Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért szeretik a homofóbok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a homofóbok bántani a melegeket?

Figyelt kérdés
Mi ebben a jó nekik?

2019. ápr. 2. 14:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak akkor akarják őket bántani, amikor hivalkodnak a booziságukkal, mint amilyen mondjuk a pride felvonulás. Minden jó érzésű heterónak ilyenkor felfordul a gyomra, és téglát vagy utcakövet kezd maga körül keresgélni...
2019. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, engem a pride sem érdekel. Annak semmi értelme, hogy kimenjek gyűlölködni vagy idegeskedni, nem túl magas értelmi szintre vall. Az meg, hogy ki hova dugja a micsodáját, szintén az ember magánügye. A homofóbia betegség, fogd fel így. Ezért "szeretik" bántanni a melegeket.
2019. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
71%

"Szerintem csak akkor akarják őket bántani, amikor hivalkodnak a booziságukkal, mint amilyen mondjuk a pride felvonulás. Minden jó érzésű heterónak ilyenkor felfordul a gyomra, és téglát vagy utcakövet kezd maga körül keresgélni..."


Köszönjük a homofób hozzászólást XD


Egyrészt senki sem "hivalkodik a homoszexualitásával". Még azok sem akik kimennek a pride-ra. Számodra az is hivalkodás ha megfognám a párom kezét az utcán de az egy picit sem az amikor Te tövig dugod a nyelved a barátnőd torkába a nyílt utcán egy padon.

És akiről írsz az nem "jóérzésű hetero", hanem egy agresszív, tajparaszt gyökér. Mert a jóérzésű heteró még ha nem is tetszik neki a látvány, vagy nem ért vele egyet akkor sem csinál semmi mást csak egyszerűen nem foglalkozik vele. Mert a jóérzésű heterónak bizony van annyi esze, hogy el tudja különíteni azokat a dolgokat amikhez van köze és amikhez nincs.

Na ez a különbség a magadfajta és a jóérzésű heteró között.


Hogy a kérdésre is válaszoljak ... válaszoljon a fene. Majd jönnek az #1-hez hasonlók és elmondják...

2019. ápr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 Drazicc ***** válasza:
32%
A homofóbia is érdekes hol kezdődik. Szerintem az akinek nem jó érzés nézni, hogy melegek fajtalankodnak az még nem homofób. És szerintem az se normális ha ezt a nyílt utcán heteró pár csinálja. Tehát homofóbia az aki fél a melegektől. Ha fél akkor valami oka van rá. Valami negatív tapasztalat. A félelem is túlélési ösztön. Ha valaki fél a romáktól valószínűleg azért mert volt rossz tapasztalata velük. Nem a bőrszínük miatt. Mert ha vki utál vkit a bőrszíne miatt akkor a falevelet is utálná mert az zöld meg a méhecskét is mert az sárga-fekete. Visszatérve a melegekhezvegy olyan ember aki utálja a melegeket csak mert azok az a down kórosokat is utálhatja csak azért mert azok. Egy ilyen ember nem intelligens. Viszont ha vkiben benne van a fóbia tehát fél, annak van valami oka valami rossz tapasztalat, és nem kéne csak azért a földbe döngölni mert megvan ez az érzés.
2019. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Eleg szomoru hogy ennyi homofob van tiszta kozepkor
2019. ápr. 2. 15:53
 6/47 anonim ***** válasza:
89%
Mert agyilag rohadtul visszamaradottak.
2019. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
26%

Valahol az #1 és a #4 esnek van igaza szerintem is...


Mármint èvszázadok alatt kialakult egy bizonyos "norma" hogy az emberek hogy viselkednek az utcán, vagy emberek között.

Viszont rengeteg olyan ember van akiknek ehhez nincs elég esze. Mármint az nem normális dolog hogy valaki azzal hivalkodik, hogy ő homoszexuális és ezt úton útfélen a kèpedve nyomja (Pride meg az utcán való enyelgès)

Viszont az sem normális ha egy heteró ember úgy gondolja hogy ő különb attól hogy ő heteró, úgy véli hogy neki bele szabad rúgni a homoszexuális emberekbe és több mindent megenged magának (pl nyilvános megalázás vagy a partnerèvel való enyelgès)


Emberek vagyunk és a vászon is attól színes ha különböző színekkel van kifestve.

De ha valaki elítèl egy bizonyos csoportot, még nem számít "-fob"-nak mert valóban nem fèlelemről beszélünk ebben az esetben hanem arról hogy valakinek az értékrendjèbe mi fér bele és mi nem.


Én mióta az eszemet tudom többnyire azt vallom hogy minden embernek addig tart a joga ameddig az nem sérti más ember jogait.

Viszont ha ezt nem képes elfogadni akkor ne csodálkozzon ha legyalázzák vagy így vagy úgy.

