Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szeretik a homofóbok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a homofóbok bántani a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó nekik?

2019. ápr. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
97%

Basszus. Mi is azok vagyunk akik benépesítették ezt a területet. Ne viccelj már. Mi sem jötmentek vagyunk, itt születtünk mind.

A helyedben én nem nyugtatnám magam azzal, hogy biztosan nem leszek útjába a "többségnek". Nem egyszer volt már rá példa a történelem során. A zsidók sem gondolták vallási alapon lehet népet irtani mégis megtörtént. Megtörtént már faji, politikai, gazdasági indokból is. Egy olyan társadalomban ahol a kirekesztés eszköz bárki válhat célponttá.

Ha a nagykönyvben csak az van hogy élni és élni hagyni akkor ez a melegekre miért nem vonatkozik? Mi is csak élni akarunk. A heteróknak semmi problémát nem okoz a melegek élete ha maguk nem csinálnak belőle problémát.

Miért gondolod, hogy mártírkodás, ha egy meleg szereti a hazáját és szeretne ott élni ahol a családja a barátai és ismerősei is élnek. Nem arról van szó, hogy mindenki gyűlöl minket. Közel sem.

Ezt most nem értem. Nem mész meleg bárba, nem mész felvonulásra akkor a melegek meg ne menjenek utcára meg bevásárolni? Ezt nem gondolod Te sem komolyan. Legalábbis remélem, hogy nem. Tudod mi a "közterület" fogalma? Ugyan annyira a miénk is mint amennyire a Tiéd.


Nagyon tévedsz az utolsó bekezdésedben. Melegbárba nagyon sok heteró is jár ahogy felvonulásra is. Bárba főleg csajok, mert tudják, hogy ott nem mászik rájuk egy pasi sem. És Neked sem esne semmi bajod max max kapnál pár ajánlatot de nem erőszakolna meg senki az biztos. Mi sem vagyunk állatok akár mennyire is próbálják ezt elterjeszteni rólunk.

2019. ápr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
2%

Senki sem mondta hogy állatok lennétek. És nem azt mondtam hogy ne menjenek utcára vagy boltba hanem hogy ne viselkedjenek úgy hogy belekössenek az emberek ha olyan emberek közé megy akik ezt jó eséllyel nem preferálják.

És igen élni és élni hagyni az elv továbbra is ami azt is jelenti hogy a heteroszexuális embereknek joga van egészséges heteroszexuális környezetben feknőnie és èlnie ha ezt szeretné mert nem akar lépten nyomon homoszexuális emberekbe Botlani. Ezzel akkor ne foglalkozzunk?


Illetve nem a homoszexuális emberek népesítették be ezt a helyet mert homoszexuális emberek képtelenek a szaporodásra.

Egységes heteroszexuális emberek gyermeki az összes homoszexuális ember.

2019. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
97%

Ha nincs gyereked akkor te sem népesítetted be jobban mint én. Ráadásul a családomnak talán több köze van hozzám mint hozzád, hisz veled csak az a közös pontjuk, hogy heteroszexuálisok vagytok. Nekünk meg jellemzően hasonló a génállományunk. De ezen nem veszünk össze. (csak kicsit vicces amikor ilyenekkel dobálózol. Ez kb olyan mint ha azt mondanád, hogy kiűztük a törököt. Hát nem mi űztük ki, hanem az őseink. Ugyan annyira az én őseim is mint amennyire a tieid :D )


A heteroszexuálisnak semmi hátránya nem származik abból ha melegekkel találkozik. Hidd el nem fertőzünk. De ha egy heteroszexuális nem akar melegekkel találkozni akkor jobb ha ő maga költözik el. Lehetőleg egy lakatlan szigetre. Tudod, minden 20. ember meleg statisztikailag. Nem tudod kikerülni.

Ne most őszintén. Szerinted mégis miben lesz kevésbé egészséges egy környezet attól, hogy melegek is vannak benne? És ha már itt tartunk akkor a melegeknek miért nem jár ugyan ez a jog? Egy homoszexuális embernek is joga van egészséges elfogadó környezetben feknőnie és èlnie ha ezt szeretné mert nem akar lépten nyomon homofób/rasszista emberekbe botlani. Ezzel akkor ne foglalkozzunk?


