Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szeretik a homofóbok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a homofóbok bántani a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó nekik?

2019. ápr. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
1%

40-es.

Pont erről beszélek, amit te is csinálsz.

Ha kifejtem a véleményemet, akkor én vagyok a rossz.

De, nekem jogom van azt utálni amit nem szeretek.

Ha nekem el kell fogadni a melegeket, akkor nekik miért van felmentésük az alól, hogy elfogágják akik nem tetsző vèlemènyt?

Én mindig a rossz oldalon vagyok?

Ami nekem nem tetszik, az nem baj, el kell fogadni, de ha a melegeket vesszük, ó hát nekik jogaik vannak.

Szánalmas...

2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Már leírtam de nem értetted meg mert nem akarod megérteni.

Nem azzal van a baj, hogy ellenérzéseid vannak a melegekkel kapcsolatban. A baj azzal van, hogy ennek feltétlenül hangot is kell adnod. Ok, csináld ha ettől neked jobb. Jogod van a véleményedhez. De mit érsz el vele? Tetszeleghetsz a lázadó, szókimondó fa*szagyerek szerepében, amit annyira élvezel és ennyi. Közben egy csomó embernek fájdalmat okozol de az egód még csak nem is engedi, hogy ezt felfogd.

Persze ha a melegeknek betellne a pohár és mi is megelégelnénk a dolgot és ugyan úgy élnénk a jogainkkal mint ahogy te akkor az már nem tetszene. Mert akkor lépten nyomon ölelkező, csókolózó meleg párokba botlanál ahogy a heterók is teszik a parkokban tömegközlekedésen. Akkor még jogos is volna a sirámod a véleményed ki(nem) mondásával kapcsolatban. De persze legtöbbünk nem így tesz. Még a párunk kezét sem merjük megfogni nyílvánosan.

2019. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
0%

ma 14:37

Tegyék meg aztán tegyèk zsebre amit kapnak érte...

Ja de az már nem kell mert gáz dolog elverve lenni

De ha valamit el akarnak érni akkor bizony az mindig is áldozatokkal járt

Ezernyi néger halt meg mielőtt a rabszolgaságot betiltották, ezernyi zsidó, török, keresztény stb. Mielőtt a vallásuk eszmèik elfogadottá váltak

Akkor ezt bizony be kell vállalni itt is hogy egy pár évtized vagy évszázad múlva elfogadott dolog legyen a homokosság nyílt felvállalása

2019. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert a homofóbok olyan emberek akik nem tudnak érzéseket megérteni, olyan mintha hülyék lennének vagy nem tudom. Nem képesek felfogni, hogy a homoszexuális emberek a saját neműkbe szeretnek bele, hozzájuk vonzódnak szexuálisan. Nem igazán értem mit várnának el a melegektől? Élje le egy meleg ember az életét egyedül, anélkül hogy ő egy szerelmet átéljen ami a heteróknak adott. Vagy nyomja el az érzéseit depresszióba, öngyilkosságba kergetve magát. Rosszabb esetben ők maguk már fizikailag,lelkileg is bántalmaznák a meleg embereket. Végül is nem számít nekik csak ne lássanak azonos nemű párokat. Ezért is tartom fent azt hogy az ilyen embereknek akik emberi érzéseket nem képesek megérteni valami mentális bajuk van.
2019. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

StevenUp, tudod számomra érdekes, hogy a fenti hozzászólásod még nem törölték annak a tükrében, hogy egy kisebbség elleni népirtásról beszélsz ami (véleményem szerint) simán kimeríti a közösség elleni uszítás bűntettét (Btk. 269. §) de lehet, hogy tévedek, nem vagyok jogász.

De akkor játsszunk el a gondolattal kicsit.

Véleményed szerint hány melegnek kellene még meghalnia, hogy a hozzád hasonlók elfogadják a megmaradókat?

Akkor talán nézzünk vissza kicsit a történelemben. Középkor "keresztény" Európájában a homoszexualitás büntetése kasztrálás, és máglyahalál. Áldozatok száma megjósolhatatlan. Náci Németország, a homoszexuálisok büntetése elkülönített börtön és koncentrációs tábor. Az érintetek száma százezres a bevallott halálos áldozatok száma több ezres nagyságrendű. Csak pár példa, de beszélhetnénk Franco Spanyolországáról, Szovjet Unióróról, stbstb. De ide tartoznak azok a melegek is akik a homofóbia miatt követtek el öngyilkosságot. A melegek közt az öngyilkosok száma 10x nagyobb mint az átlag. Az öngyilkosok közt a 3. leggyakoribb elkövetési okként tartják számon. Az áldozatok többsége fiatalkorú. Évente csak az USA-ban közel 135ezer sikeresen befejezett öngyilkosságot követnek el fiatalkorúak. Számolgass egy kicsit. Hány áldozatot, mennyi vért kíván még a gyűlöleted?

"Be kell vállalni"? Tudod én úgy érzem kész lennék meghalni az elveimért ha a szükség úgy hozza, Te képes volnál gyilkolni a saját meggyőződésedért?

2019. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
88%
Tehát a melegek maguk válasszák azt, hogy melegek lesznek? Akkor ez úgy történik mint amikor valaki jegyet vesz a moziba vagy hogy? Betegek agyilag tehát egy meleg orvos pl. fogyatékos, minden nap újat tanulok. Ezt választották, akkor ne csodálkozzanak ha kapnak érte. Ne akarjanak már boldogak lenni, hogy gondolják. Csak a heteró kapcsolat a jó, abban is szaporodni kell. Ha a megértő, elfogadó homofób hozzászólok gyereke b.z. lesz akkor addig verik amíg heteró nem lesz. Inkább tegyük tönkre az embereket, meg a gyerekeket csak ne b....janak. Boldogak lehetnek mert most áldozat hibáztatás okán csak megverik ha olyat csinál, ki nem végzik mint régen.
2019. máj. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

StevenUp, egy szavaddal nem értek egyet de gondolom ezen nem lepődsz meg.


