Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit szólnátok egy AIDS törvényhez? Ti támogatnátok?

Figyelt kérdés

Az az ötletem, hogy minden homoszexuálist szőrnének a vírusra. Ha kiderül, hogy valaki fertőzött, annak meg kellene tiltani, hogy nem fertőzöttekkel szexeljen. Sajnos nálunk melegeknél 50x nagyobb az esélye, hogy elkapjuk, egyrészt mert könnyebben elkapjuk, másrészt, mert sok könnyűvérű, kicsapongó életű meleg van. Aki talán nem is tudja magáról, hogy fertőzött. Sokkal könnyebb lenne az ismerkedés, mert nem csoda, hogy félnek a betegségektől a meleg fiatalok. Így akár milyen lenne a szexuális élete valakinek, nem kaphatná el, mert tiltaná a törvény a betegnek, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen nem fertőzött személlyel.


Sőt én minden emberre kiterjesztenék egy kötelező szűrést Magyarországon, nem csak a melegekre. Biztos, hogy könnyebben tudnánk ismerkedni.:)



2017. febr. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:

"Akiről kiderült,azt meg köteleznék arra,hogy védekezés nélkül ne szexeljen. Így egycsapásra megállítanák a hív terjedését."


És mit érnének el vele, ha azt mondanák neki, hogy védekezés nélkül ne szexeljen. Szerinted védekezés mellett kizárt, hogy elkapd? Sajnos nem. Én minimum kötelezővé tenném, hogy tájékoztassa a partnerét erről. Ez már annyira alap, hogy nem igaz.

2017. febr. 6. 20:32
 32/81 A kérdező kommentje:

"Ez egy baromság. Mindenkinek saját felelőssége lenne, hogy meggyőződjön saját, és leendő partnere egészséges állapotáról. Itt nem büntetésekkel, pénzbírságokkal vagy börtönnel kellene megállítani a HIV-et, hanem megfelelő elővigyázatossággal. "


Én pedig ebben nem látok semmi de semmi megoldást. A felelőtlen embereknek ezt hiába mondod. Mi visz téged rá arra, hogy egy biztonságos módszerre azt mondd, hogy baromság? Van, akiről nem is sejtenéd, hogy az és megbízol benne. Lehet magáról sem tudja az illető. Ha valaki elkapja, nem feltétlen felelőtlenségből kapja el. olyan is volt a világon, hogy egy fiatal fiú mindössze egy pasival volt, mégis elkapta. Ez pedig nagyon szomorú.:(

2017. febr. 6. 20:35
 33/81 A kérdező kommentje:

" Van rá törvény, hogy tilos bárminemű betegséget terjeszteni az áldozat beleegyezése nélkül. Ha egy HIV+ lefekszik egy egészségessel, és utóbbi elkapja a kórt, akkor az elkövető akár komoly börtönévekre is számíthat. "


Csak van egy bibi. Mi van, ha a fertőzött nem tud saját magáról, hogy fertőzött?? Ezért lenne jó a törvény.


Én meleg létemre egyáltalán nem vagyok homofób. Azért találtam ki ezt a kis törvényt, csak filozofáltam róla, mert meleg párti vagyok, a melegek érdekeit nézem. Ha nem lenne ez a betegség, akkor a melegek megítélése is sokkal jobb lenne. Te mire gondolsz, amikor azzal jönnek, hogy bvzibetegség? Jól sértően a képedbe mondják? Olvasd el, amit írtál, mielőtt lehomofóbozol! A heteroknak is kötelezővé tenném a szűrést!! Nem azon van a hangsúly, hogy ki meleg, ki hetero, hanem azon, hogy ki fertőzött. Nem gondolom, hogy emiatt azt kellene mondani, hogy úgy bánnánk velük, mint az állatokkal. De egy embernek jogában áll tudni, hogy épp egy fertőzött emberrel fog szexelni. Neki meg kötelessége tájékoztatni! Ha így beleegyezik, akkor szexeljenek bánom is én.

