Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, mit szólnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, mit szólnátok egy AIDS törvényhez? Ti támogatnátok?

Figyelt kérdés

Az az ötletem, hogy minden homoszexuálist szőrnének a vírusra. Ha kiderül, hogy valaki fertőzött, annak meg kellene tiltani, hogy nem fertőzöttekkel szexeljen. Sajnos nálunk melegeknél 50x nagyobb az esélye, hogy elkapjuk, egyrészt mert könnyebben elkapjuk, másrészt, mert sok könnyűvérű, kicsapongó életű meleg van. Aki talán nem is tudja magáról, hogy fertőzött. Sokkal könnyebb lenne az ismerkedés, mert nem csoda, hogy félnek a betegségektől a meleg fiatalok. Így akár milyen lenne a szexuális élete valakinek, nem kaphatná el, mert tiltaná a törvény a betegnek, hogy szexuális kapcsolatot létesítsen nem fertőzött személlyel.


Sőt én minden emberre kiterjesztenék egy kötelező szűrést Magyarországon, nem csak a melegekre. Biztos, hogy könnyebben tudnánk ismerkedni.:)



2017. febr. 6. 15:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

"Tehát akkor szerinted az ismerkedés legelején,akár heteróknál,akár homoknál igy kell,hogy kezdjük az ismerkedést?


-Kedves asszonyom!(uram)!

- Most hogy meghívtam egy kávéra és jól elbeszélgettünk,kérem a kapcsolat elején azonnal mutasson nekem itt egy friss HIV negatív teszteredményt! "


Naná, hogy nem. Csak aki fertőzött, az szóljon róla feltétlen!

2017. febr. 7. 20:34
 52/81 anonim ***** válasza:
100%
Törvényekkel és szabályozásokkal nem érnél el semmit. Ráadásul az általad elvégezni kívánt teszt borzalmasan sokba kerülne minden ember számára, mivel gondolom sejted, hogy nem ingyen lenne ez a teszt senkinek (kivitelezhetetlen lenne). Az emberek mentalitásán kellene változtatni, és felhívni a figyelmüket fokozatosan arra, hogy védekezzenek.
2017. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

"

Aztán képzelem, ahogy az aszexuális millió(k) meg a további milliók, akiknek egyéb okokból szexhez nincs köze, meg azok a milliók, akiknek még vagy már 40 éve nincs köze, meg még számítógépet se láttak, sorokaznak a szexbetegség-vizsgálatodon. Meg akik leélik az életüket az egy szem feleségük/férjük mellett. "


Ez igaz, hogy nagyon sok mindenkinek kellemetlen lenne. De az ilyenek miatt, mint te kellene kötelezővé tenni. Megy a nyafogás mindenhonnan, hogy hát nem akarózik, meg hogy én nem szexelek 40 éve.???:D

A jó oldalát meg nem nézik, hogy mi mindent lehetne egy ilyen törvénnyel elkerülni. Nem hiszem, hogy tolonganának az aszekszuálisok nem hogy Magyarországon, de még a világban sem. Plusz rengeteg férfi jár prostituálthoz, még 50 éven felül is simán. Nem azon múlik, hogy a bäszás körül forog e a világ, hogy egy meleg lányos e. Egy újabb hülyeség. Ha valaki férfias, ez sem jelenti azt, hogy annyi pasival volt, hogy megszámolni sem tudja. Ha meg valaki lányos, az meg teljesen olyan, mint egy "jó kislány".


" És még csak nem is a melegeké, hanem a kicsapongó melegeké és a kicsapongó nem melegeké. Mást meg ne keverjél ide, és ne hidd, hogy a való világ képezi le a magyar társadalmat, mert az átlag magyar 25 éve autóban nem ült, nem hogy szexelt volna a feleségével vagy akárkivel. A nagy szros igazság ehhez az utóbbi mondathoz áll közelebb. "


Ez már nálam szinte halálosan kicsapta a biztosítékot. 25 év?? Te most magadnak is hazudsz? Vagy el is hiszed, amit írsz? Hányan kírnak félre a hetero világból is? Hányan járnak prostihoz?? Miért kell úgy beállítani, hogy egy átlag magyarnak ezek a fogalmak teljesen idegenek? Mi az, hogy az aids csak a kicsapongó életű melegek és heterok problémája???? NEMHISZEM EEEL! Ha így lenne, akkor rajtuk kívül nem lenne senki sem fertőzött!! Hogyan lehet ilyet állítani? Miért van az, hogy valaki akkor elkapja és tovább adja úgy, hogy maga sem tud a betegségéről??? Nem kell ehhez kicsapongó életmód, sajnos elkaphatod, nem lehet kizárni semmit!!

