Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves homofóbok! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves homofóbok! Miért gondoljátok ti úgy, hogy ha megveritek a homoszexuális gyereket akkor annak megváltozik a szexualitása?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasok olyan kommenteket ahol homoszexuális gyerekekről/kamaszokról van szó hogy "egy-két pofon és mindjárt másképp fogja gondolni" meg hogy "két taslit neki és minjárt másképp látja a helyzetet". Ti miért gondoljátok azt, hogy ha megverjük a gyereket akkor az átmegy homoszexuálisból heteroszexuálisba?

2017. jan. 28. 18:58
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
25%

Erről beszéltem.

Azért a látványért nem tiltakozik az agyam...

Valaki bírja a vér látványát valaki meg elájul.

És aki elájul az nem önszántából teszi.

2017. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
78%
15-öskének! Milyen hülyeségeket beszélsz? A tafajtádba van kódolva ez az idióta baromság... Hidd el, hogy más népekben is benne van - nagyjából azonos szinten - a homofóbia... Sőt, van ahol még rosszabb a helyzet ebből a szempontból...
2017. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelnek a homoszexuálisok, mivel velük szexuális értelemben biztosan nincs semmi dolgom. Ezzel mindent megválaszoltam.
2017. dec. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem érdekelnek a homoszexuálisok és ezzel nem vagyok egyedül. Miért kellene a homoszexuális gyereket? Gúnyt űzött már abból a természet. Miből gondolod, hogy az emberek meg akarják változtatni a meleg gyerek szexualitását? Egy egészséges férfi a szép nőkkel foglalkozik és nem a melegekkel. Mi hasznunk lenne abból ha egy meleg elkezdene vonzódni a nőkhöz? Ezt a kérdést feltetted magadnak valamikor? Ugyanannyi értelme lenne mintha a meleg gyerek a leszbikus nő beállítottságát akarná megváltoztatni. Kedves kérdező, nyugodj meg, ennek semmi értelme.
2017. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó.


Erről van szó.

Semmi értelme. Mégis van ilyen.


Mégis itt, egy meleg fórumon (!) olvasd el hány olyan ember van, aki elvileg (...) hetero és mégis a melegek életével foglalkozik, aki helyesli ezt stb


Az a nagy igazság, hogy melegként egyébként sem könnyű, mégha a társadalom jobban el is fogadná.

Nem lehet gyereked, sokkal nehezebb tartós párkapcsolatot létesíteni... A társadalom pedig sokszor elviselhetetlenné teszi.


És most nem is arról van szó, hogy mondjuk nincs melegházasság, mert tényleg az egy olyan dolog, ami maximum azt mutatná meg, hogy törvényileg nem vagyunk diszkriminálva, de azért mégis például Berlin a világ talán legtoleránsabb városa régóta, sokkal a melegházasság előtt.

Ugyanez igaz például Bécsre is, ahol szintén csak 2019-től van erre lehetőség.

2017. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
100%

59


" 2 pasit csókolózni pl vagy egyebet akkor elfog az undor, ezt ugye az agyam dönti el hogy tetszik nekem vagy sem?

Felőlem csinálja de a 4 fal között.


De pl 2 lány az már más!

Akkor most homofób vagyok vagy sem?"


>> persze h homofób vagy. az agyadat meg azért fogja el az undor, mert társadalmi beidegződés, sajnos ilyen körmnyezetben nőttél fel, ennyi. ismerek én mostani tizenéveseket és olyan természetesnek veszik, ha a vendégsében van egy meleg pár is, h el se hinnéd, és annyi a különbség h ők így nőttek fel kiskoruktól, sose láttak kivetnivalót abban ha két fiú lernyomott egymásnak egy csókot avagy egy lány + egy fiú tette ezt. nincs különbség, és ez csakis szocializálódás kérdése.

szóval nem, dehogy genetikai meg agy ... az agy már egy következmény.

2017. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!