Azt mondtad "Élni és élni hagyni elv" érvényesüljön. Ha Ti békén hagytok minket mi sem fogunk másképpen viselkedni mint bárki más az utcán (legtöbben eddig sem viselkedtünk másképp).


Másrészt nagyon fura nekem, hogy velünk ekkora problémátok van. Az viszont senkit sem zavar, hogy a lakosság 25%-a masszív alkoholista. És az alkoholizmus tényleg valós veszélyt jelent az általad is annyira óvott heteroszexuális fiatalokra. Évente 6-8ezer magyar ember halálában játszik közvetlen szerepet az alkohol és közel 700 milliárdos éves költséggel terheli az államkasszát. De ez mit sem számít. A mi 5%-os kisebbségünk a legnagyobb probléma ami tönkreteszi a felnövekvő heteroszexuális népesség életét. Hogy van ez?

2019. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

#28


Ezt irtad

"

Nekem van bajom a homoszexuális emberekkel ezzel a műfajjal tehát én fel merem vállalni hogy nem tudok elfogadó lenni

"

Ellentmodasz saját magaddal, a leszbikusok is homoszexualitas ba tartoznak:D

2019. ápr. 3. 23:55
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

A homofóbok azért szeretik bántani a LGBT embereket, nem csak a melegeket, mert nem kedvelik őket. Benne van a nevükben -fób. Itt sokan leegyszerűsítik a helyzetet és kijelentik hogy a -fób, fóbia szavak félelmet takarnak, holott ez egy p*csaság. Ha valamitől félek, azt nem fogom utálni, nem? Megtanulhatná itt pár ember, hogy a görög eredetű fóbia (phobos) gyűlöletet, undort, averziót, és irtózást is jelent.


Valaki említette, hogy a legtöbb homofób valójában meleg. Biztos akad ilyen is, nem mondom, de ha valaki valamit gyűlöl akkor attól még nem válik a saját gyűlölete tárgyává. Én pl. nem szeretem a muskátlikat, mert büdösek az én orromnak, de attól én még nem leszek muskátli.


Az előző válaszokban itt valaki a melegbüszkeséget emlegette. A dolog elmélete tényleg az, hogy egyenlőséget, toleranciát teremtsenek a másság és a 'normalitás' közt. Ez mind szép meg jó, de ha megnézed a felvonulást azt látod, hogy fél Pest le van zárva, mert pár ember késztetést érzett arra, hogy rózsaszín tollal a seggében pl. vallási jelképeket gyalázzon fényes nappal. Én személy szerint orosz mintára beszüntetném a felvonulást. Minek ez? Belőlem a felvonulás nem toleranciát, hanem undort vált ki, annak ellenére hogy vannak a felvonulók közt normálisak is(de minek?). Meg egyébként is minek mások orrára kötni azt, hogy melyik nemet szereted? A heterók se mennek ki az utcára táblákkal, hogy hirdessék, márpedig ők heterók. Vagy random odamennek a haverjukhoz, hogy figyeejjééé má tesa én a csajokat szeretem.


Következő dolog: nem értem, hogyan van kevesebb joguk a melegeknek. Minden alapvető emberi joguk garantálva van. Miért kell extra? Atrocitás persze érhet, de az sem ok nélkül, ha pl. homofóbok agyonvernek az utcán, az nem azért történik mert szépen néztél az égre, hanem mert buzultál, provokáltál. Aki házasodni akar azonos neművel hivatalosan annak üzenem, hogy elég ciki, hogy egy szaros papír kell a boldogságotokhoz.


Lehet, hogy ezen válasz alapján én is le leszek homofóbozva, de nem érdekel. Én ezt mind melegként írtam és szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki melegként beszüntetné az ostoba felvonulást. Egyszerűen provokáció az egész. A párom, akivel már 10 (igen baz+, tíz) éve vagyunk együtt szintén hasonlóan gondolkodik, eszünkben sincs kimenni felvonulni, meg Hollandiában házasodni, nem is kötjük más orrára a kapcsolatunkat, ha valaki rákérdez akkor nem hazudunk. Szerintem ez a standard. Válaszommal nem sértettem meg senkit remélem, ha igen pereljen be :D


27/F

2019. ápr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 23:55


Nem mondtam ellen a szavamnak

Nem lesz rosszabb ember ezt írtam szó szerint.