2017. febr. 7. 20:44
 54/81 A kérdező kommentje:

"Még valami: az écvizsgálat-eredmény papírja azt mutatja ki, hogy a vizsgálat előtt egy hónappal még nem voltál megfertőzve. Azt hogy azóta viszont elkaptad, nem mutatja ki, mert a lappangási idő alatt még kimutathatatlan. Tehát hiába lobogtatsz nekem egy aznapi papírt az egészségedről, ha nekem nem tudod igazolni, hogy az elmúlt hónapban lakatra voltál zárva valahol, akkor kitürülheted a fenekedet a papíroddal. Tehát elég veszélyes lenne ilyen lobogtatott papírok által "megnyugodva" még inkább ész nélkül beleugrani mindenbe."


Engem pedig valamennyire megnyugtatna. Ha van ilyen papírja, akkor gondolnám, hogy ez az ember vigyáz. És nem pont az idő alatt a pár hónap alatt szexel fűvel fával óvszer nélkül.

2017. febr. 7. 20:46
 55/81 A kérdező kommentje:
Nem linkelek be semmit. Nem hiszem el, hogy nem tudsz utána nézni. Ez így van.
2017. febr. 7. 20:49
 56/81 A kérdező kommentje:

"Törvényekkel és szabályozásokkal nem érnél el semmit. Ráadásul az általad elvégezni kívánt teszt borzalmasan sokba kerülne minden ember számára, mivel gondolom sejted, hogy nem ingyen lenne ez a teszt senkinek (kivitelezhetetlen lenne). Az emberek mentalitásán kellene változtatni, és felhívni a figyelmüket fokozatosan arra, hogy védekezzenek."


Csak sajnos ez lehetetlen.:( Biztos, hogy lennének olyan emberek, akik telibe leszarnák és továbbra is felelőtlenül szexelnének. Az ilyenekkel csak erőszakkal lehetne elvégeztetni a tesztet, vagy törvénnyel. Mert ha véletlenül megfertőz valaki, akár tudattalanul, mert magáról sem tudta, utána már lehet sírni ríni, de hiába.:/

2017. febr. 7. 20:52
 57/81 A kérdező kommentje:
* Egy lányos melege sem lehet azt mondani, hogy "jó kislány". Ugyanis ebből nem lehet következtetni a szexuális életére. Van sok olyan férfi is nő is, aki kicsapongó életet él és sok olyan is, aki "normális" életet él. Ezt még nemre sem lehet osztani nem hogy a melegeken belül..
2017. febr. 7. 20:55
 58/81 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha a helyet hogy a pozitívoknak megtiltod, egyszerűen használod az agyad és nem fekszel le minden jött menttel, ha igen használj gumit vagy így jártál. Ésszel kell csinálni mindent, én kb 200 nemi aktuson vagyok túl ami nem sok, de ha azt is hozzáteszem hogy egyetlen egyszer használtam gumit, úgy sok, és lássatok csodát semmi bajom.
2017. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:

# 58 Nem a szám a lényeg. Aki kapcsolatban van, az is nyilván sok aktuson van túl. Az a nem mindegy, hogy hány pasival voltál. Szerintem mondjuk kapcsolaton belül tökre elfogadható, ha óvszer nélkül szexelsz. Persze homoszexuális kapcsolatban, persze ugye ha a nemi betegség kizárható. És gyerek sem lehet.


Az olyan ember meg ostoba, aki azt hiszi, hogy a gumi mindentől megvéd. Ezt már kifejtettem szerintem. Egyébként meg elég egy rossz partnert kifogni, akiről nem tudod és ő sem tudja magáról...


Amúgy én nem tartok ettől, mert boldog párkapcsolatban élek és nem csaljuk egymást..

2017. febr. 7. 22:49
 60/81 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mért kell szítani a hangulatot egy ilyen dologgal, amiből pontosan sz*r se lesz?
2017. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!