Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki nagyon homofób és állandóa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nagyon homofób és állandóan a melegeket szidja az nem lehet hogy maga is meleg?

Figyelt kérdés
Van 1 osztálytársam aki állandóan szidja a melegeket, leb*zizza a kicsit másabb embereket, mindig arról beszél hogy nagyon gáz meg nagyon nagy probléma melegnek lenni, meg mindig azt bizonygatja hogy ezt a csajt meg azt hogy meghúzná meg hogy egy nőt szeretni normális nem egy férfit. Ez teljesen rendben is van, én is így vagyok vele hogy ez a norma. De aki ennyire homofób és szidja a melegeket, meg azt bizonygatja hogy ő hogy húzná a csajokat nem lehet hogy maga is meleg? és azért homofób mert magában is látja a homoszexuális hajlamot amit így akar elfojtani?? sokszor gondolkoztam ezen és lehet hogy van a homofóbiának köze a látens melegséghez meg a homoszexuális hajlamokhoz
2019. márc. 7. 19:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem többször hetero az ilyen, mint meleg.

Naaagy nagy kamu, hogy a legjobban a melegek tudják utálni a melegeket. De persze létező jelenség, hogy egy homofób környezetben szocializálódott emberrel úgy kiszúr a sors, hogy meleget csinál belőle.

2019. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
14%

"egy nőt szeretni normális nem egy férfit. Ez teljesen rendben is van, én is így vagyok vele hogy ez a norma."


Te is homofób vagy, ezek szerint te is látens meleg vagy?


Szerintem a homofóbia inkább az alacsony IQ-val függ össze, mint az eltitkolt homoszexualiással.

2019. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
3%
Hát kérdező ez egy fasság ez az elmélet, ennyi erővel mondhatok bármiről bármit, úgyis úgy magyarázod ki, ahogy te szeretnéd hallani?
2019. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
83%

Volt kutatás a témában, a jelenség ismert és bizonyított. Bizony sok magát erősen melegellenesnek valló férfi esetében mutattak ki fizikai reakciót a saját nemükkel kapcsolatban.

Itt is írnak a kutatásról és a konkrét kutatási eredmények linkje is elérhető:

[link]

Az elmélet hátterében az áll, hogy a látens, saját magukat elfogadni képtelen férfiak képtelenek elviselni a melegek látványát, mert az a saját vonzalmukra emlékezteti őket.


Persze ez nem minden homofóbra igaz. Van aki vallási meggyőződése miatt gyűlöli a melegeket, van aki tanult viselkedési formát követ és olyanok is vannak akik negatív tapasztalat miatt neheztelnek valamiért a melegekre. A legtöbben persze egyszerűen nem is tudják mi a bajuk a melegekkel. Egyszerűen csak az van a köztudatban, hogy a homoszexualitás bűn. Meg sem tudják indokolni miért de mivel nincs semmi kapcsolatuk a dologgal ezért nem is áll érdekükben ezen a nézeten változtatni.

2019. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj,hogy senki nem ismeri el,hogy ez egy abnormalitás. Születési rendellenesség. Ne tegyünk már úgy,mintha normális lenne. Persze, nem is kell állandóan bántani a homoszexuális és leszbikus embereket. A fogyatékos se tehet róla,hogy az, így ők se.
2019. márc. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
81%

#15


Melyik diliházból szöktél? :D

2019. márc. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
12%

#14 Valószínűleg ez is olyan kutatás volt, aminél előre meg volt mondva, hogy mi legyen az eredmény. A tudomány a történelem során mindig az aktuális diktatúrát szolgálta, így volt ez az inkvizíció idején, a nácik alatt, és így van most is.

A 15-ösnek igaza van: akárhogy nézzük, a homoszexualitás betegség. Minden egészséges élőlénynek van két alapvető ösztöne: önfenntartás és fajfenntartás. A homoszexualitás az egyiket kizárja, tehát betegség.

2019. márc. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyik munkatarsam folyton engem b4zizott meg folyton felhoza a meleg temat azt mondta ha ram nez mindig ez jut eszebe rolam aztan megtudtam hogy egy masik munkatarsammal lecumiztak egymast aztan nagyon szegyellte magat hogy buz8ult massal es igy akatra elterelni a figyelmet hogy velem bu7ziskodott szoval bisex volt a srac csak nem tudta elfogadni magat
2019. márc. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
95%

Elsősorban #15-nek és #17-nek:

Nyilván, amit nem tudunk elfogadni az már nem is korrekt kutatás. Még akkor sem, ha utána lehet nézni, többször megismételt azonos eredményekkel zárult egymástól független források alapján is. Sőt, még az sem számít, hogy a szakma is elfogadja.

De ha egy egyházközeli szervezet rendel egy noname "kutatótól"/szervezettől egy "tanulmányt" amivel lehet bu*izni akkor az már egyből valós kutatás, még akár a köztévében is lehet lobogtatni. Akkor nem számít az sem, hogy a tudományos lapok egyike sem hajlandó leközölni, mert ha egy ennyire alaptalan iromány megjelenne náluk az a lap nívóját rombolná.

Nyilván lehet még betegségnek nevezni, annak ellenére, hogy az orvostudomány jelenlegi állása szerint NEM tartjuk betegségnek. Még a kommunista Kínában, akiket a liberális gondolkodásukról tartunk ugye számon, SEM tartják nyilván betegségként.

Persze a véleményetekhez jogotok van, ezt tiszteletben is tartom, de nekünk melegeknek meg hadd járjon már az emberhez méltó élethez és a szabad párválasztáshoz való, egyébként alapvető emberi jogként számon tartott, jogunk!

2019. márc. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Egyébkènt a hely ahol lakom minden családos ember melegellenes, mégis van egy meleg ismerősöm aki itt helyben dolgozik , elég jó a kapcsolatunk, és mondta hogy a fél község megdugta màr. Ennyit a homofóbok hitelességéről...
2019. márc. 8. 10:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!