Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szeretik a homofóbok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a homofóbok bántani a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó nekik?

2019. ápr. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
7%

Szó sincs arról, hogy jó lenne bántani a melegeket. Csakhogy ők mindent bántásnak vesznek, azt is, ami nem az. A heterók értsék meg, hogy a homokosoknak más a véleményük, de a homokosok megsértődnek, ha a heteróknak más a véleményük. Aztán ott van az, hogy sok meleg vissza él ezzel.

Aztán egy példa: Van egy ismerősöm, kirúgott egy srácot, mert totál alkalmatlan volt a munkára, állandóan lógott, meg mindent csinált, csak azt nem ami a feladata volt. Aztán mikor kirúgta, feljelentette, hogy azért rúgta ki, mert ő meleg. Pedig nem azért, az ismerősöm nem is tudta, hogy az. Azóta járkálhat a bíróságra. Addig semmi gondja nem volt a melegekkel, de ezek után már útálja őket.

2019. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
97%
Mert az ő életükbe is kell valami öröm és már minden macskát és kutyát megmérgeztek a környéken.
2019. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes, hogy mindenki azt gondolja, hogy csak a pride kapcsán támadnak meg melegeket, mert "hivalkodóak", pedig ez nem így van. Most volt Szegeden egy meleg témájú kulturális rendezvény (ráadásul négy fal között), és mégis szétbarmolták a neonácik...

A kérdésre válaszolva pedig én is azt gondolom, hogy ők a frusztrációjukat így vezetik le, ha nem a melegeken, akkor a romákon, a migránsokon, stb.

2019. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
86%
Olyan szinten abszurd, hogy inkább nem fogja meg valaki a párja kezét az utcán, azért, hogy a melegek se, hogy az fenomenális. Fene se gondolná, hogy a homofóbiának van ez a szintje. Jót röhögtem rajtad, köszönöm szépen.
2019. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
9%

ma 18:06


Nem azért nem fogom meg te nagyon ostoba hanem mert nem kell 0-24 ben összeragasztva lenni ahhoz hogy szeressük egymást a csajommal...


De ha kötekedni akarsz azt mond inkább és ne tedd nevettsègessè magad

2019. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
97%

0-24-ből 9 óra elmegy a melóra, 1.5 óra meg házkörüli munkára (főzés pl. :D simán van egy óra egy nap, ha nem rendelsz vagy előre gyártott kaját eszel, mellette heti egy nagymosás, valamennyi takarítás), 8 óra alvás, marad 5 nyomorult órád, amikor érdemi időd lehet a pároddal, ha nem éltek együtt, az lecsökken 1-2 órára... na most ha abban a kevés időben a kezét fogod, már miért lennétek összeragasztva? :D

ezt magyarázd el nagyon szépen kérlek, mert nem értem, hogy kézenfogva sétálás miért egyenlő az összeragasztva létezéssel? :D

mert öszregasztva létezésnek én sem vagyok híve, és szerintem nem is találsz olyat, aki nálam jobban ellenzi :D de a kevés együtt töltött időben meg igenis megfogom a másik kezét :) pláne ha heti 1-2 nap pár óráról van szó

2019. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan azért mert ha együtt akarunk lenni akkor magunkra zárjuk a lakást viszont ha emberek közé akarunk menni akkor ott meg ne azon legyen a hangsúly hogy "idenèzzetek mi egy pár vagyunk" hanem hogy kimozdulunk szórakozunk vásárolunk sètálunk beszélgetünk a friss levegőn és ezek közül egyik sem követeli meg hogy markolásszuk egymás kezét még ha olyan K**szottul romantikusnak tűnik is...
2019. ápr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
97%

valóban nem követeli meg, azonban az emberek nagy többségének ez egy plusz élvezeti faktor benne és szerintem semmi kirívó nincsen benne... és azt sem gondolnám, hogy ez bárki mutogatásnak élné meg, csupán jó a másik érintése, a fizikai közelség

de akkor még vegyük azt a példát: te vagy a párod elutazik 3-4 hónapra, kikíséred az állomásra, nem adsz búcsúcsókot? vagy amikor visszajön, nem fogadod csókkal? szerintem az állomás az egy teljesen elfogadott hely a nyilvános csókra... nem, nem arra gondolok, amikor valaki majdnem ledugja a nyelvét a másik torkán :D

2019. ápr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
11%

ma 20:34


Bevallom ilyen még nem Fordult elő hogy elutazott volna valamelyikönk pár napnál tovább.

Igen ott mondjuk volt egy gyors puszi de nem tudom hogy ha mondjuk hónapokra elutazna akkor hogy lenne a búcsúzkodás...

Én azt hiszem hogy ott is tartanám magam ahhoz hogy nem a mennyiség hanem a minőség a fontos.

"Egy homlokra adott puszi néha többet ér mint egy csók vagy egy percekig tartó csőrözès" (ezt már exem mondta én meg hiszek neki azért van idézőjelben)

2019. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, adott esetben többet ér a homlokra adott puszi vagy egy ölelés mint egy csók.

De nem ez a lenyeg. A lényeg az, hogy ennek a megítélése a te jogod vagy a környezetedé. Mert azért valljuk be, más szájízzel ad az ember puszit a kedvese homlokára amikor úgy érzi, hogy ezzel fejezheti ki legjobban az érzéseit meg más szájízzel adja akkor amikor minden porcikája azt súgja, hogy meg kéne csókolnia őt de nem lehet.

És ez az a méltányosság amiről korábban írtam. Azt a búcsúcsókot lehet, hogy senki sem veszi észre de neked erőt adna azokra a hetekre amíg a kedvesed távol van. De még ha észre is veszi valaki. Valóban többet ér egy perc megrökönyödés amit 10 perc alatt elfelejtesz mint egy embertársad több napos kínlódása?

2019. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!