Tehát én elkönyveltem magamban azt hogy ő egy X ember mert ki is akarja próbálni és nem gondolom hogy x-1 lenne mert ki is próbálja.

Ugyanúgy vélekedek róla most is és akkor is ha tettlegességig fajul a gondolatai


Értelmezd a szöveget és ne kötekedj csak ha érdemben tudsz hozzászólni ...

2019. ápr. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

#35:

"ha valaki valamit gyűlöl akkor attól még nem válik a saját gyűlölete tárgyává."

Az elmélet alapja az, hogy az a személy aki teljes mértékben tisztában van az orientációjával abból nem vált ki semmilyen hatást a melegek látványa. Az extrém negatív reakciókat ara vezetik vissza, hogy aki elfojt magában valamit azt irritálja az elfojtás tárgyának látványa, mert emiatt felszínre törnek az elfojtott érzések, vágyak. Ez könnyen belátható. Ugyan ez a jelenség zajlik le pl amikor a fogyókúrázó ember előtt zabálja valaki a franciakrémest.

Nem állítom, hogy minden esetben erről van szó. Ezer más oka lehet a gyűlöletnek.


"de ha megnézed a felvonulást azt látod, hogy fél Pest le van zárva, mert pár ember késztetést érzett arra, hogy rózsaszín tollal a seggében pl. vallási jelképeket gyalázzon fényes nappal."

Hadd kérjek valamit. Guglizz már rá a "Budapest Pride" kifejezésre és nézd már meg milyen képek vannak feltöltve. Főleg a csoportképek érdekesek. Igen, fogsz látni néhány jelmezes embert (néhányuk valóban provokatív) de a többség baromira nem az amit leírtál. Teljesen átlagos emberek, teljesen átlagos ruházatban. És nehogy már azért ne legyen megtartva egy kulturális esemény mert de rossz, hogy le van zárva fél Pest. Akkor ne legyen semmilyen tüntetés, ne legyenek nemzeti ünnepek, ne legyen semmi mert a forgalom mindenek előtt.


"Én személy szerint orosz mintára beszüntetném a felvonulást. Minek ez? Belőlem a felvonulás nem toleranciát, hanem undort vált ki, annak ellenére hogy vannak a felvonulók közt normálisak is(de minek?). Meg egyébként is minek mások orrára kötni azt, hogy melyik nemet szereted? A heterók se mennek ki az utcára táblákkal, hogy hirdessék, márpedig ők heterók. Vagy random odamennek a haverjukhoz, hogy figyeejjééé má tesa én a csajokat szeretem."

Végtelenül elszomorít, hogy meleg létedre így gondolkodsz. Neked megfelel a jelenlegi helyzet, mert olyan helyen és környezetben élsz ahol az igényeidnek megfelelően meg tudod élni az identitásod a pároddal. De nem mindenki ilyen szerencsés. És Neked is félreállna a szád, ha megkapnád a levelet, hogy hol és mikor kell megjelenned az átnevelő terápiára illetve amikor a rendőrség hív fel azzal, hogy a párod épp az intenzíven fekszik mert valaki éppen provokációnak érezte, hogy meleg és létezik.

A Pride nem arról szól, hogy mindenkinek az orrára akarják kötni, hogy kihez vonzódnak. A pride arról szól, hogy felhívják a figyelmet arra, hogy az LMBTQ+ közösség sem akar semmivel sem többet csak békében élni egymás mellett.

A heterók sem mennek ki az utcára prezentálni a szexualitásuk? A francokat nem. Csak nem kell hozzá Pride, mert megtehetik minden nap minden percében. Mert ez természetes. Természetes, hogy a fiatal pár ölelkezve ül a padon a parkban. Természetes, hogy kézen fogva sétálnak, természetes, hogy csókkal üdvözlik egymást. Te ezt nem teheted meg a pároddal anélkül, hogy szemrehányó tekintetek, megjegyzések vagy akár fizikai erőszak ne követné az eseményeket. Ez neked nem probléma de sokaknak az.