2017. febr. 6. 20:43
 34/81 A kérdező kommentje:

"Szerintem fölösleges. Még ha van is szűrés, még ha HIV-pozitív is valaki, akkor is becsaphatja a partnerét, vagy a partner lehet olyan, hogy tojik az egészre, és egymásnak esnek gumi nélkül. Oké, a törvény kardja lesújtana utána, de akkorra már megvan a fertőzés.


Az sem segít, ha felvilágosítás zajlik meg ingyen osztanak gumit. Aki nem védekezik, az törvényi szabályozás mellett sem fog."


Biztos, hogy még így is lenne olyan, aki szarik rá, de akkor is büntessék meg, ha tudta magáról és nem tájékoztatta.

2017. febr. 6. 20:45
 35/81 A kérdező kommentje:

"Nem egyszerűbb gumit húzni, ha ismeretlen emberrel szexelsz? :D Meg arra is kíváncsi lennék, hogy veszed rá a Pusztaszakállason élő 75 éves Aranka nénit, hogy évente elmenjen HIV szűrésre :D A tizenéveseknek meg kicsit se lenne ciki és megszégyenítő áááá pláne annak, aki még nem is szexelt senkivel de azért HIV szűrésre kellene járnia... "


Mondjuk 60 éves korig tenném kötelezővé. Nem valószínű, hogy a 70 éves Aranka néni olyan gyakran váltogatja a szexpartnereit. A tizen éves tinik is elkezdenek majd valamikor szexelni. Ez nyilván mindenkinek kellemetlen lenne. Nem hiszem, hogy ebben olyan nagy pénzek lennének, mert egy vércsepp elég és megnézik. Bár ezt nem tudhatom. De mennyi mindenre mennek el milliárdok, amiől te nem tudsz?

2017. febr. 6. 20:49
 36/81 A kérdező kommentje:

ja és ostoba, aki szerint megvéd a gumi mindentől ,ezért úgy gondolja, hogy biztonságban szexelhet fűvel fával.


Mi van, ha kiszakad? Heteroknál rögtön lehet belőle egy nem kívánt terhesség, vagy nemi betegség. Az utóbbi melegeknél is nyilván. Anális közösülésnél elég egy kis seb, plusz kiszakad a gumi és lehet megtörtént a baj. Bár valószínűleg 99%, hogy nem lesz belőle baj, ha fertőzöttel szexelsz gumival, de engem zavarna a tudat, hogy nem tudok róla semmit. Igen, sokkal jobban megnyugtatna, ha lenne róla papírja, hogy HIV-.

2017. febr. 6. 20:51
 37/81 A kérdező kommentje:

"Nemzetközi egyezmények miatt a nemi betegségek védett adatok, nem lehet csak úgy nyilvanosra hozzni, még a házi orvos sem nezheti meg."


Nem is kell nyilvánosságra hozni! Ki mondott ilyet? Az tényleg megszégyenítés lenne. Csak az ilyen egyszerűen ne szexeljen egészségesekkel. Vagy ha igen, akkor tájékoztassa őket.

2017. febr. 6. 20:53
 38/81 A kérdező kommentje:

"Miért kellene azért szüretni másokat, hogy pl. Te nyugodtan szexelj? Vigyázz magadra használj gumit, ha parázol menj el a pároddal hiv szűrésre."


Nem csak azért, hogy én nyugodtan szexeljek. Azért, hogy az egész társadalom nyugodtan szexeljen!

2017. febr. 6. 20:54
 39/81 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben tájékozódj a HIV-ről. 2 perces google keresés után elég sok információt fogsz találni és akkor talán kicsit nagyobb rálátással bírsz majd a témára és nem sztereotípiák meg 10+ éves információk fogják meghatározni a gondolkodásmódodat. Utána talán majd lesz valami értelme is ennek a beszélgetésnek itt.
2017. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, bár nem most, hogy megfertőződés után, már 48 órával fertőz.


Beszéltem evvel kapcsolatba melegekkel is, heterokkal is. Nagyon érdekes, hogy a heterok sokkal jobban nyitnának erre, a melegek meg személyes sértésnek veszik. Nem tudom eléggé hangsúlyozni, hogy ez nem a melegek ellen irányul.

2017. febr. 6. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!