Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki nagyon homofób és állandóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon homofób és állandóan a melegeket szidja az nem lehet hogy maga is meleg?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam aki állandóan szidja a melegeket, leb*zizza a kicsit másabb embereket, mindig arról beszél hogy nagyon gáz meg nagyon nagy probléma melegnek lenni, meg mindig azt bizonygatja hogy ezt a csajt meg azt hogy meghúzná meg hogy egy nőt szeretni normális nem egy férfit. Ez teljesen rendben is van, én is így vagyok vele hogy ez a norma. De aki ennyire homofób és szidja a melegeket, meg azt bizonygatja hogy ő hogy húzná a csajokat nem lehet hogy maga is meleg? és azért homofób mert magában is látja a homoszexuális hajlamot amit így akar elfojtani?? sokszor gondolkoztam ezen és lehet hogy van a homofóbiának köze a látens melegséghez meg a homoszexuális hajlamokhoz
2019. márc. 7. 19:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Nem, ez ellentmond minden józan logikának, viszont bevett mantra a libbantak részéről, ha nincs kéznél ellenérv.
2019. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%
Talán inkább biszex. Talán
2019. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem azért de egy homofób ember aki folyton azt bizonygatja hogy mennyire odavan a nőkért, és folyton a melegeket szidja, kicsit nem gyanús? Normális ember aki tudja magáról hogy nem meleg nem áll le bizonygatni hogy a nőket szereti meg a melegek milyen nyomorékok, hanem inkább hallgat és örül hogy hetero nem? legalábbis én hetero vagyok és nincs bajom a melegekkel, ő dolguk, sosem mondtam semmit rájuk, plusz a hetero beálítottságom se kezdem el bizonygatni olyanokkal hogy állandóan nőimádatról beszélek
2019. márc. 7. 20:02
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Aki homofób az meleg, méghozzá nem kis mértékben. Azért szidja a melegeket, mert fél, hogy a környezete nem fogadja el. Na ő küzd azért hogy heteró legyen, és amikor meglátja pl a felvonulást persze, hogy ingerült lesz, amikor ő mindent megtesz hogy heteró legyen, hogy a környezete ne tartsa b??inak, és még melegeket kell látnia. Ez belül bosszantja, mert hát szeretne ő a saját nemével lenni, de fél attól, hogy kirekeszti a környezete.
2019. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Látens meleg
2019. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Utolsó, a látens meleg egész pontosan mit jelent? interneten utánanéztem egyszer de nem volt teljesen érthető
2019. márc. 7. 20:09
 7/38 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el Freud elmeletet a homofobokrol
2019. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
20%

Van, aki az, de szerintem a homofóbok többsége nem az. Ezt csak a melegek terjesztik róluk, mert egy jó visszavágás.

Általában vallási indíttatásból utálják őket vagy túlzott maszkulanitás miatt, ami rendszerint szélsőséges nacionalizmussal is keveredik.

2019. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
10%
De biztosan az. Tehát aki rásszistázza a másikat, meg nácizza, az maga is az? Szegény jogvédők most lebuktak.
2019. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
87%

"mindig arról beszél hogy nagyon gáz meg nagyon nagy probléma melegnek lenni..."

Megmondhatd neki, hogy a magafajta miatt nehéz bizony melegnek lenni.


Egyébként nem mindig függ össze a két dolog.

Van, hogy olyanokat is zavarnak a melegek, akik el vannak nyomva otthon, teszem azt ha otthon a pasi viseli a szoknyát, és a nő irányítja.

Azt bírom, mikor ezek a maszkulin hetero mellette homofób pasik kislányozzák le a melegeket, meg azzal a címszóval illetik őket, hogy nem férfiak.

Hány férfi meri bevallani úgy őszinté a párjának ha megcsalta? Hány pasi mer beszélni a szexuális vágyairól? És a többi.

Őket az is zavarja, hogy nyitottak vagyunk, merünk beszélni arról akik vagyunk.

2019. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!