Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szomszéd fiú állandóan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd fiú állandóan a számat nézi. Meleg lehet?

Figyelt kérdés

Ha összefutunk a lépcsőházban és váltunk pár szót, feltűnt, hogy mindig a számat nézi. Komolyan olyan érzésem van, mintha le akarna kapni. Meg amúgy elég melegesen mozog, bár nem ismerem még annyira.

Nem volt koszos a szám vagy a fogam!


2018. febr. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hogy őszinte legyek, én is megnézegetem a férfitársaim ajkait akaratlanul ha szépek... Úgyhogy lehet rá esély hogy van valami hajlama, de ne erre alapozz.
2018. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

???????

Én is sokszor a másik száját nézem, ha beszél....

Amúgy meg minidig azt nézed a másikon, ami magadon zavar.

Én pl mindig a másik haját nézem, ha aznap úgy érzem, hogy az enyém szarul áll, lehet baja van a saját szájával, fogával, ezért nézi mindenkin azt....

2018. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem. Akkor a sliccedet nézné... :)
2018. febr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jutott eszembe elsőre, hogy hallássérült. :S
2018. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbival értek egyet, nekem is ez ugrott be rögtön...
2018. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok meleg, de szinte mindig mások száját nézem amikor beszélnek. Próbálok leszokni róla, de semmi mögöttes "lekapós" oka nincs, se nem mert szép és tetszene.
2018. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, erre is gondoltam, hogy hallássérült. Nem tudom, a beszédén nem érzékelhető ilyesmi. Egyszer olyan is volt hogy többen beszélgettünk és mások száját nem nézte. De majd még figyelem.
2018. febr. 10. 20:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te most egy heteró vagy, aki itt, a melegrovatban akarja megfejteni a szomszéd fiú fura tekintetét, vagy egy meleg, aki majd meg veszik, hogy bemagyarázzon magának olyat, ami nincs is? Mert ne tudd meg, mire képes ilyenkor az ember, azt jól pofára esik...
2018. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azért szoktam a beszélgetőpartnerem száját nézni, hogy meg tudjam állapítani, hogy ápoltak e a fogai. Ez sok mindent elárul a személyiségéről. Sőt én meg is szagolom, ez is fontos info.
2018. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Huu en mindig egyik munkatársam száját nézem de le is kapnám...
2018. febr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!