Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki nagyon homofób és állandóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon homofób és állandóan a melegeket szidja az nem lehet hogy maga is meleg?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam aki állandóan szidja a melegeket, leb*zizza a kicsit másabb embereket, mindig arról beszél hogy nagyon gáz meg nagyon nagy probléma melegnek lenni, meg mindig azt bizonygatja hogy ezt a csajt meg azt hogy meghúzná meg hogy egy nőt szeretni normális nem egy férfit. Ez teljesen rendben is van, én is így vagyok vele hogy ez a norma. De aki ennyire homofób és szidja a melegeket, meg azt bizonygatja hogy ő hogy húzná a csajokat nem lehet hogy maga is meleg? és azért homofób mert magában is látja a homoszexuális hajlamot amit így akar elfojtani?? sokszor gondolkoztam ezen és lehet hogy van a homofóbiának köze a látens melegséghez meg a homoszexuális hajlamokhoz
2019. márc. 7. 19:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9%
Oké, ne legyen betegség, mert ezen mindig megsértődtök, de hogy abszolút rendellenesség, abban kiegyezhetünk.
2019. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
88%

"Minden egészséges élőlénynek van két alapvető ösztöne: önfenntartás és fajfenntartás. A homoszexualitás az egyiket kizárja, tehát betegség"


Önfenntartás nálam megvan, ahogy szerintem a legtöbb melegnél.

A fajfenntartásról meg annyit, hogy van 3 csaj ismerősöm akik évek óta szeretnének gyereket, hetero kapcsolatban vannak, de nem jön össze nekik, ezek szerint betegnek nevezhetem őket. Köszi a felvilágosítást.


Ha fajfenntartás miatt létesít valaki szexuális kapcsolatot, ezek szerint az normális, de a heterok sem mindig a fajfenntartás miatt szexelnek, ide sorolhatnám a maszturbálást is, akik maszturbálnak betegek?

A szexben már annyi pozitúra van, meg ott a cumi is, szerintem az sem a fajfenntartás miatt van, akkor az is abnormális.

2019. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem jön össze a gyerek, akkor valami rendellenesség van az egyik félnél, ami alapvetően betegség, szóval ja, igazad van. Nem kell besértődni ezen.
2019. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
14%

"A fajfenntartásról meg annyit, hogy van 3 csaj ismerősöm akik évek óta szeretnének gyereket, hetero kapcsolatban vannak, de nem jön össze nekik, ezek szerint betegnek nevezhetem őket. Köszi a felvilágosítást."

Jó eséllyel meddők, ami szintén betegség. Szívesen.


"Ha fajfenntartás miatt létesít valaki szexuális kapcsolatot, ezek szerint az normális, de a heterok sem mindig a fajfenntartás miatt szexelnek, ide sorolhatnám a maszturbálást is, akik maszturbálnak betegek?"

A szexet is a fajfenntartási ösztön miatt kívánjuk, függetlenül attól, hogy éppen akarunk-e gyereket vagy sem. Te hol voltál biológiaórán?

2019. márc. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és Kínában érthető, hogy nem tartják nyilván betegségként, hiszen ott régóta probléma a túlnépesedés, azon pedig nem segítene, ha kevesebb lenne a b_zi. Európában ellenben más a helyzet, itt csökken a népesség.
2019. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
mi se vagyunk kevesen :D egyébként szerintem nem betegség, és nem annak születik az ember, hanem később ő maga dönti el melyik nem tetszik neki jobban :D
2019. márc. 8. 13:05
 27/38 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel most megdöntöd az " ők nem tehetnek róla, így születtek " elméletet?
2019. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Nem teljesen kizárt hogy így születnek, de azért ez mégis csak érdekes. Mi indokolná azt hogy valaki annak szülessen? Sok genetikai tanulmány meg kutatás kimutatta hogy a meleg ès nem meleg ember agyában, agyműködésében és génjeiben nincs eltérés :D na most ha nincs semmi eltérés genetikailag hogy lehet annak születni?
2019. márc. 8. 13:21
 29/38 anonim ***** válasza:
76%

Ha a homoszexualitás mint szexuális beállítottság betegség, akkor a heteroszexualitás is az.


A betegséget elvileg gyógyítani lehet, sokan zárnák táborokba a melegeket, akkor a heteroszexualitást is lehet gyógyítani, ergo, egy heteroból is lehet meleg, oda vissza kell működnie.

2019. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
29 esnek igaza van
2019. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!