Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit szólnátok egy AIDS törvényhez? Ti támogatnátok?

Figyelt kérdés

Az az ötletem, hogy minden homoszexuálist szőrnének a vírusra. Ha kiderül, hogy valaki fertőzött, annak meg kellene tiltani, hogy nem fertőzöttekkel szexeljen. Sajnos nálunk melegeknél 50x nagyobb az esélye, hogy elkapjuk, egyrészt mert könnyebben elkapjuk, másrészt, mert sok könnyűvérű, kicsapongó életű meleg van. Aki talán nem is tudja magáról, hogy fertőzött. Sokkal könnyebb lenne az ismerkedés, mert nem csoda, hogy félnek a betegségektől a meleg fiatalok. Így akár milyen lenne a szexuális élete valakinek, nem kaphatná el, mert tiltaná a törvény a betegnek, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen nem fertőzött személlyel.


Sőt én minden emberre kiterjesztenék egy kötelező szűrést Magyarországon, nem csak a melegekre. Biztos, hogy könnyebben tudnánk ismerkedni.:)



2017. febr. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kapsz 99.9% valós eredményt, mert 3-4 hét rengeteg idő. Ráadásul az ilyen vizsgálatoknak és intézkedéseknek nem aszerint kell megtörténnie, hogy az adott illető szerint mennyire hatékony, hanem 100%-os garanciát kell biztosítaniuk. Elvégre senkit nem korlátoz semmi, hogy 2-3 hétig olyan emberrel szexeljen, aki fertőzött.
2017. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 A kérdező kommentje:
Akkor mond meg, hogy milyen ettől jobb mód van, ami hatásosabb? Szerintem semmi.
2017. febr. 9. 13:35
 73/81 A kérdező kommentje:
De aki 5-10 évig vigyázott, az nagyon nem valószínű, hogy 2-3 hét alatt fog felelőtlenül szexelni. Persze ismételni kellene a szűrést, máshogy nem megy. Mert külföldiektől is összeszedheted.
2017. febr. 9. 13:36
 74/81 anonim ***** válasza:
81%

Ennél jobb és hatásosabb mód, ami 100%-ig garantálja a biztonságot, nincs. De nem is kell, hogy legyen.


Egész egyszerűen ne d*gj gumi nélkül olyannal, akiről nem tudod biztosan, hogy egészséges. Sőt, ne is sz*pd le. A megelőzés a leghatásosabb mód.

2017. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:
De ezt a melegek nagy részének hiába mondod, főleg a szopás részét.:)
2017. febr. 9. 17:34
 76/81 A kérdező kommentje:

"De nem is kell, hogy legyen. "

Ez azért fájt. Sajnálom, hogy a melegek nagy részét nem érdekli, hogy emiatt elítélnek minket az emberek.

2017. febr. 9. 17:36
 77/81 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel semmilyen idegenről nem tudom 100%ig, hogy egészséges, mert simán hazudhat bármivel kapcsolatban.:)
2017. febr. 9. 17:37
 78/81 A kérdező kommentje:
Ebből kifolyólag ha mindenki így gondolná, akkor senki sem szexelne szinte senkivel. De nagyon nincs így.
2017. febr. 9. 17:45
 79/81 anonim ***** válasza:
84%

Hát figyu a kérdésed az volt, hogy a melegek mit szólnának egy ilyen törvényhez.


Szerintem a választ nagyon szépen megkaptad :))))))))


A válaszokból leszűrheted, mennyi társadalmi támogatottsága lenne egy ilyennek.


Nem fogunk tízmillió emberre rákényszeríteni valamit, azért, hogy te biztonságosan szexelj, és mert irreálisan parás vagy.


Még ha ez nem tetszik neked, akkor sem.


Ez van :)))))))))

2017. febr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 A kérdező kommentje:
Hát persze ez van, én elfogadom mindenkinek a véleményét. Ja én nem vagyok parás, mert jelenleg csak egy emberrel szexelek, aki tiszta. Nem miattam kell ezt a törvényt meghozni már elmondtam, hanem az egész társadalom érdekében. Persze ezt én gondolom így. Én legalább is fogok tenni a melegek jogáért, meleg jogi aktivista leszek. Ilyen hozzáállással, ami a legtöbb embernek van nem fog fordulni a helyzet. Akkor mindig is több lesz a melegek között a fertőzött, ha így haladunk tovább. Egy normális magára adó, másokkal törődő, elővigyázatos embernek pedig nem esik nehezére elmenni szűrésre szerintem.:) Minden melegnek kívánom a legjobbakat azért! És, hogy legyen elővigyázatos, mert ez nem játék.
2017. febr. 9. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!