"Következő dolog: nem értem, hogyan van kevesebb joguk a melegeknek. Minden alapvető emberi joguk garantálva van. Miért kell extra?"

Jogilag, a törvény előtt valóban megvannak ugyan azok a jogaink (a házasságot leszámítva) mint bárki másnak. Csak ezeket a jogokat nem gyakorolhatjuk atrocitások nélkül. Milyen joggyakorlás az aminek kórház a vége?. Ez baromira nem extra jog! Vagy akkor legyen illegális és tudjuk mihez tartsuk magunk. Aztán pakolhattok Ti is és mehettek Hollandiába.


"Atrocitás persze érhet, de az sem ok nélkül, ha pl. homofóbok agyonvernek az utcán, az nem azért történik mert szépen néztél az égre, hanem mert buzultál, provokáltál."

Basszus ezzel leb*sztad a biztosítékot. Jogállamban élünk nem Észak Koreában. SEMMI NEM JOGOSÍT FEL SENKIT FIZIKAI ERŐSZAKRA EGY MÁSIK EMBER ELLEN! Hogy mondhatsz olyat, hogy egy bűncselekmény jogos? És ez teljesen független a témától! Még ha provokál akkor sem! Te beszélsz itt arról, hogy minden jogunk megvan közben meg legitimnek tekinted ha a jog gyakorlása fizikai bántalmazást von maga után? Gondold már végig miről beszélsz!

Azt mondod, hogy ha kérdezik elmondjátok, hogy melegek vagytok és egy párt alkottok. Aztán mi van, ha ezt egyesek már elég provokációnak tekintik ahhoz, hogy megvárjanak és féltéglával addig üssenek amíg mozogtok? Ez valóban teljesen jogos volna szerinted?

Persze sarkítok, de itt egy friss példa:

[link]

Kultúrális esemény, zárt helyen megtartva. Ők aztán senkit sem zavartak. Egyeseknek ez mégis elég volt ahhoz, hogy tönkretegyék az eseményt. Persze a Te elveid szerint ez is provokáció volt és meg is érdemelték. Nem értelek. Őszintén nem értelek...


"A párom, akivel már 10 (igen baz+, tíz) éve vagyunk együtt"

Gratulálok a 10 évhez és sok boldogságot kívánok a következő 10-hez is!

2019. ápr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a kérdést nem ebben a kategóriában kellett volna kiírni, mert ezt a kategóriát 99%-ban a melegek olvassák, tehát a homofóboktól itt nem fogsz racionális választ kapni. (Már ha egyáltalán a valóság érdekel és nem önigazolást keresel.)
2019. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

Én nem bántom őket, viszont az már zavar, hogy ha valahol én kijelentem, hogy nekem ez nem tetszik, és a homoszexualitást nem tartom jó dolognak, akkor onnantól én vagyok a világ rossza.

Most ha valakinek joga van melegnek lenni, akkor nekem meg jogom van kimondani azt, amit gondolok róla.


A másik meg ez a bántás téma.

Ha már kimondja valaki, hogy a melegeket nem szereti, azzal egyből bántva van az összes meleg, és ez hű de rossz dolog.

Viszont az tök helyénvaló, ha ezt a vèleménynyilvánítót ekèzik a melegek, mert hát nekik megis csak joguk van.


Na ebből van iszonyatosan elegem...

2019. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
97%
Azt felejted el utolsó hogy a véleményen lehet változtatni a szexuális orientáción meg nem. Attól, hogy savazod a melegeket ők még azok maradnak és ezzel még szarabbá teszed a helyzetet. Nézd úgy a helyzetet mint ha egy meddő nőnek magyaráznál arról, hogy fogy a nemzet és aki nem szül három gyereket az nem is nő. Szerinted ez hogy esne neki? Ha ehelyett inkább csendben maradnál a helyzet már jobb volna ha ne adj isten megpróbálnád megérteni esetleg elfogadni őket akkor meg az alaptalan gyűlöletedtől is megszabadulnál. Persze gyűlölkodni könnyebb, meg jobb a kis lelkednek ha másnak is szar az élete...
2019. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!