"Semmi uszítás nem volt abban ami mondtam puszta tényeket közöltem"

Téged idézlek: "Ezernyi néger halt meg mielőtt a rabszolgaságot betiltották, ezernyi zsidó, török, keresztény stb. Mielőtt a vallásuk eszmèik elfogadottá váltak Akkor ezt bizony be kell vállalni"

Tehát akkor szewrinted még további több ezer meleg halála szükséges ahoz, hogy elfogadott legyen a homoszexualitás. Ebben szerinted (és az adminok szerint??????) semmi uszító sincs? Vagy a másik megjegyzésed miszerint "Ja de az már nem kell mert gáz dolog elverve lenni" az egy kicsit sem arra utal, hogy a homoszexualitásukat felvállaló melegeket el kell verni? Az sem számít, hogy ez törvénybe ütköző. Ennek így kell lennie, mert te nem vagy hajlandó elfogadni a melegeket amíg patakokban nem folyik a vérük az utcán. De még akkor sem biztos, majd meglátod. Szerintem ez uszítás.


"A keresztény középkorban nem a homoszexualitás volt a középkorban ... arról hogy "tegyünk rendet és a selejtet takarítsuk el" ... a homoszexuális emberek minden egyes eszményben alárendelt jelentéktelen dolog volt"

Talán nem az ennek az oka, hogy egy 5%-os kisebbség vagyunk? Tehát akkor ha van egy nagyobb népirtás akkor a kisebb már legitim? Tehát a Sebrenicai mészárlás áldozatai nem számítanak, mert ott "csak" 8700 embert mészároltak le a holokausztban meg 5-6 millió zsidó veszett oda? A logika egy kicsit sem sántít ugye?


"soha sehol sem volt kiemelve hogy "b**inak lenni jó""

Most azt hányod a szemünkre, hogy nem reklámozzuk az identitásunk? Korábban pont ez volt a bajotok. Ha meg arra utalsz, hogy a melegek soha sem álltak ki a jogaikért az is azt bizonyítja, hogy még csak foggalmad sincs a dologról. Hallottál a Stonewall riots-ról? A spanyolországi tüntetésekről? Csak néhány példa. De rossz hírem van, az általatok annyira gyűlölt Pride mozgalom pont ezekből a melegjogi tüntetésekből nőtték ki magukat.


"Még az ókori görög között sem ..." ez baromság. A görögöknél teljesen elfogadott dolog volt a homo és biszexualitás. Semmi köze nem volt az önimádathoz. Csak egy példa: Platon a Symposium-ban ír arról, hogy az (egyébként tökösségéről ismert) spártai hadseregben a homoszexuális kapcsolatok kifejezetten támogatva voltak, mert úgy gondolták, hogy ha a katonákat gyengédebb szálak fűzik egymáshoz akkor sokkal bátrabban harcolnak a csatában. Ugyanezt írja pl Xenophon is meg egy rakat HITELES KORABELI FORRÁS.

"És ezért mondom hogy sosem volt meleg felkelès sosem volt szabadságharc" erről már beszéltünk, hogy nyilván volt, csak Te nem tudsz róla.

"Millió ponton bizonyítva van hogy az ember nem születik homoszexuálisnak" Hát persze, és a föld lapos és jetik népesítik be csak a háttérhatalom elrejti őket az idegenek segítségével. SOHA SENKI NEM BIZONYÍTOTTA AMIT ÁLLÍTASZ! Ha így lenne akkor a biológusok miért kezelik tényként, hogy megalapozott, bizonyított genetikai eredete van a homoszexuális HAJLAM-nak. A legnagyobb érvetek ez ellen, hogy az egypetéjű ikreknél "csak" 50% esély van arra, hogy ha az egyik fél homoszexuális akkor a másik is az lesz. Mert az egypetéjű ikrek egyformák. Csak ezen meg a biológusok röhögnek. Egyrészt mert egy genetikai sajátosság 50%-os előfordulása adott körülmények esetén jóval több mint bizonyító értékű másrészt meg azért, mert az egypetéjű ikrek csak és kizárólag a szétválásukig egyezek meg teljesen. Onnantól bár nagyon hasonlóak mégis számtalan ponton mások. De mindegy, Higgy amit akarsz.

"Ha ez nem tetszik akkor tegyenek ellene és ne csak vinnyogjanak meg kaparják a falat hogy "de pedig fogadjatok el"" előtte meg azt mondod, hogy rejtőzzünk el. Akkor most melyik. Mert nagyon úgy tűnik, hogy Téged minden zavar. Illetve csak egy dolog, az hogy létezünk.


"Én se megyek nőket lefejezni a hősök terère pedig ez is elfogadott pár helyen"

A nők nevében köszönöm a kegyességed. Csak egy valamit felejtesz el. A homoszexualitást Magyarországon SEMMILYEN TÖRVÉNY NEM TILTJA. Ha te a Hősök terére mennél nőket lefejezni akkor viselned kellene a törvényi következményeit. Ugyanígy ha melegeket vernél, gyilkolnál ahogy ennek a vágyát korábban kifejtetted azzal is TE követnél el bűncselekményt és nem mi azzal, hogy kézen fogva sétálunk az utcán.

És hadd idézzelek Téged: "Ha ez nem tetszik akkor tegyetek ellene és ne csak vinnyogjatok".

2019. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!