Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Axis Powers Hetalia? :D

Axis Powers Hetalia? :D

Figyelt kérdés
Hogyan találtál rá,ki a kedvenced,miért szereted,mi a véleményed Hungary-chanról,érdekességek a sorozattal kapcsolatban...Beszéljük ki az egészet:D
2010. márc. 24. 14:51
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/1205 anonim ***** válasza:

Orossorszg összes karakterdala megvan. a többi lényegtelen. :P Majd később azokat is letöltöm, szépen, lassan.:)


Jas

2012. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/1205 anonim ***** válasza:

Wwinter and Light my heart ^J^ azt én is szereteem :D de a Ni hao China az abszolúte favorit a Mein Gottal együtt :D de a The Delicious Tomato Songot is szeretem :D jah és a Pub&Go :D


Roro

2012. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/1205 anonim ***** válasza:

Jas: tessék egy Winter ajándékba:D: http://www.youtube.com/watch?v=Ey7bISyG7Oc

(ajánlom hogy erősen figyelj a képekre ;D )


Roro

2012. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/1205 anonim ***** válasza:

Roro: Húúúúúúú*üzemszünet*

Főleg azok tetszettek, amelyeken Sztálinnal volt rajta. Még olvastam egy ficet, ahol szegény kissé részeg volt, felégette a házát, és a végén ott volt Sztálin, a főnöke. Szegény Ivan nem tehet róla, hogy őrölt főnökei voltsak, nem csoda, hogy megártott neki.:( *pill. elmegyek enni*

2012. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/1205 anonim ***** válasza:

Szépen eltűntem, kicsit megijedtem, hogy ennyit írtatok xD *néha lusta visszaolvasni, de most megtette*


Ha én ország lennék... Akkor Finnország vagy Ausztria~ (én is szeretem Mozartot, hallgatni is és játszani is :D) Lány vagy fiú verzió, tök mindegy :D


inkredible: Hanatamago... Szegényről mindig elfelejtkezek, szerintem azért, mert alapvetően macskapárti vagyok xD Most is itt gondolkozom, hogy hogy a jó égbe rakjam bele szerencsétlen kutyát, mert valahogy mindig kimarad (szégyellem magam érte)... És Sealanddel is így vagyok x'D (mondjuk ő még talán jobban kihagyható)

(Izéé, amúgy nem szoktam harapni, lehet nyugodtan kritikát írni xDD)


Svédország Hattafutte paradéját én először nem bírtam nevetés nélkül végighallgatni, aztán még fordítást is néztem hozzá... xD Finnországé viszont tetszett, Görögországétól meg szabályosan elolvadtam, olyan édes :)) Igaz a hangját elnyomják a macskák... xD


Ladónia eddig tetszik, tök aranyos :D


Susie

2012. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/1205 anonim ***** válasza:

Susie: Ladónia tényleg tök aranyos. :D



inkredible

2012. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/1205 anonim ***** válasza:

Jas: azt a ficet én is olvastam :D de már kiskorában más népek terrorizálták aztán meg a főnökei is rátettek egy lapáttal :(

Susie: Sea-kun az kihagyható.elfelejthető , de Hanatamagot kihagyni naagy bűn *nagyoncsúnyánnéz* igen Görögországot elnyomja a hadserege xD *macskamániás*. én akkor is félek kritikát írni >< *zugolvasója Susienak*


Roro

2012. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/1205 anonim ***** válasza:

van-e valakinek OC-je? :D nekem van egy(Erdély és szívemcsücske a karakter xD) és akinek van az írjon hozzá leírást is :3 *ő csak azért nem ír mert kivárja amíg í többik írnak)


Roro

2012. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/1205 anonim ***** válasza:

Nekünk is van egy görög hadseregünk :D *11 macskájuk van*

Régebben volt egy Ciprusom, de aztán kiderült, hogy ő már van... ez asszem tavaly nyáron volt? És van egy Csehországunk egyik barátnőmmel~ De amúgy a Hetaliában nem annyira szeretek OC-ket csinálni...


Susie

2012. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/1205 anonim ***** válasza:

hinnye az nem jó ha nem szeretsz annyira OCket csinni eme istenbarmakibípeltjóaniméből. nekem még van egy rakat város OC-m xD nekem csak volt görög hadseregem *12 macskája volt most van 5 neki* :D


Roro

2012. jan. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!