nekem testvérem született úgy, hogy az első szava kolbász volt, anyám mindig jókat kacag rajt, akkor húsevőnek született, másik tesóm pedig szinte született vega, csak a csirke... hadd döntse már el a gyereke, hogy mit akar.. innen üzenem Fatika...


És én buta dolognak tartom, hogy bemutattad, hogy csak egy magánkórház tudja a modern szülési élményt megadni Magyarországon, mert ez nem igaz.. ez egy fals duma, Szent Imre, Szent István és még sokan mások, tudják azt, amiért kifizettél anyáddal milliós összeget.. ez is csak azt mutatja, hogy mennyire szeretsz a burokban benn maradni..


És mint szumma szummárum, ebben az egészben a megvezetés, a nem való világ mutogatása, a más f-val verem a csalánt (pénzével) és nagyzolok stb stb a legdühítőbb..


Fatika, innnen üzenem neked a következő kihívást, mutasd meg a striás pocakod, hogy kerek legyen a történe a dicsekvésed után.. remélem, 1 év múlva tudsz azzal dicsekedni, hogy minimum 1 évig tudtad szoptatni a babákat, mert tudod ez is WHO ajánlás (bár ott tovább szól a fáma), de akkor mmegemelem a kalapom előtted..

És légy szíves csak azzal dicsekedj, amit magad értél el. Nyugodtan bevalhatod, hogy állandó segítségben részesülsz, és még egy napot nem voltál egyedül a két gyerekkel.. ergo igazán azt, hogy olyan anya vagy, aki meg tudja oldani a feladatot, még meg se tapasztaltad...

2020. jan. 17. 12:06
 14/77 anonim ***** válasza:
65%

Nem semmi ahogy előadta magát a negatív komment miatt, majd hogy törölte xD

Most, hogy már szuper ősanya olyan jó hogy hetente többször is láthatjuk a szoptatni... Mondjuk nem tudom mennyire jó a gyerekek intim szféráját mutogatni...

2020. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 A kérdező kommentje:

Igen, Fatinak nem lehet semmi rosszat szólni, mert jaj valaki megsértette a kislányt.. anyuci burokba tartott királykisasszonya ő.. ezért fáj neki minden apró hülyeség, az élet igazi nehézségeitől anyuci már kimentette..


Fatika tuti olvas itt is :))) kirakta a striás képét, és az állandó szopis képek is erre utalnak. Szoptasson csak, legalább addig is értelmes dologgal van elfoglalva, nem a rózsaszín diavetítéssel..


Én személy szerint örülök, hogy eldugult, mert baromira káros az alánk tolt lila ködös igét terjeszteni. A fiatalok 99%a nem így él.. vagy ha igen akinek van esze, az sem tolja más képébe. Kis visszaigazolásra vágyó majom.


Én sem tennem ki a gyerekeimet, de mindent a célért..

2020. febr. 19. 08:57
 16/77 A kérdező kommentje:
Na így legyen legyen ötösöm a lottón! Drága Fatink pofára esett, hiába is titkolná.. ez az új videó mindent elárul :)))) Még a szemei is keresztbe állnak (gondolom a fáradtságtól), a mézesmázos, affektálós hangja tovaszállt.. végre az élet felébresztette csipkerózsika álmából.. Ahogy elnézem Fati örülsz, hogy lyuk van a popódon.. még azt is megkockáztatom, hogy full szülés utáni depressziód van, mert egy őszinte mosoly nincs az arcodon.. szépen lassan belejössz a felnőttek életébe és felnőssz :)))
2020. márc. 4. 14:49
 17/77 A kérdező kommentje:
Hát ennek a nőnek leáldozott 😂 átalakult egy babás csatornává, mosi pelus és társai 😅 gyönyörű szép konyhás néni kezeket növesztett és a 160. reggeli kávés poszton kívul, megszűnt ontani a manipulatív, hazug, álszent tartalmait 😁😁😁 nem gondoltamnak volna hogy ő is annyira hulye hogy folyamatosan a gyerekeit kiteszi, innen ajánlom Neked Lilu írását..
2020. júl. 4. 12:59
 18/77 anonim ***** válasza:
66%
Azért van annak egy bája, hogy most mindenki fel van háborodva a Keleta ügy miatt (teszem hozzá jogosan), az influenszerek ki vannak akadva, mintha eddig ők ebből nem származott volna hasznuk pl; jégvarázs premier, játék, babakocsi, stb, stb.. Mintha vmi új keletű dolog lenne, s nem 10-15 éve -ha nem több- szajkózzák szakemberek, hogy óvatosak legyünk a mindenféle megosztással.. Erre Fati az új videójába szoptatós jelenetet tesz bele...
2020. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 A kérdező kommentje:

Azért mert szerencsétlen annyira akart szülni és nem tudott és ezzel dédelgeti a lelkét hogy szoptatott 😂😂😂 Fátima a szülés nem szoptatás és a szoptatás nem szülés. Hiába akarod, akartad tultolni akármelyiket. Egyébként én törvényileg szabályoznám hogy x követő szám mellett nem engedném hogy a gyerekeket kilehessen tenni. Az ő népszerűséget jelen pillanatban ez képezi. A babákkal gyűjti a lajkokat..

Amúgy jó kövér lett 😂😂😂

2020. júl. 13. 18:03
 20/77 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ezt több youtuber anyukánál megfigyeltem, hogy amikor váltani kényszerül, mert anyuka lesz akkor a gyerekkel kezd (burkoltan) reklámozni, követőt gyűjteni.. Fati beleesett ebbe a hibába, csak jó lenne ha jóval kevesebbet mutatna belőlük, sok olyat is meg mutat ami másra nem tartozik. De legalább lehet utána insta storykban sírni-ríni, nagy magyarázkodó szövegeket kitenni...🤦🥴 amit persze majd sokan be fognak venni...
2020. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!