Nem gondolom hogy ez középkori élet lenne. A középkorban a kereszténységet akarták úgy lenyomni az ember torkán tűzzel vassal mint most ezt a felelőtlen életmódot, hogy "az lehetsz nyíltan aki vagy merd felvállalni magad"


Senkinek semmi köze nincs a másik nemi identitásához ugyanugy ahogy senkit sem érdekel más nemi identitása így ne is rakja a másik orra elé.

Én is végig tudok menni úgy az utcán hogy nem fogom a csajom kezét és nem mászok a szájába minden sarkon. Akkor tessék ugyanezt utánam csinálni a többi heteronak is és homoszexuálisnak is és máris megszűnik a nyílt gyűlölködés

2019. ápr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
95%

StevenUp!, hadd kérdezzek pár dolgot.


"Mármint èvszázadok alatt kialakult egy bizonyos "norma" hogy az emberek hogy viselkednek..."

1869-ben Wyoming szavazati jogot adott a nőknek. Azelőtt nem szavazhattak, sokáig tárgyként kezelték őket és Isten tudja mióta alsóbbrendűnek tartották a nőket mint a férfiakat. Akkor szerinted ezt a "normát" is kár volt megváltoztatni, hisz évezredek alatt alakult ki?


"az nem normális dolog hogy valaki azzal hivalkodik, hogy ő homoszexuális és ezt úton útfélen a kèpedve nyomja (Pride meg az utcán való enyelgès)" Legtöbbünk nem hivalkodik. Semmivel sem szeretnénk több jogot mint ami bárki másnak van. Mindig a Pride-al jöttök pedig szerintem fogalmatok sincs miről is szól az egész.

[link]

Én sem járok Pride-ra mert úgy éreztem, hogy nincs szükség arra manapság hogy felszólaljunk a jogainkért de nagyon úgy tűnik, hogy mégis van. Ezután én is el fogok menni.


"Én mióta az eszemet tudom többnyire azt vallom hogy minden embernek addig tart a joga ameddig az nem sérti más ember jogait."

Akkor nem értem, hogy miért nem a homoszexuálisok MELLETT szólalsz fel? Hisz lássunk tisztán. A valóságban szinte minden percben sérülnek a jogaink. Mindenki jogai. Egy egyszerű példa. Nekem jogom van a szabad párválasztáshoz, de ha az akit én párnak választanék nem így gondolkodik akkor az ő párválasztáshoz való joga érvényesül, az enyém pedig sérül. Extrém esetben: Mindenkit megillet a szabad vallásgyakorlathoz való jog. De amennyiben az én vallásom szűzlányok feláldozását írja elő akkor a vallásgyakorláshoz való jogom bizony sérülni fog.

Mi a lényeg? Az arányosság és a méltányosság. És itt nincs igazatok. Mert azt mondjátok, hogy a ti "jóérzésetek" előbbre való mint mások párválasztáshoz való joga. Mert azt mondjátok, hogy ha két állampolgár találkozik és szeretik egymást akkor megölelhetik, megcsókolhatják egymást. De csak akkor, ha különböző neműek. Ha azonos neműek akkor nem. Csak én úgy érzem, hogy elvárni a homoszexuálisoktól, hogy bújjanak el, rejtőzködjenek, vagy még jobb ha egyedül is maradnak és nem érintkeznek semmilyen formában egymással mert az zavarja a Ti erkölcsi értékrendeteket az nagyon nem arányos.

Másrészről a méltányosság. Ha jegyet veszel a buszra jogod van leülni. Ezt a jogod senki sem vitathatja el. De ha egy várandós nő, vagy egy remegő lábú bácsi is felszáll a legtöbben felállunk és átadjuk a helyünk. Mert, bár ugyanolyan jogaink vannak mint a másiknak méltányosságból az ő jogukat hagyjuk érvényesülni a miénk kárára. Mert azt érezzük, hogy a mi jogunk csorbulása kisebb (erkölcsi) veszteséggel jár mint ha a másik joga csorbul. De akkor miért nem vagytok képesek arra, hogy arra a 3.5 másodpercre amíg kikerül a meleg pár a látóteretekből félretegyétek az érzéseiteket és egyszerűen máshova nézzetek. Miért számít többet a ti "jóízlésetekhez való jogotok" mint a melegek párválasztáshoz való joga?


"Én is végig tudok menni úgy az utcán hogy nem fogom a csajom kezét és nem mászok a szájába minden sarkon."

Ez nagyon szép, de ez a Te döntésed. Mi is végigmegyünk így az utcán de nem azért mert így döntünk, hanem azért mert nekünk TILOS! Érzed a különbséget?

2019. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
5%
Nem szeretik. Csak a melegek sokszor annyira provokatívok, hogy néha muszáj helyre tenni őket.
2019. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%
Titeket ki tesz helyre?
2019. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!